Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Westvletteren

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • kwachux12
    Junior
    • 08-2011
    • 24

    Westvletteren

    Witam. Od jakiegoś już czasu poszukuję piwa Westvletteren w polsce. I dlatego mam pytanie do was. Czy ktoś mógłby mi załatwić pi jednej butelce z każdego rodzaju piwa Westvletteren? Pokryję koszty związane z zakupem piw oraz transportem do polski. Poprostu chciałbym spróbować tego najlepszego piwa na świecie. Pozdrawiam.
  • sibarh
    PremiumUżytkownik
    • 01-2005
    • 10385

    #2
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kwachux12 Wyświetlenie odpowiedzi
    Witam. Od jakiegoś już czasu poszukuję piwa Westvletteren w polsce. I dlatego mam pytanie do was. Czy ktoś mógłby mi załatwić pi jednej butelce z każdego rodzaju piwa Westvletteren? Pokryję koszty związane z zakupem piw oraz transportem do polski. Poprostu chciałbym spróbować tego najlepszego piwa na świecie. Pozdrawiam.
    Wkrótce będziesz zasypany ofertami
    2800 nowe piwa opisałem na forum
    Moja "kolekcja" wypitych piw zagranicznych na koniec maja 2023 r. liczy 12 810 piw z 180 krajów
    Kolekcja jest na stronie https://sites.google.com/view/sibarh-galeria/galeria

    Comment

    • kwachux12
      Junior
      • 08-2011
      • 24

      #3
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika sibarh Wyświetlenie odpowiedzi
      Wkrótce będziesz zasypany ofertami
      Narazie żadnej oferty jeszcze nie dostałem

      Comment

      • jacer
        Senior
        • 03-2006
        • 9875

        #4
        No i nie dostaniesz

        Wybierz się na wycieczkę do Belgii to sobie sam kupisz.
        Milicki Browar Rynkowy
        Grupa STYRIAN

        (1+sqrt5)/2
        "Nie ma (...) piwa, które smakowałoby wszystkim. Każdy browarnik, który próbuje takie przygotować, skazany jest na klęskę" - Michael Jackson
        "Dobrzy ludzie piją dobre piwa" - Hunter S. Thompson
        No Hops, no Glory :)

        Comment

        • lisiewski
          Senior
          • 12-2009
          • 459

          #5
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kwachux12 Wyświetlenie odpowiedzi
          Narazie żadnej oferty jeszcze nie dostałem
          Nie wyczułeś ironii?

          Comment

          • AndrewZG
            Senior
            • 08-2009
            • 261

            #6
            kwachux12 - jestem w posiadaniu pewnej ilości jasnego Westvleterena (nabyte drogą kupna w klasztorze) - oczywiście również nie mam zamiaru go odsprzedawać, ale jeśli byłbyś zainteresowany to mogę wymienić buteleczkę na jakiś inny ciekawy egezemplarz - mogą być np. jakieś amerykańskie IPA, albo Imperial Stouty.
            Pozdro - w razie czego daj znać na PW.
            Last edited by AndrewZG; 16-08-2011, 12:03.

            Comment

            • tmspoko
              Senior
              • 09-2009
              • 207

              #7
              Witam. W sklepie Beer Temple w Brukseli widziałem cały zestaw piw z Westvleteren. Ceny - 12 po 10euro, 8 po 8euro i Blonde po 6euro. Czyli tak nie do końca nie można sprzedawać.
              TMspoko

              Comment

              • Swaroga
                Senior
                • 10-2011
                • 115

                #8
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika tmspoko Wyświetlenie odpowiedzi
                Witam. W sklepie Beer Temple w Brukseli widziałem cały zestaw piw z Westvleteren. Ceny - 12 po 10euro, 8 po 8euro i Blonde po 6euro. Czyli tak nie do końca nie można sprzedawać.
                Czarny rynek zawsze istnial i bedzie istniec. Najprosciej zakupic Westvletteren w knajpie "In de Vreede". tam czesto sa dostepne szesciopaki. Czesto lecz nie zawsze.
                Moje przygody piwne w Belgii relacjonuje na stronie FB : Hopester
                https://www.facebook.com/hipester
                Spis i opis piw, które miałem okazje spróbować :
                www.ratebeer.com/user/137460/

                Comment

                • tmspoko
                  Senior
                  • 09-2009
                  • 207

                  #9
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Swaroga Wyświetlenie odpowiedzi
                  Czarny rynek zawsze istnial i bedzie istniec. Najprosciej zakupic Westvletteren w knajpie "In de Vreede". tam czesto sa dostepne szesciopaki. Czesto lecz nie zawsze.
                  A najtaniej jest zakupić w punkcie wydawania piwa w klasztorze. Mi udało się kupić trójpak (Blonde,8 i 12) po 8euro (wydawali po dwa na głowę bez wcześniejszego zamawiania). Tylko trzeba trafić.
                  Last edited by tmspoko; 22-01-2012, 22:28.
                  TMspoko

                  Comment

                  Przetwarzanie...
                  X
                  😀
                  🥰
                  🤢
                  😎
                  😡
                  👍
                  👎