Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Słowenia, Divača, Kraška cesta 67, Pivnica Orient Express

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • becik
    Senior
    • 07-2002
    • 14999

    Słowenia, Divača, Kraška cesta 67, Pivnica Orient Express

    Lokal, który jak sądziłem był browarem restauracyjnym okazał się na miejscu knajpą konfekcjonującą piwa z browaru Lipnik w Šmarje pri Jelšah. Podczas rozmowy na miejscu dowiedziałem się, że piwa tu nigdy nie warzono. O tym przekonuje mnie jeden fakt, nigdzie, ale to dosłownie nigdzie nie było słowa "Pivovarna" w całym lokalu. Były za to obecne w lokalu kufle od browaru Lipnik, nawet własne, knajpiane kufle miały tylko napis Pivnica Orient Express, bez tego magicznego słowa "pivovarna". Nie upieram się, że nigdy tam jej nie było, może była ale żadnego dowodu na to na miejscu nie otrzymałem.
    W ofercie były standardowo dwa piwa z nalewaka: Orient Express Svetlo oraz Orient Express Temno, które pochodziły z browaru w Laško.
    Kuchnia to głównie pizza na wynos oraz lokalne miejscowe menu, smaczne i w przystępnych cenach.

    Sam lokal
    Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl
Przetwarzanie...
X
😀
🥰
🤢
😎
😡
👍
👎