Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Brackie Pale Ale - jest gdzieś jeszcze ?

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • noodles
    Senior
    • 09-2005
    • 700

    Brackie Pale Ale - jest gdzieś jeszcze ?

    Czy gdzieś na Śląsku jest sklep który ma jeszcze w sprzedarzy to piwo ? W sklepach w których robię piwne zakupy już nie ma a tęsknię za tym piwkiem coraz bardziej.
    Moja kolekcja podstawek
  • Pendragon
    Senior
    • 03-2006
    • 13951

    #2
    Zdajesz sobie sprawę, że być nie może? No chyba, że przez gapiostwo obsługi. A sam bym kupił, bo dziś chciałem wypić ostatnią zachowaną butelkę, to mi się stłukła

    moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


    Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

    Comment

    • falcon
      PiwBiz
      • 07-2004
      • 284

      #3
      Termin przydatności tego piwa to był z tego co pamiętam - MAJ 2011. Jeżeli jest w jakimś sklepie to mistrzostwo świata...

      Comment

      • Twilight_Alehouse
        Chmielowisko.pl
        • 06-2004
        • 6310

        #4
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika falcon Wyświetlenie odpowiedzi
        Termin przydatności tego piwa to był z tego co pamiętam - MAJ 2011.
        Konkretnie 27 maja, czyli minęły już niemal 2 miesiące. Aż tak przeterminowanego piwa raczej bym się nigdzie nie spodziewał.

        Comment

        • noodles
          Senior
          • 09-2005
          • 700

          #5
          Wbiliście mi nóż w serce.
          Moja kolekcja podstawek

          Comment

          • Mafar
            Senior
            • 04-2003
            • 1262

            #6
            W poniedziałek napiszę czy jeszcze jest w tabakierze .
            Polakom gratulujemy Brackiego

            Gdy rozum śpi budzą się demony

            Comment

            • Mihai
              Senior
              • 02-2010
              • 186

              #7
              Jakby ktoś miał ochotę to widziałem wczoraj dwie butelki w lodówce w sklepie monopolowym na Wałbrzyskiej 2 we Wrocławiu, cena 5.50.

              Comment

              • Cooper
                Senior
                • 11-2002
                • 6055

                #8
                Wiem że to nie Śląsk ale jakieś 1,5 tygodnia temu na pewno było minimum kilka sztuk (tyle zauważyłem kątem oka a być może pozostałe nie były wyeksponowane) w warszawskiej Rodzince-Bis. Kosztowały równe 5 zeta. Po lekturze tego posta z ciekawością spojrzałem na datę na odklejonej ecie i widnieje na niej 26.05.11. Po 3 miesiącach od daty spożycia piwo jednak nie było zepsute. Nie jestem klientem awanturującym się i nie będę się pienił za sprzedanie piwa z 3-miesięcznym przekroczeniem daty spożycia gdyż inaczej pewnie nigdy nie miałbym już okazji spróbowania go.
                Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
                1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

                Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

                Comment

                • TeDy_beer
                  Senior
                  • 06-2011
                  • 283

                  #9
                  Ja też jakieś dwa może trzy tygodnie temu kupowałem na Krakowskim rynku w sklepiku dwa Brackie PA. Sprzedawca miał w sumie 6 sztuk, poinformowałem go uprzejmie (zanim wyjął z lodówki), że są już po terminie. Nie dowierzał Po czym utargowałem 30% zniżki haha i spożyłem na nadwiślańskich bulwarach
                  AMEN i :stout:
                  Browar Domowy Małe Ale
                  Członek Polskiego Stowarzyszenia Piwowarów Domowych

                  Comment

                  Przetwarzanie...
                  X
                  😀
                  🥰
                  🤢
                  😎
                  😡
                  👍
                  👎