Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Sklepy z Piwem

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Międzyrzecz, Iwaszkiewicza 15, Strefa Piwa [zamknięte]

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Mihai
    Senior
    • 02-2010
    • 186

    Międzyrzecz, Iwaszkiewicza 15, Strefa Piwa [zamknięte]

    Będąc na Pojezierzu Lubuskim, nie mogłem nie napić się piwa Lubuskiego. W największym w okolicy mieście - Międzyrzeczu, nie było go nigdzie. Już miałem z pustymi rękami wracać nad jezioro, gdy z auta dojrzałem witrynę... "Strefa piwa, piwo dla koneserów" - uratowany!
    Sklep niezwykły, połączenie sklepu z modelami do sklejania, punktem lotto i dobrym piwem, wszystko na 15 m². Obok modeli czołgów do sklejania na półce duży wybór Svijan, Skalaków, Opatów, Novopackich. Z polskich bogata oferta Kormorana, Witnicy, Ciechana, Czarnkowa, Jagiełły i inne. Koncerniaków brak Część piw dostępna z lodówki. Ceny przyzwoite, za Lubuskie zapłaciłem zdaje się 2.65 zł. Niestety godzin otwarcia nie pamiętam, ale kupowałem piwko w dzień powszedni między 18 a 19.
  • esdeka
    Junior
    • 07-2010
    • 18

    #2
    Byłem pod wrażeniem ze w tak małej miejscowości może funkcjonować taki sklep. Z ciekawostek to mozna na półkach spotkać portery sporo po terminie, mnie niestety nie chciano ich sprzedać, płaci się cenę za to że wyglada sie jak inspektor sanepidu

    Comment

    • wpadzio
      Senior
      • 06-2011
      • 2645

      #3
      Coś podobnego! Stoją na półce i nie są na sprzedaż, bo masz dajmy na to, krzywy ryj albo wdzianko krasnoludka?
      Dziwna historia...
      Rzeczywistość jest po to, by podstawiać jej pod nos krzywe zwierciadła.
      Serviatus status brevis est
      3603 etykiety z zagranicznych piw wypitych osobiście, 1148 recenzji piw na browar.biz (z czego 733 zagraniczne opisałem i sfotografowałem jako pierwszy) - stan na 31.01.2020

      Comment

      • esdeka
        Junior
        • 07-2010
        • 18

        #4
        Nie mam pojęcia, ekspedient zerknął na datę i stwierdził że nie może sprzedać bo szef będzie sie zloscił. Podobnie było gdy poprosiłem o Naked Mummy (dzień po terminie) i jakieś inne piwo. Nie wiem dlaczego to stoi na półkach, może dla efektu, tak czy siak porter z Ciechana był jeszcze z datą przydatności '11

        Comment

        • jarecky
          Junior
          • 07-2013
          • 1

          #5
          Sklep niestety już jest zamknięty.

          Comment

          Przetwarzanie...
          X
          😀
          🥰
          🤢
          😎
          😡
          👍
          👎