Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Sklepy z Piwem

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Wrocław, Szczęśliwa 12, Browarek

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Jurandofil
    Senior
    • 10-2007
    • 976

    Następstwa wizyty w tym sklepie...

    Dzięki wizycie w sklepie "Browarek" poznałem piwo z Policki w Czechach. Ten smak zagościł w moim repertuarze na dobre. Oto efekt:
    http://www.browar.biz/forum/showthre...055#post754055
    Znam osoby pijące koncerniaki, mimo że próbowały PIWA. Już nie potrafię im pomóc...

    Maciek urodził się po zamknięciu Browarów Warmińsko-Mazurskich "JURAND" w Olsztynie. Będą musiały mu wystarczyć wspomnienia taty...
    Mateusz z kolei... w okresie wielkiego bumu browarów kontraktowych i minibrowarów restauracyjnych. Czego się ze mną napije za kilkanaście lat?

    Comment

    • JAckson
      Senior
      • 05-2004
      • 6122

      Sklep odwiedziłem wczoraj.

      Niestety portera z Ambera jeszcze nie ma.
      Za to sporo piwa z Bossa (porter 0,5, 0,33, Black Boss, Sudeckie Mocne, Wit Mocne i kilka innych).
      Koreb Miodowe wreszcie z normalnymi etykietami (0,33 i 0,5). Pojawił się Baltic Strong 0,33. 5 litrowych butli nie było.

      Kupiłem kilka nowych dla mnie piw czeskich - Pardal (Budejovice), Kavalir (Vyskov), Ferdinand (Benesov).
      MM961
      4:-)

      Comment

      • anteks
        maruda
        • 08-2003
        • 10739

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika naczelnik Wyświetlenie odpowiedzi
        Ze niby Edi ma byc dostepny w jakims sklepie ?
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika anteks Wyświetlenie odpowiedzi
        podobno tak
        no i jest dostępny we we wrocku
        Mniej książków więcej piwa

        Comment

        • Jarasty
          PremiumUżytkownik
          • 05-2007
          • 187

          Witam serdecznie informuję, że w środę jedziemy po dzbanki piwka niefiltrowanego z browaru Koreb chętnych proszę o zamawianie tego smakołyku pod nr. tel 0713324110 a z nowości prawdopodobnie powinniśmy przywieźć amberowskiego Portera i piwka z browaru Kormoran. Aha a na dziś są już dostępne Tiger pils oraz Boner mocny z Browaru na Jurze a także długo we Wrocławiu niewidziane Brackie. Pozdrawiam serdecznie

          Comment

          • naczelnik
            Senior
            • 08-2003
            • 1884

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika anteks Wyświetlenie odpowiedzi
            no i jest dostępny we we wrocku
            Takie samo zdziwienie Cie dopadlo, ze az Ci oczy wywraca?
            Popieram domowe browary!

            Polakom gratulujemy naczelnika

            Zamykam browar.
            Nie mogę robić tak skandalicznie dobrego piwa.

            gratulacje wstrzymane:Pogratuluj bolcowi

            Comment

            • Jarasty
              PremiumUżytkownik
              • 05-2007
              • 187

              Witam serdecznie informuję, że we wtorek tzn. 29 04 jedziemy po Przysmak Piwosza z Browaru Koreb chętnych proszę o kontakt pod numerem tel. 0713324110 tym razem już na pewno cały asortyment z Ambera a także po raz kolejny piwka z Browaru Kormoran niestety jeszcze bez niepasteryzowanego ale już niedługo powinno się pojawić w sprzedaży no i oczywiście dawno nie widziany we Wrocławiu Leżajsk, który od pewnego czasu posiadamy w sprzedaży. Z innych piwek świeże dostawy z Zodiaka w tym Twoje Mocne niepasteryzowane oraz Witnica z Black Bossem na czele. Pozdrawiam serdecznie i zapraszam również we wszystkie dni od pierwszego do piątego maja w godzinach 9 00 - 21 00

              Comment

              • BEERBOYS1998
                Senior
                • 03-2003
                • 119

                naprawdę pozazdrościć wrocławiakom tego sklepiku

                Comment

                • fidoangel
                  Senior
                  • 07-2005
                  • 3489

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika BEERBOYS1998 Wyświetlenie odpowiedzi
                  naprawdę pozazdrościć wrocławiakom tego sklepiku
                  Trzeba jakiś lokalik całkiem nieduży a oprócz tego tylko duuuuuuuuuużo zaangażowania i samozaparcia i nie będziecie zazdrościć.
                  "nie zostanę onanistką bo jestem anarchistką" :)

                  Widziałem u Dori i Kopyra i też tak myślę: Browar to nie apteka :))

                  Poszukujesz wiedzy na temat browarnictwa amatorskiego?
                  Przeczytaj >>>>FAQ<<<<
                  Sprawdź >>>Przewodnik<<<

                  Comment

                  • JAckson
                    Senior
                    • 05-2004
                    • 6122

                    Dziś tam byłem.
                    Wreszcie poznałem właściciela - kolegę Jarastego.

                    Piwa jak zwykle sporo. Napiszę tylko o tym co mnie zainteresowało.

                    Są piwa z Kormorana (niepasteryzowane ma się także niebawem pojawić)
                    Boss (w tym także koźlak, którego wcześniej nie widziałem)
                    Porter z Ambera
                    Niepasteryzowany Zodiak - Twoje Mocne 0,33dm3

                    Pojawiły się piwa z Jihlavy

                    Skończyła się Łomża Wyborowe w butelkach.

                    Jarastemu życzę szybkiego sfinalizowania zacnych planów i czekam z niecierpliwością na efekty
                    Last edited by JAckson; 16-05-2008, 15:33.
                    MM961
                    4:-)

                    Comment

                    • dyzman
                      Senior
                      • 01-2008
                      • 108

                      Możecie zdradzić o jakie plany chodzi?
                      "Piwo stanowi dowód tego, że Bóg nas kocha i pragnie naszej szczęśliwości" Benjamin Franklin

                      Comment

                      • anteks
                        maruda
                        • 08-2003
                        • 10739

                        czy w dniach 22-25 sklep będzie czynny , a jeśli tak to w jakich godzinach
                        Będę śmigał przez Zdolny Śląsk i może bym się troche w piwa zaopatrzył
                        Mniej książków więcej piwa

                        Comment

                        • Pancernik
                          Senior
                          • 09-2005
                          • 9736

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika anteks Wyświetlenie odpowiedzi
                          czy w dniach 22-25 sklep będzie czynny , a jeśli tak to w jakich godzinach
                          Będę śmigał przez Zdolny Śląsk i może bym się troche w piwa zaopatrzył
                          Dołanczam się do prośby, w tych dniach również zamierzam nawiedzić prastary piastowski gród Breslau , i właśnie ko-o-ombinuję, jakby tu wygospodarować lukę w obowiązkach (i przyjemnościach) towarzyskich, żeby uzupełnić zapasy a i chętnie czegoś nowego spróbować... .

                          Comment

                          • JAckson
                            Senior
                            • 05-2004
                            • 6122

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika dyzman Wyświetlenie odpowiedzi
                            Możecie zdradzić o jakie plany chodzi?
                            W sumie to chyba nie tajemnica, ale Jarasty mówił, że sam zamieści info w stosownym czasie.
                            MM961
                            4:-)

                            Comment

                            • Jarasty
                              PremiumUżytkownik
                              • 05-2007
                              • 187

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pancernik Wyświetlenie odpowiedzi
                              Dołanczam się do prośby, w tych dniach również zamierzam nawiedzić prastary piastowski gród Breslau , i właśnie ko-o-ombinuję, jakby tu wygospodarować lukę w obowiązkach (i przyjemnościach) towarzyskich, żeby uzupełnić zapasy a i chętnie czegoś nowego spróbować... .
                              Witam serdecznie sklep będzie czynny we wszystkie dni od 9 00 do 21 00 zapraszam

                              Comment

                              • Marusia
                                Senior
                                • 02-2001
                                • 20211

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Jarasty Wyświetlenie odpowiedzi
                                Witam serdecznie sklep będzie czynny we wszystkie dni od 9 00 do 21 00 zapraszam
                                Tak myślałam, w końcu zamykać TAKI sklep w weekend, w który ludzie będą mieć duuużo czasu na picie piwa, to byłby skandal dla księgi przychodów i rozchodów

                                Wobec tego wpadnę w Boże Ciało - z życzeniami oczywiście
                                www.warsztatpiwowarski.pl
                                www.festiwaldobregopiwa.pl

                                www.wrowar.com.pl



                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎