Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Racibórz

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • boris-cz
    Member
    • 11-2007
    • 33

    Racibórz

    Bardzo prosze o informacje czy i gdzie jest obecnie lane piwo z raciborskiego browaru.Ewentuelnie gdzie maja butelkowe w którym sklepie.Kiedyś natrafilem na wszystkie gatunki tego browaru w Markowicach,ale po przerwie w produkcji browaru moźe być inaczej.

    Dziekuje!
  • darekd
    Senior
    • 02-2003
    • 12208

    #2
    Dobrá otázka, špatná odpověď ... bo na stałe chyba póki co, to chyba nie nigdzie się go nie leje Też chciałbym wiedzieć, może ktoś da znać? W butelce w Twojej okolicy to nie wiem.

    Comment

    • Gringo
      Senior
      • 07-2007
      • 2151

      #3
      Lane było swego czasu w katowickiej Genezie, jak będę służbowo jechał kiedyś do Przerowa to możemy jakąś wymianę zrobić, mam na osiedlu Raciborskie. Szczegóły ewentualnie uzgodnimy na PW.

      Comment

      • boris-cz
        Member
        • 11-2007
        • 33

        #4
        Ok,jeźeli jesteś zainteresowany jakimiś piwami od nas lub masz coś ciekawego polskiego do zaoferowania,moźemy sie umówić aź pojedziesz.Ale o Racibórz najbardziej jestem zainteresowany beczkowym,w knajpie,źeby wybrać sie nań pociagiem i sie napić.Natomiast po butelkowe moge sie zatrzymać jadac autem do Rud.Najwyźej pojade od sklepu do sklepu

        Comment

        • Gringo
          Senior
          • 07-2007
          • 2151

          #5
          Jak będę miał już wypisaną delegację to po prostu napiszę i na PW coś ustalimy.

          Bliżej granicy nie słyszałem o lanym Raciborzu, jeżeli coś "podsłyszę" to dam znać.
          Niebawem mamy zamiar z Sekcją Zagłębiowską Browarbizu wyjść na piwo do Genezy, jeżeli będzie Raciborskie o czym napiszemy i jeżeli termin i odległość nie będzie problemem to zapraszamy na piwo i rozmowy o kolei

          Comment

          • Pendragon
            Senior
            • 03-2006
            • 13950

            #6
            Borys, ja wiem że Ci to nie po drodze, ale lany Racibórz jest w Gdańsku, a latem także we Władysławowie (nawet w 3 odmianach, bo także Zielone). Może wybierasz się na wakacje nad polskie morze?
            Last edited by Pendragon; 14-11-2010, 22:34.

            moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


            Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

            Comment

            • boris-cz
              Member
              • 11-2007
              • 33

              #7
              Nooo,zastanawiam sie,w tym roku nie bylem.Oczywiście bym jechal odwiedzić źulawska waskotorówke po raz kolejny i Gdańsk obowiazkowo.Ale z tamtych rejonów nie mialem jeszcze Gościszewo :-(

              Comment

              • Pendragon
                Senior
                • 03-2006
                • 13950

                #8
                Gościszewo z beczki jest w Malborku, Gdyni, Gdańsku, oraz u mnie w mieście.
                Gdybyś się wybierał, to daj znać

                moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                Comment

                • boris-cz
                  Member
                  • 11-2007
                  • 33

                  #9
                  No ladne tereny tam u was,ciekawa historia(wspólczesność mniej ciekawa,ale to raczej wszedzie),coś mnie tam nieustannie ciagnie.Szkoda źe czasu juź nie mam tyle co 14-15 lat temu...Ale jak bym jechal to dam na pewno znać!

                  Comment

                  • Pendragon
                    Senior
                    • 03-2006
                    • 13950

                    #10
                    No to tak jak mnie do Cieszyna i do Czech Zawsze ciągnie to co daleko...
                    Przy okazji jazdy wąskotorówką, to w Sztutowie, 100 metrów od morza (czyli kawałek drogi od szyn) można napić się beczkowego Kormorana.

                    moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                    Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                    Comment

                    • boris-cz
                      Member
                      • 11-2007
                      • 33

                      #11
                      Hehe,akurat nowości mi nie piszesz
                      Troche go tam wypilem: http://beerborec.cz/page.php?page=ho...l&pub_id=41710

                      Comment

                      • kruger_nr1
                        Senior
                        • 11-2005
                        • 801

                        #12
                        nie wiem gdzie jest lane , ale butelkowe dostaniesz na pewno:
                        PSS Społem ul. Słowackiego 28 -duży pawilon handlowy, oraz Sklep Spożywczy Tesa ul. Mysłowicka 14 (są tam nawet 3 sklepy spożywcze obok siebie). Ponadto niektóre Żabki mają piwa z Raciborza. ceny od 2,80 do 3,10
                        Kolekcja puszek piwnych:
                        http://puszkikrugera.web-album.org/

                        Comment

                        • Marecki1410
                          Member
                          • 01-2009
                          • 97

                          #13
                          Lane jest w fanaberii.
                          A butelkowe między innymi w sklepie na przeciwko netto/biedronki. Ponoć także w niektórych żabkach, Zecie na świńskim rynku.

                          Comment

                          • Kwadri
                            Senior
                            • 10-2009
                            • 1216

                            #14
                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kruger_nr1 Wyświetlenie odpowiedzi
                            nie wiem gdzie jest lane , ale butelkowe dostaniesz na pewno:
                            PSS Społem ul. Słowackiego 28 -duży pawilon handlowy, oraz Sklep Spożywczy Tesa ul. Mysłowicka 14 (są tam nawet 3 sklepy spożywcze obok siebie). Ponadto niektóre Żabki mają piwa z Raciborza. ceny od 2,80 do 3,10
                            Czy ktoś się orientuje gdzie w Raciborzu są dostępne najnowsze piwa, czyli Ciemne i Zielone? Są w w/w sklepach?
                            www.lkschmielowice.futbolowo.pl

                            Comment

                            • Marecki1410
                              Member
                              • 01-2009
                              • 97

                              #15
                              Lane powinno być w fanaberii na warszawskiej. A butelkowe zazwyczaj pierwsi maja w sklepie na opawskiej (na przeciwko netto, biedronki) - dokładnie na rogu opawskiej i waryńskiego.

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎