Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

oktoberfest 2015

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • tomolek
    Hophead
    • 05-2006
    • 1752

    #16
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes Wyświetlenie odpowiedzi
    jechanie taki kawał świata, by wydać 20 zł za przeciętne piwo mija się z celem.
    Raczej 40 zł...

    Jeżeli wyjazd miałby w celach czysto "piwnych" to rzeczywiście jest bez sensu. Jeżeli jednak połączony ze zwiedzaniem Monachium i okolic to jak najbardziej polecam.
    www.ohbeautifulbeer.com

    www.mateuszdrozdowski.pl

    „Kwaśny Edi herbu Koreb

    Comment

    • e-prezes
      Senior
      • 05-2002
      • 19167

      #17
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika tomolek Wyświetlenie odpowiedzi
      Raczej 40 zł...
      A to jest za pół litra czy za mass?

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika noodles Wyświetlenie odpowiedzi
      Na wrocławskim festiwalu jeszcze nie byłem ale z relacji wiem że atmosfera jeszcze nie ta ale ceny już doganiają Oktoberfest. To tylko uwaga apropos "czynnika ekonomicznego".
      Porównują tylko berliński, ryski, budapesztański i warszawski mam wrażenie, że jednak na naszych jest ciut taniej, ale piwa za to ciekawsze.

      Comment

      • tomolek
        Hophead
        • 05-2006
        • 1752

        #18
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes Wyświetlenie odpowiedzi
        A to jest za pół litra czy za mass?
        Za mass, spróbuj zamówić pół litra...
        www.ohbeautifulbeer.com

        www.mateuszdrozdowski.pl

        „Kwaśny Edi herbu Koreb

        Comment

        • e-prezes
          Senior
          • 05-2002
          • 19167

          #19
          Wypijesz dwa, trzeciego nie zmęczysz do końca, do tego jedną golonką przegryziesz i koniec Oktoberfestu

          Comment

          • noodles
            Senior
            • 09-2005
            • 700

            #20
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes Wyświetlenie odpowiedzi
            A to jest za pół litra czy za mass?

            W tym wątku (http://browar.biz/forum/showthread.p...71#post1245971) poczytałem o cenach próbek 0,2 l na tegorocznym FDP. Jeśli poskładać z nich pół litra czy mass to monachijskie ceny nie szokują.

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes Wyświetlenie odpowiedzi
            Porównują tylko berliński, ryski, budapesztański i warszawski mam wrażenie, że jednak na naszych jest ciut taniej, ale piwa za to ciekawsze.
            Podsumowując: piwa u nas lepsze, ceny tylko ciut niższe ale monachijska atmosfera zabawy i wyjątkowego święta nie do odtworzenia gdzieś indziej. Ja Oktoberfest polecam.
            Moja kolekcja podstawek

            Comment

            • Pancernik
              Senior
              • 09-2005
              • 9733

              #21
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes Wyświetlenie odpowiedzi
              Wypijesz dwa, trzeciego nie zmęczysz do końca, do tego jedną golonką przegryziesz i koniec Oktoberfestu
              O ile pamiętam, to w namiotach na Theresienwiese golonek nie serwują. Są kurczaki i precle. Co do piw, posiedzisz trochę dłużej, to i ze cztery wciśniesz...

              Comment

              • darekd
                PremiumUżytkownik
                • 02-2003
                • 12205

                #22
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pancernik Wyświetlenie odpowiedzi
                Są kurczaki i precle. Co do piw, posiedzisz trochę dłużej, to i ze cztery wciśniesz...
                Nie od dziś przecież wiadomo, że kurak lubi pływać na głębszych akwenach Nie mogłem się powstrzymać

                Comment

                Przetwarzanie...
                X
                😀
                🥰
                🤢
                😎
                😡
                👍
                👎