Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Warszawa - skup butelek (duże ilości).

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Krasa87
    Junior
    • 05-2008
    • 3

    Warszawa - skup butelek (duże ilości).

    Witam!
    Szukałem w wyszukiwarce, ale niczego nie znalazłem. Poszukuję jakiegoś skupu butelek w W-wie, troszeczkę mi sie tego nazbierało (ok 300szt.), wszystko po browarach (same lechy, krole, debowe). Wszędzie gdzie się dopytuję krzyczą, że bez skrzynek nie przyjmują, a w dużych sklepach tylko z paragonami. Jeżeli ktoś zna takowe miejsce, gdzie przyjeliby to hurtem, będę bardzo wdzięczny za pomoc.

    Pozdrawiam.
    Browar jednoczy ludzi.
  • tfur
    Senior
    • 05-2006
    • 1303

    #2
    jest oficjalny skup butelek w blaszaku za megasamem przy rudnickiego/broniewskiego, ale zdaje się, że dają tylko 15 grosiszy za flaszkę, więc lipa. lepiej poskakać po sklepach i poopychać po dziesięć sztuk, no ale do tego trzeba zacięcia.
    veni, emi, bibi

    Comment

    • Krasa87
      Junior
      • 05-2008
      • 3

      #3
      Przed momentem wyczytałem, że podobny gdzieś w Promenadzie na Ostrobramskiej jest automat przyjmujący butelki, a pózniej z kwitkiem idzie się po kasę, ktoś może wie coś na ten temat?
      Browar jednoczy ludzi.

      Comment

      • Stasiek
        Senior
        • 02-2007
        • 608

        #4
        Automat do skupu butelek jest na pewno w Piotr i Paweł w Blue City.

        Comment

        • GaGacek
          Member
          • 08-2004
          • 96

          #5
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Krasa87 Wyświetlenie odpowiedzi
          Przed momentem wyczytałem, że podobny gdzieś w Promenadzie na Ostrobramskiej jest automat przyjmujący butelki, a pózniej z kwitkiem idzie się po kasę, ktoś może wie coś na ten temat?
          daj mi dwa dni sprawdzę Promenadę bo mam niedaleko
          [...]Najważniejsza k... jest piana ! Czasem piana siada ! Jak jest dużo alkoholu to jest mało piany ! Szklanki muszą k.... być czyste !
          Piwo traktować można azotem ( nie pomylić k.... z tlenkiem azotu) ![...]- sensor

          Comment

          • Krasa87
            Junior
            • 05-2008
            • 3

            #6
            Stasiek69 - Dziękuje za informacje.

            GaGacek - czekam jeszcze na informacje od Ciebie.

            Pozdrawiam.
            Browar jednoczy ludzi.

            Comment

            • GaGacek
              Member
              • 08-2004
              • 96

              #7
              Automat jest w Almie na stoiku z piwem i napojami.
              Na automacie widnieje wpis "skupujemy opakowanie zwrotne zakupione w naszym sklepie więcej ble ble ble w więcej informacji w punkcie obsługi klienta"

              Trzeba spróbować czy łykną "nie swoje" butelki.
              Last edited by GaGacek; 24-05-2008, 20:50.
              [...]Najważniejsza k... jest piana ! Czasem piana siada ! Jak jest dużo alkoholu to jest mało piany ! Szklanki muszą k.... być czyste !
              Piwo traktować można azotem ( nie pomylić k.... z tlenkiem azotu) ![...]- sensor

              Comment

              • petrus33
                Gość
                • 01-2008
                • 888

                #8
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Krasa87 Wyświetlenie odpowiedzi
                Witam!
                Szukałem w wyszukiwarce, ale niczego nie znalazłem. Poszukuję jakiegoś skupu butelek w W-wie, troszeczkę mi sie tego nazbierało (ok 300szt.), wszystko po browarach (same lechy, krole, debowe). Wszędzie gdzie się dopytuję krzyczą, że bez skrzynek nie przyjmują, a w dużych sklepach tylko z paragonami. Jeżeli ktoś zna takowe miejsce, gdzie przyjeliby to hurtem, będę bardzo wdzięczny za pomoc. Pozdrawiam.
                Każdy punkt handlowy sprzedający piwo, ma obowiązek skupu butelek po piwie, które sprzedaje. Jeśli ktokolwiek domaga się paragonu, łamie prawo, ponieważ, nie ma takiego wymogu !!! Jeśli masz butelki po innym piwie, niż te, które jest sprzedawane w danym sklepie, wystarczy usunąć etykiety........

                Comment

                • lisiewski
                  Senior
                  • 12-2009
                  • 459

                  #9
                  Chętnie przyjmę/kupię ok. 40-100 butelek zwrotnych po piwie, najlepiej stare EURO lub GŻ.

                  Comment

                  • Cooper
                    Senior
                    • 11-2002
                    • 6055

                    #10
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika petrus33 Wyświetlenie odpowiedzi
                    Każdy punkt handlowy sprzedający piwo, ma obowiązek skupu butelek po piwie, które sprzedaje. (...)
                    Jeśli masz butelki po innym piwie, niż te, które jest sprzedawane w danym sklepie, wystarczy usunąć etykiety........
                    O ile z brakiem paragonu mam nadzieję że masz rację to w pokazanym cytacie widzę sprzeczność. Z jednej strony piszesz że sklep może przyjmować tylko typy butelek ktore sam sprzedaje a z drugiej strony piszesz iż możemy mu wcisnąć inne rodzaje szkła jeśli tylko usuniemy ety. Jak to więc jest OFICJALNIE ?
                    Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
                    1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

                    Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

                    Comment

                    • arzy
                      Senior
                      • 06-2002
                      • 2814

                      #11
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Cooper Wyświetlenie odpowiedzi
                      O ile z brakiem paragonu mam nadzieję że masz rację to w pokazanym cytacie widzę sprzeczność. Z jednej strony piszesz że sklep może przyjmować tylko typy butelek ktore sam sprzedaje a z drugiej strony piszesz iż możemy mu wcisnąć inne rodzaje szkła jeśli tylko usuniemy ety. Jak to więc jest OFICJALNIE ?
                      Tutaj troszkę wyjaśnień.
                      "Spotkałem się z kolegą / Bo kolega jest od tego / I wypada czasem spotkać się z nim"

                      Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                      Bractwo Piwne
                      Skład Piwa
                      Piszę poprawnie po polsku!

                      Comment

                      • Piwosz306
                        Senior
                        • 10-2007
                        • 214

                        #12
                        Za Megasamem na Rudnickiego już butelek nie skupują (mówią, że nie mają miejsca)... Czy ktoś zna jakieś miejsce gdzie można sprzedawać butelki bez paragonu? (bez jęczenia że za dużo).

                        Comment

                        • ART
                          mAD'MINd
                          • 02-2001
                          • 23805

                          #13
                          Wpisy komercyjne dot. skupu sprzedaży butelek zostały usunięte. Zapraszam do działu reklamowego po ofertę: reklama@bropwar.biz
                          Last edited by ART; 21-01-2014, 12:08.
                          - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                          - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                          - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                          Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                          Comment

                          Przetwarzanie...
                          X
                          😀
                          🥰
                          🤢
                          😎
                          😡
                          👍
                          👎