Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Sklepy z Piwem

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Zielona Góra, Mickiewicza 4D, Kapsel

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • AndrewZG
    Senior
    • 08-2009
    • 261

    #16
    Czynne, czynne - wczoraj odwiedzałem - sklep otwarty od niedawna nawet w niedzielę. Zaopatrzenie bez zarzutu - jest Ale Browar, Pinta, nowe Kormorany, cała dalsza "czołówka" polska, sporo Czech i piw zza wschodniej granicy.

    Comment

    • karabach
      Senior
      • 09-2011
      • 163

      #17
      Tylko lodówka jakby trochę mała, mając na uwadze upały to troszkę rzutuje. Ceny jak dla mnie troszkę wysokie (Maria Kraków) ale asortyment spoko, można przy okazji zakupić proszek do prania
      Rzeczpospolita Krakowska
      jak wychodze to tylko na pole

      Comment

      • Radek70
        • 04-2013
        • 116

        #18
        Nie wiem czy to plota ale ktosik mi powiedział ze właściciel Kapsla warzy swoją warke ale czy to prawda? hmmm.Sprzedać nie może ale moze mógłby poczestować!Niedaleko od kapsla otwarła sie gospoda u Szwejka-piwka czeskie i taka sama miała być kuchnia.Muszę iść na zwiady.

        Comment

        • dyczkin
          Serce w kolorze blaugrana
          • 05-2011
          • 3657

          #19
          Odwiedziłem sklep w zlotowy piątek.
          Półki były zapełnione, udało mi się zakupić Prometeusza(vol. 1 ), Ce n'est pas IPA i nowego Rycerza. W Głogowie tego nie miałem.
          Mała krytyka się należy: pobrali mi kaucję za Pintę i Gościszewo .
          Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

          Moje warzenie // Piwny Wojownik

          Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

          Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820

          Comment

          • Pendragon
            Senior
            • 03-2006
            • 13949

            #20
            Gościszewo jest tak na prawdę zwrotne.

            moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


            Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

            Comment

            • majeure
              Senior
              • 03-2011
              • 315

              #21
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pendragon Wyświetlenie odpowiedzi
              Gościszewo jest tak na prawdę zwrotne.
              Od kiedy?

              Comment

              • dyczkin
                Serce w kolorze blaugrana
                • 05-2011
                • 3657

                #22
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika dyczkin Wyświetlenie odpowiedzi
                Mała krytyka się należy: pobrali mi kaucję za Pintę i Gościszewo .
                3 piwa, 3 razy pobrana kaucja.
                Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

                Moje warzenie // Piwny Wojownik

                Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

                Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820

                Comment

                • Pendragon
                  Senior
                  • 03-2006
                  • 13949

                  #23
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika majeure Wyświetlenie odpowiedzi
                  Od kiedy?
                  Co najmniej od roku. Zależy od hurtowni. Browar bierze wszystko.

                  moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                  Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                  Comment

                  • concerto
                    Senior
                    • 09-2003
                    • 859

                    #24
                    Pozostaje tylko wrócić i oddać bo Pinty raczej nigdzie nie przyjmą.
                    "... ja nie tylko literat, ale i Gombrowicz!"

                    Comment

                    • dyczkin
                      Serce w kolorze blaugrana
                      • 05-2011
                      • 3657

                      #25
                      Ciekawe czy przyjmą bez etykiet?
                      Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

                      Moje warzenie // Piwny Wojownik

                      Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

                      Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820

                      Comment

                      • Pendragon
                        Senior
                        • 03-2006
                        • 13949

                        #26
                        Raczej nie - fanaberia hurtowni.

                        moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                        Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                        Comment

                        • dyczkin
                          Serce w kolorze blaugrana
                          • 05-2011
                          • 3657

                          #27
                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika concerto Wyświetlenie odpowiedzi
                          Pozostaje tylko wrócić i oddać bo Pinty raczej nigdzie nie przyjmą.
                          Wróciłem z 3 butelkami, innymi niż wzięte, bo tamte bez etykiet, ale z tymi samymi typami butelek, a tu nic, sklep w niedziele zamknięty.
                          Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

                          Moje warzenie // Piwny Wojownik

                          Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

                          Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820

                          Comment

                          • pokcio7
                            Junior
                            • 04-2016
                            • 1

                            #28
                            Witam, jestem nowy na tym forum. Mam pytanko, czy w tym sklepie z piwkiem z Zielonej Górze można juz nabyć piwo "Duży Volt'" z browaru Brodacz? Pozdrawiam Wszystkich Piwoszy

                            Comment

                            • Radek70
                              • 04-2013
                              • 116

                              #29
                              masz tu adres....znajdziesz telefon i dzwoń bo tak ciężko powiedzieć.... http://www.piwokapsel.zgora.pl/sklep.php?show=kontakt

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎