Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Sklepy z Piwem

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Warszawa, Twarda (przy Żelaznej), Piwosz [zamknięte]

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • yoda79
    Senior
    • 01-2013
    • 861

    No to trzeba po Blacka wpaść.

    Comment

    • Horse1963
      Senior
      • 06-2009
      • 547

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika PiwoszTwardy Wyświetlenie odpowiedzi
      [B]Dzisiaj, jutro i pojutrze (wtorek 20.01. , środa 21.01. oraz czwartek 22.01.) – trzy ostatnie dni działalności Piwosza.
      Nie zmieniam branży, ale przenoszę działalność do Hong Kongu.
      A gdzie dokładnie w Hong Kongu ? Wpadnę na zakupy

      Comment

      • Rosiu
        Junior
        • 11-2014
        • 21

        Jutro to może już nie być czego wyprzedawać. Puste półki już są prawie. To nie było marketingowe zagranie tylko niestety prawda

        Comment

        • PiwoszTwardy
          Piwosz
          • 04-2013
          • 636

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika legart Wyświetlenie odpowiedzi
          A butelki zwrotne (po czechach) będziecie przymować? Oczywiście nie za dużo (3-4 sztuki).
          Tak, bez problemu.
          Sklep "Piwosz" - 1500 piw w ofercie !
          ul. Żelazna 31 (wejście od ul.Twardej)
          00-806 Warszawa
          pon-pt: 12-22 , sob: 10-22
          ZAPRASZAMY
          https://www.facebook.com/pages/Sklep...67557673402627

          Comment

          • magiczek91
            Member
            • 10-2013
            • 34

            jeszcze są jakieś mikkellery?

            Comment

            • emes
              Nadszyszkownik Chmielowy
              • 08-2003
              • 4275

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika PiwoszTwardy Wyświetlenie odpowiedzi
              [B]....
              Nie zmieniam branży, ale przenoszę działalność do Hong Kongu. Może nie będzie takiej zabawy, ale za to wielokrotnie więcej pieniędzy.
              Pozdrawiam wszystkich naszych klientów.

              PiwoszTwardy
              Ale zabawę mogą mieć teraz z takiej konkurencji tym razem Chińczycy, którzy są dobrymi handlowcami i pracują standardowo siedem dni w tygodniu po 10-12 godzin.
              Wyśmiewał Pan tu konkurencję, a ile tu ten Pana sklep funkcjonował ? Niespecjalnie długo.

              Comment

              • PiwoszTwardy
                Piwosz
                • 04-2013
                • 636

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika emes Wyświetlenie odpowiedzi
                Ale zabawę mogą mieć teraz z takiej konkurencji tym razem Chińczycy, którzy są dobrymi handlowcami i pracują standardowo siedem dni w tygodniu po 10-12 godzin.
                Wyśmiewał Pan tu konkurencję, a ile tu ten Pana sklep funkcjonował ? Niespecjalnie długo.
                Chińczycy nie są moją konkurencją, tylko moimi wspólnikami, z którymi przez wiele lat pracowałem nawet po 14 godzin na dobę.
                A krajowa (Warszawska) konkurencja była tak samo śmieszna jak zyski w tym kraftowym piwnym biznesie w Polsce
                Sklep "Piwosz" - 1500 piw w ofercie !
                ul. Żelazna 31 (wejście od ul.Twardej)
                00-806 Warszawa
                pon-pt: 12-22 , sob: 10-22
                ZAPRASZAMY
                https://www.facebook.com/pages/Sklep...67557673402627

                Comment

                • tristan_tzara
                  Senior
                  • 12-2007
                  • 1038

                  Nie da się odejść z klasą. Nie ta mentalność.

                  Comment

                  • PiwoszTwardy
                    Piwosz
                    • 04-2013
                    • 636

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika tristan_tzara Wyświetlenie odpowiedzi
                    Nie da się odejść z klasą. Nie ta mentalność.
                    Mogłem tolerować hejty na temat mojego sklepu, ale nie będę milczał przy hejtach na mój temat.
                    Sklep "Piwosz" - 1500 piw w ofercie !
                    ul. Żelazna 31 (wejście od ul.Twardej)
                    00-806 Warszawa
                    pon-pt: 12-22 , sob: 10-22
                    ZAPRASZAMY
                    https://www.facebook.com/pages/Sklep...67557673402627

                    Comment

                    • Jasiek77
                      Senior
                      • 03-2014
                      • 107

                      No już dobrze, dobrze. Nie zapomnij tylko przed wyjściem zakręcić ten słynny grzejnik
                      Johnny Bonnano

                      Comment

                      • yoda79
                        Senior
                        • 01-2013
                        • 861

                        Jaka jest przyczyna zamknięcia sklepu?
                        Mały zysk?
                        Last edited by yoda79; 20-01-2015, 21:08.

                        Comment

                        • legart
                          Senior
                          • 06-2012
                          • 913

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika PiwoszTwardy Wyświetlenie odpowiedzi
                          Tak, bez problemu.
                          Niestety jednak nie zostały przyjęte, za to kupiłem koszulkę Alebrowaru za 2 dychy

                          Comment

                          • wpadzio
                            Senior
                            • 06-2011
                            • 2645

                            Muszę się przyznać do jednej rzeczy. B-bizowy wątek sklepu Piwosz był jedynym ze stołecznej sklepowej oferty piwnej, z którego prenumeraty swego czasu zrezygnowałem. Jako świadomy smakosz i kolekcjoner, poszukujący nowych piw, zawsze byłem ciekawy nowych inicjatyw piwnych. I jako takiej również kibicowałem Piwoszowi. Do pewnego momentu. Zrezygnowałem nie dlatego, że asortyment był ubogi, nie zrezygnowałem też z powodu wygórowanych cen, bo takich nie było.
                            Szkoda, bo przecież jako klienta mogła mnie interesować naprawdę bogata oferta sklepu, jednak zniechęciła mnie retoryka właściciela i prowadzenie niezbyt czystej pijarowej gry. Wieczne deprecjonowanie "konkurencji" stało się w pewnym momencie nie do zniesienia. Tak na marginesie, konkurencja wśród skośnookich będzie jeszcze większa. Co więcej, trudno będzie ją wizualnie odróżnić...
                            Pewnie nie wszyscy są stworzeni do pozytywnego biznesu jak widać. No ale... przecież po to jest życie by obskoczyć cały świat
                            Szkoda, że sklep z doskonałym asortymentem kończy żywot. Nie żal mi zaś animatora. Zawsze znajdzie się jednak ktoś, kto wypełni chwilową lukę
                            Last edited by wpadzio; 20-01-2015, 22:08.
                            Rzeczywistość jest po to, by podstawiać jej pod nos krzywe zwierciadła.
                            Serviatus status brevis est
                            3603 etykiety z zagranicznych piw wypitych osobiście, 1148 recenzji piw na browar.biz (z czego 733 zagraniczne opisałem i sfotografowałem jako pierwszy) - stan na 31.01.2020

                            Comment

                            • blood_inside
                              Junior
                              • 01-2014
                              • 11

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika PiwoszTwardy Wyświetlenie odpowiedzi
                              A krajowa (Warszawska) konkurencja była tak samo śmieszna jak zyski w tym kraftowym piwnym biznesie w Polsce
                              Cytat:
                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika tristan_tzara Wyświetlenie odpowiedzi
                              "Nie da się odejść z klasą. Nie ta mentalność."

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika PiwoszTwardy Wyświetlenie odpowiedzi
                              Mogłem tolerować hejty na temat mojego sklepu, ale nie będę milczał przy hejtach na mój temat.
                              No tak, przecież to sklep pisał pogardliwe komentarze pod adresem innych, a nie sam Piwosz Twardy. Ale jak skrytykuje się jego samego to już jest HEJT i obraza majestatu.
                              A czego się spodziewałeś??? Pewnie lamentu, żalu i płaczu...
                              ... a tu takie rozczarowanie

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika wpadzio Wyświetlenie odpowiedzi
                              (...)Szkoda, bo przecież jako klienta mogła mnie interesować naprawdę bogata oferta sklepu, jednak zniechęciła mnie retoryka właściciela i prowadzenie niezbyt czystej pijarowej gry. Wieczne deprecjonowanie "konkurencji" stało się w pewnym momencie nie do zniesienia(...)
                              Pewnie nie wszyscy są stworzeni do pozytywnego biznesu jak widać(...)
                              Szkoda, że sklep z doskonałym asortymentem kończy żywot. Nie żal mi zaś animatora. Zawsze znajdzie się jednak ktoś, kto wypełni chwilową lukę
                              Dokładnie!!! Mi też nie żal tego Typa.
                              Koleś pewnie był przekonany o swojej wyższości nad konkurencją, i jaki to on nie jest za*jebisty i w ogóle... ale jak widać klienci pokazali mu przysłowiowy 'środkowy palec' i wybrali inne piwne sklepy w śródmieściu i na dalekim Ursynowie.

                              Last edited by blood_inside; 21-01-2015, 00:29.

                              Comment

                              • kosher
                                Senior
                                • 04-2005
                                • 2294

                                Nie wiem jakie względy do końca decydowały o zamknięciu interesu, ale może ceny odstraszały klientów.
                                Na Woli, gdzie mieszkam, w ostatnim czasie widziałem dwa bogato wyposażone monopolowe sklepy, które zostały zamknięte (Alkohole Konesera na Żytniej i Używki Świata na Księcia Janusza). Wybór piw, przejrzystość oferty i wystrój był w nich bez zarzutu, jedynie marże kłuły mocno po oczach. Zwykle jak w nich bywałem nie natykałem się na innych klientów, widocznie nie każdy wybierze przykładowo Ciechana za 4 zł. skoro ma świadomość, że obok w markecie kupi go złotówkę taniej.

                                Tak jak pozostałym forumowiczom Piwosza kompletnie nie będzie mi żal ze względu na antypatycznego i cwaniaczkowatego właściciela.
                                Choć na początku sklep wyglądał obiecująco to późniejsze nierozsądne przytyki do konkurencji czy brak wbijania zakupów na kasę fiskalną odstraszyły mnie przed wizytami na Twardej.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎