Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Sklepy z Piwem

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Lublin, Tumidajskiego 2, Delikatesy Alkoholowe

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • supersklep
    PiwBiz
    • 01-2005
    • 982

    Dziś miałem info z browaru że piwo wysłane ,to jutro albo pojutrze na 100% będzie Noteckie i Eire
    Last edited by supersklep; 08-09-2009, 15:13.


    Comment

    • Zbieracz
      Junior
      • 01-2008
      • 27

      Witam ponownie, szykuje się jakaś nowa dostawa bo ostatni karton jaki kupiłem się skończył
      Zapraszam do obejrzenia mojej kolekcji etykiet

      Comment

      • piowen
        Senior
        • 09-2007
        • 207

        Znajomy patrol przejeżdżał przez Lublin i nie omieszkałem wykorzystać go jako kuriera.
        Ceny nie były dla mnie zbyt istotne, ponieważ takich piw w Rzeszowie nie dostanę. Jednak 5,90 za Koreba Żywego (plus kaucja za butelkę) mnie zaszokowało. Nieświadomy kolega zakupił mi w dniu 21.09. dwa egzemplarze z datą ważności... 21.09 i po otwarciu ich następnego dnia oba wylądowały w zlewie. Zepsute, kwaśne jak żur mojej prabaci.

        Następnym razem kolega zostanie należycie pouczony...
        "Nie każde piwo to Żywiec "- całe szczęście.

        Comment

        • wilko
          Senior
          • 07-2008
          • 226

          Też kupiłem Żywe z Koreba z datą do 21.09 tego właśnie dnia. Zorientowałem się dopiero w domu, ale jakoś nie miałem zbytnio obaw i się nie zawiodłem. Moje było bardzo smaczne. Może kwestia przetrzymywania. Jeśli kolega wziął z półki to co się dziwić, moje było z lodówki.

          Comment

          • supersklep
            PiwBiz
            • 01-2005
            • 982

            Cała dostawa Żywego z Koreba od razu po dostawie ląduje w lodówce ale faktycznie z tej ostatniej dostawy wylaliśmy do zlewu sporo .Trudno reklamować to piwo bo każdy zgania na drugiego że jechało w ciepłym samochodzie za długo albo że zanim klient wypił to stało w domu nie w lodówce.Ceny Koreba nie są przesadzone , tak się browar ceni .Wszędzie gdzie Koreb się wystawia na stoiskach to sprzedają po 6zł jak leci wszystkie piwa


            Comment

            • piowen
              Senior
              • 09-2007
              • 207

              Piwo rzeczywiście było z lodówki. Cóż... zawsze istnieje ryzyko kupując tego rodzaju piwa, szczególnie pod koniec terminu. Ja reklamacji składał nie będę Gdybym przeczytał wcześniej wątek o "Żywym" , to również cena by mnie nie zdziwiła. Z dostawy jestem bardzo zadowolony, gdyż dzięki uprzejmości kolegi mogłem po raz pierwszy skosztować piwo "Lubuskie" z Witnicy i "Dawne" z Konstancina

              Co z czeskim zaciągiem, czy pojawia się w sklepie Svijany i Gambrynus?
              Last edited by piowen; 24-09-2009, 10:11.
              "Nie każde piwo to Żywiec "- całe szczęście.

              Comment

              • wilko
                Senior
                • 07-2008
                • 226

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika supersklep Wyświetlenie odpowiedzi
                Cała dostawa Żywego z Koreba od razu po dostawie ląduje w lodówce
                Więc zwracam honor Sie niesłusznie zasugerowałem tym że po sztuce stoi na wystawce i mógłby ktoś o tak z półki złapać.

                Comment

                • supersklep
                  PiwBiz
                  • 01-2005
                  • 982

                  Tego typu piwa stoją na półce ale to są puste butelki z cenką tylko. Svijany i Gambrynus niedawno był w cenach wyprzedaży z naszej hurtowni lubelskiej i teraz nie wiem czy będą dalej w sprzedaży


                  Comment

                  • Seta
                    Piję piwo
                    • 10-2002
                    • 6964

                    Ty pisz co masz w sklepie, a nie czego nie masz...
                    Może jutro wpadnę po południu (jeżeli warto)...
                    Wszystkim zainteresowanych zapraszam do Gabinetu Medycyny Estetycznej w Warszawie. Ręczę za jakość usług. Info PW.

                    Comment

                    • Tomek111-1
                      Junior
                      • 09-2009
                      • 8

                      Super sklep!!!!!

                      Byłem tam dzisiaj, zakupiłem co nieco i mam same pozytywne wrażenia, sprzedawca bardzo sympatyczny, taki klimatyczny - broda, tatuaże, kolczyki - bardzo miły i sympatyczny człowiek, piwo SAMO DOBRO, gatunków bardzo dużo - dla każdego coś miłego, a teraz siedzę przed kompem i degustuję JEST ŚWIETNIE!!!!! Zakupiłem z 60 butelek tak że za 2 tygodnie pojawię się u nich ponownie....no może wcześniej, bo takie dobre że ach.. Pozdrawiam załogę sklepu!!

                      Comment

                      • uranium
                        Member
                        • 05-2003
                        • 77

                        Coś forum zapomniało o tym sklepie - ten fajny z brodą i tatuażami już nie ma brody.
                        Ale dzisiaj kupiłem u nich Portera Ciechan i pierwszą warkę ze Lwówka - reinkarnacja.
                        Obsługa bardzo miła i kompetentna.

                        Comment

                        • Zbieracz
                          Junior
                          • 01-2008
                          • 27

                          Forum o sklepie czy sklep o forum? Cały czas coś sie pojawia, praktycznie na każdy weekend mam po parę nowych piwek z Tumidajskiego ;]
                          Zapraszam do obejrzenia mojej kolekcji etykiet

                          Comment

                          • djtomas
                            Junior
                            • 08-2007
                            • 12

                            ja co kila dni nabywam po dwie szt lipcowego z tego sklepu,
                            bez porównania z innymi sklepami

                            POzdr.

                            Comment

                            • Manieklbl
                              Senior
                              • 10-2007
                              • 100

                              W jakich godzinach jest aktualnie otwarty sklep? (proszę o uwzględnienie weekendów)

                              Comment

                              • sting126
                                Junior
                                • 07-2005
                                • 25

                                Nie wiem od ktorej, ale na tygodniu do 22, w soboty chyba jakos dluzej, w niedziele nieczynne. Tak przynajmniej bylo jakis miesiac temu.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎