Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Wietnam, Hanoi, 281 Doi Can, Pacific Beer

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • becik
    Senior
    • 07-2002
    • 14999

    Wietnam, Hanoi, 281 Doi Can, Pacific Beer

    Browar restauracyjny.
    Położony ok 7km od centrum, wejście małą uliczką z głównej ulicy. Dla mnie ten browar to ciekawostka gdyż mało, że piwo było tu najtańsze ze wszystkich browarów restauracyjnych w Hanoi to jeszcze ich własne piwo było tańsze od równolegle sprzedawanego Bia Ha Noi. Koszt malego piwa to 12 000 dongów (20 000 dongów = 1$).
    W ofercie było ich tylko jedno piwo: Pacific Bia Tuoi


    Podawane w firmowym szklance, stad nie brałem żadnej gdyż wszystkie były mocno sfatygowane przez zmywarkę. Podstawek brak, tylko firmowe chusteczki, pałeczki może też ale nie wiem, gdyż tam nic nie jedliśmy.
    browarek zajmuje dość dużą przestrzeń którą widać na zdjęciach. Dość ubogi bar, warzelnia w przypadku tego miejsca była ukryta, a dogadać się nie było z kim.

    browar:




    Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl
  • grzeber
    Senior
    • 05-2002
    • 2867

    #2
    Miejsce zagadka, nigdzie nie jest zaznaczone, że to browar. Samej instalacji tez nie widziałem. Ceny od wizyty Becika, dużo nie wzrosły (becik chyba podał cenę dużego z opisem, że to małe).
    - małe piwo 330 ml - 7000 Dongów
    - duże piwo 540 ml - 14000 Dongów

    Brak firmowych gadgetów. Jedzenia nie próbowałem.

    Z ciekawostek jak już ktoś zaplanuje się wybrać w te okolice (to ok 30 min marszu z mauzoleum Ho) to w pobliżu pod numerem 157 jest "B52 Victory Museum" i w jeziorku za muzeum szczątki wraku zestrzelonego amerykańskiego samolotu.
    pozdrawiam
    www.BrowaryMazowsza.pl - kompendium wiedzy o piwowarstwie ziemi mazowieckiej

    Comment

    Przetwarzanie...
    X
    😀
    🥰
    🤢
    😎
    😡
    👍
    👎