Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Sklepy z Piwem

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Zamość, Wyszyńskiego 13, E-Leclerc

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Arczi_901
    Junior
    • 01-2014
    • 16

    Zamość, Wyszyńskiego 13, E-Leclerc

    Witam,
    nie wiem czy wszyscy widzieli ale w Leclercu w Zamościu jest dość spory wybór piwa. Ostatnio widziałem sporo Pinty, Birbant,Kormoran, Olimp itd. Dość mocno zdziwiło mnie Brackie IPA ( Gran Champion 2013) którego było ok 8 butelek z czego zakupiłem 3
    Polecam sklepik żeby asortyment był coraz lepszy.
  • leona
    PremiumUżytkownik
    • 07-2009
    • 5853

    #2
    W czerwcu też tak było czyli jest to chyba bardziej długofalowa polityka kierownika.

    Comment

    • ZMC84
      Junior
      • 09-2014
      • 2

      #3
      Praktycznie raz w tygodniu pojawiają się nowe piwa , naprawdę jest w czym wybierać.
      Ostatnio zakupiłem świetne piwo PINTA / Pracownia Piwa Happy Crack jest też Zamojskie

      Comment

      • leona
        PremiumUżytkownik
        • 07-2009
        • 5853

        #4
        Kierownik ma siłę przebicia. Na półkach pełny przegląd polskiej rewolucji kontraktowej, ciekawostki z koncernów i klasyka z regionów.

        Najbardziej nieakceptowalna cena - Kinkpiny za 9,99 zł. Najprzystępniejsza - Wąsosz 5,59 zł.

        Comment

        • ZMC84
          Junior
          • 09-2014
          • 2

          #5
          Ostatnio widziałem była nowa dostawa ,pojawiło się ok 50 nowych piwek wiec jest w czym wybierać. Polecam Artezan Menu IPA :-)

          Comment

          Przetwarzanie...
          X
          😀
          🥰
          🤢
          😎
          😡
          👍
          👎