Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Sklepy z Piwem

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Wrocław, Szczęśliwa 12, Browarek

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Andrewbrw
    Senior
    • 03-2004
    • 932

    Wrocław, Szczęśliwa 12, Browarek

    sklep znajduje się przy ulicy szczęśliwej, jakieś 50m metrów od pl. Pereca, słabo oznakowany, bez żadnych szyldów.

    Całkiem miła obsługa, DUŻY wybór Primatora, jest też Noteckie i Eire ciemne, Lech PILS, i inne koncerniaki.
    Polecam!
  • seven77
    Junior
    • 02-2007
    • 12

    #2
    Tak. Dzisiaj przez przypadek przechodziłem tamtędy. Zerkąłem do śrotka a tu całkiem spory wybór.

    Na plusy sklepu bardzo miły sprzedawca całkiem obeznany (lepiej ode mnie :P) Zapowiadal, że to dopiero poczatek i ma zamiar wiecej piwa czeskiego sprowadzić.
    Wyszedłem ze sklepu z 4 Primatorami Cen nie dałem rady porównać, spieszylem sie na zajęcia...

    Comment

    • Wyszol
      Junior
      • 05-2007
      • 3

      #3
      BROWAREK IS'T THE BEST)))

      Sklep jest suuuuper brakuje kilku browarkow ale po za tym obsluga jest bardzo mila i zapraszam caly wroclaw tu naprawde nalepszy browar jest we WROCQ

      Comment

      • ART
        mAD'MINd
        • 02-2001
        • 23782

        #4
        no to miło następnym razem podejdź proszę nieco konkretniej do opisu sklepu
        - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
        - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
        - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

        Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

        Comment

        • Jarasty
          PremiumUżytkownik
          • 05-2007
          • 187

          #5
          Witam serdecznie wszystkich. Miło mi poinformować, że oferta zwiększyła się o kilka czeskich piwek dwa rodzaje Gambrinusa, Staropranen swetly, dwa rodzaje Branika oraz Kozel ciemny czekam na piwka ciechanowskie( powinny być w tym tygodniu) i prowadzę rozmowy na temat Czarnkowa bo znów mamy z tym problem we Wrocławiu no i oczywiście będzie się powiększać oferta czeska pozdrawiam i zapraszam serdecznie. Liczę na podpowiedzi z waszej strony

          Comment

          • cowboy
            Junior
            • 06-2007
            • 1

            #6
            Witam wszystkich smakoszy, a w szczególności koneserów piwa niepasteryzowanego! W sklepie tym dostępne było unikatowe piwo Książęce jednak od kilku miesięcy niestety go nie ma. Właściciele mówią, że browar zaprzestał produkcji butelkowanego. Była to dla mnie straszna wieść. I oto niedawno pojawiło sie u nich zupełnie nieznane mi piwko Ciechan z Ciechanowa, co pozwolił mi poczuć znów ten wyjątkowy i niepowtarzalny smak piwa niepasteryzowanego. Ci, którzy pamiętają smak Mieszczucha wiedzą o czym teraz piszę, a tym którzy tego smaku nie mieli nigdy okazji poznać polecam przetestować Ciechana.
            Sorki, że tak sie rozpisałem (chociaż zwykle tego nie robię) jednak fakt ten godny był właściwego odnotowania, gdyż jest to bodaj jedyny sklep we Wrocku z takim piwem.
            Jeśli ktoś wie, gdzie można kupić jakieś inne piwko niepasteryzowane to proszę o info.
            Ponadto mają tam jeszcze spory wybór piw czeskich, ale oryginalnych!
            Wielkie uznanie dla właścicieli za fachowość i wyczucie potrzeb klientów! Pozdrawiam.

            Comment

            • darekd
              PremiumUżytkownik
              • 02-2003
              • 12118

              #7
              Sluze pomoca Dystybutorem niepasterowanych piw Svijany /Czechy/ oraz Ciechan /pl/ jest sklep 101 piw na ul. Legnickiej /rug Inowroclawskiej/

              Comment

              • Andrewbrw
                Senior
                • 03-2004
                • 932

                #8
                asortyment się powiększył i można śmiało stwierdzić, że jest to jeden z lepszych sklepów we Wrocławiu, mogę wymienić np: Ciechany (również beczkowe, miodowe), piwa z Czarnkowa, Irlandzkie mocne oraz duża ilość piw czeskich, zachęcam do odwiedzin!

                Comment

                • babalumek
                  Senior
                  • 02-2004
                  • 1207

                  #9
                  Jak rany, to jakieś 500m ode mnie i dzisiaj poszedłem poszukać tego sklepiku. Wróciłem zachwycony!!! Najlepszy sklep we Wrocławiu. Sprzedawca od razu mówi że koncerniaków on nie lubi i zachęca do spróbowania piw "nietypowych". Ale oczywiście sam sobie wybrałem co chciałem no i jeszcze ze 3 razy będę musiał tam pójść żeby wszystko ogarnąć. Mimo że wróciłem z pełnym plecakiem Zauważyłem że właściciel uświadamia też lokalną klientelę i ludzie próbują czegoś innego niż Tyskie. Z asosrtymentu z 7 rodzajów Primatorów, Gambrinusy, Kozły oba, Branik. Poza tym piwa niemieckie i ukraińskie, z polskich niepasteryzowane z Czarnkowa oraz Ciechan zwykły i miodowy. Z bardziej znanych ale dobrych piw - Koźlak, Perła zwykła i mocna, Bosman, Śląskie itd. bo na pewno o czymś zapomniałem.
                  MRKS Kuźnia Jawor

                  WTS Sparta Wrocław

                  Comment

                  • darekd
                    PremiumUżytkownik
                    • 02-2003
                    • 12118

                    #10
                    Gambrinus, Kozel, Staropramen i Branik /warzony w Staropramenie, bo w zeszlym roku zamkneli browar na Braniku w Pradze/ to koncerniaki, ktorych wlasciciel sprzedaje ) no ale moze nie lubi poza tym sklep godny odwiedzin

                    Comment

                    • Jarasty
                      PremiumUżytkownik
                      • 05-2007
                      • 187

                      #11
                      Masz rację to są koncerniaki ale zapomniano tu wspomnieć o Opacie który do nich nie należy a osobiście promuję go chyba najbardziej bo i uważam, że to jedno z lepszych piw jakie piłem do tej pory. Pozdrawiam i zapraszam serdecznie. właściciel sklepu

                      Comment

                      • babalumek
                        Senior
                        • 02-2004
                        • 1207

                        #12
                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika darekd Wyświetlenie odpowiedzi
                        Gambrinus, Kozel, Staropramen i Branik /warzony w Staropramenie, bo w zeszlym roku zamkneli browar na Braniku w Pradze/ to koncerniaki, ktorych wlasciciel sprzedaje ) no ale moze nie lubi poza tym sklep godny odwiedzin
                        Oj no dobrze, wiem że to koncerniaki, ale np. ciemny Kozel czy Primatory uważam za bardzo dobre piwka, którym liczne polskie nie-koncerniaki nie dorównują. Nie przesadzajmy Wiadomo że piwa czeskie dzielą się na te pasteryzowane ogólnokrajowe i te z małych browarów, często do kupienia jedynie w promieniu 20 km od browaru. Nie wymagajmy więc takich piw w ofercie. Zresztą wystarczy porównać koncerniak Primator do koncerniaka o nazwie Warka Ale mają np. Noteckie, które na dzisiaj zakupionej mojej butelce ma datę do spożycia 20 czerwiec. Cud że ktoś coś takiego tu w ogóle sprowadza.
                        MRKS Kuźnia Jawor

                        WTS Sparta Wrocław

                        Comment

                        • kopyr
                          Senior
                          • 06-2004
                          • 9475

                          #13
                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika babalumek Wyświetlenie odpowiedzi
                          Oj no dobrze, wiem że to koncerniaki, ale np. ciemny Kozel czy Primatory uważam za bardzo dobre piwka, którym liczne polskie nie-koncerniaki nie dorównują. Nie przesadzajmy Wiadomo że piwa czeskie dzielą się na te pasteryzowane ogólnokrajowe i te z małych browarów, często do kupienia jedynie w promieniu 20 km od browaru. Nie wymagajmy więc takich piw w ofercie. Zresztą wystarczy porównać koncerniak Primator do koncerniaka o nazwie Warka Ale mają np. Noteckie, które na dzisiaj zakupionej mojej butelce ma datę do spożycia 20 czerwiec. Cud że ktoś coś takiego tu w ogóle sprowadza.
                          Nie no Primator, to nie koncerniak, to tak jakby nasza Perła. Koncerniaki jak sama nazwa wskazuje należą do koncernu np. SAB Miller, Heineken czy w Czechach InBev.
                          blog.kopyra.com

                          Comment

                          • jacer
                            Senior
                            • 03-2006
                            • 9875

                            #14
                            No to urodziła się konkurencja. Zwłaszcza, że w godzinach, w których Legnicka jest zamknieta to ja jestem we Wrocku.
                            Milicki Browar Rynkowy
                            Grupa STYRIAN

                            (1+sqrt5)/2
                            "Nie ma (...) piwa, które smakowałoby wszystkim. Każdy browarnik, który próbuje takie przygotować, skazany jest na klęskę" - Michael Jackson
                            "Dobrzy ludzie piją dobre piwa" - Hunter S. Thompson
                            No Hops, no Glory :)

                            Comment

                            • Jarasty
                              PremiumUżytkownik
                              • 05-2007
                              • 187

                              #15
                              Miło mi zaprosić was na piwka Skalak z Browaru Rohozec. Pozdrawiam i do zobaczenia

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎