Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Sklepy z Piwem

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Warszawa, Koszykowa 53 (przed architektami), Jola [zamknięte]

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • iron
    Senior
    • 08-2002
    • 6703

    Piwa po terminie NIE MOGĄ BYĆ SPRZEDAWANE - tak stoi w polskim prawie...
    bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
    Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
    Rock, Honor, Ojczyzna

    Comment

    • sibarh
      PremiumUżytkownik
      • 01-2005
      • 10384

      Aktualnie rewelacyjny wybór . Kilkanaście piwek z Luksemburga i ponad 30 z Francji. Butelki generalnie 0.33 litra. Do tego kilka nowych belgów, austrii i piw z innych krajów.
      Jest z czego wybierac..... ale warto się pośpieszyc.
      2800 nowe piwa opisałem na forum
      Moja "kolekcja" wypitych piw zagranicznych na koniec maja 2023 r. liczy 12 810 piw z 180 krajów
      Kolekcja jest na stronie https://sites.google.com/view/sibarh-galeria/galeria

      Comment

      • Horse1963
        Senior
        • 06-2009
        • 547

        Jakieś 2 tygodnie temu i odwiedziłem ten sklep. Kopara mi opadła gdy zobaczyłem TYLE DOBRA. Trafiłem akurat na dostawę Luksemburga i Francji. Fundusze miałem skromne ale i tak zostawiłem w kasie prawie 100 zł.
        WYBÓR REWELACJA. Nigdzie w polskim sklepie nie widziałem takich piw. Było ich z 50 róznych rodzajów.

        Comment

        • Cooper
          Senior
          • 11-2002
          • 6055

          Czy ktoś może ma odklejane ostatnimi czasy (powiedzmy w tym roku) a zakupione w tymże sklepie firmowe ety na piwa z Konstancina ?
          Wzamian dałbym inne konstancińskie Jolki ewentualnie odkupił po rozsądnej cenie. W przypadku gdy nie interesowała by kogoś wymiana lub sprzedaż i mógłby je odstąpić podesłałbym po prostu zaadresowaną kopertę ze znaczkiem.
          W razie czego dajcie znać na PW by nie offtopikować tego tematu. Jeśli macie jakieś skany to podeślijcie na cooperbeer(małpa)wp.pl . Fęx.
          Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
          1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

          Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

          Comment

          • Mason
            Senior
            • 02-2010
            • 3280

            Są tam może jakieś zestawy ze szkłem piwnym?
            JEDNO PIVKO NEVADI!

            Comment

            • Mason
              Senior
              • 02-2010
              • 3280

              Odpowiem sam sobie - nie ma

              Co prawda piwo nie zajmuje w tym sklepie wiele miejsca, ale wybór jest zacny. Różne piwne wynalazki, których nigdy wcześniej na oczy nie widziałem. Ceny adekwatne do wyboru i egzotyczności, jakbym chciał kiedyś zaszaleć to wiem gdzie się udać na zakupy
              JEDNO PIVKO NEVADI!

              Comment

              • Pankracy
                Senior
                • 10-2007
                • 2769

                Wczoraj do Joli przyjechała ponoć dostawa piw z różnych ciekawych browarów niemieckich.
                Np. Krug Bräu, Lang Bräu, Rother Bräu.

                Comment

                • sibarh
                  PremiumUżytkownik
                  • 01-2005
                  • 10384

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pankracy Wyświetlenie odpowiedzi
                  Wczoraj do Joli przyjechała ponoć dostawa .......
                  Nie ponoc tylko na pewno ! Do pełni szczęścia takze francja i kupa belgów.
                  Warto się pośpieszyc .....
                  2800 nowe piwa opisałem na forum
                  Moja "kolekcja" wypitych piw zagranicznych na koniec maja 2023 r. liczy 12 810 piw z 180 krajów
                  Kolekcja jest na stronie https://sites.google.com/view/sibarh-galeria/galeria

                  Comment

                  • Tapir
                    Senior
                    • 10-2009
                    • 730

                    Jest sporo ciekawych niemieckich piw w tym 3 Oktoberfestowe (Paulaner, Spaten-Franziskaner-Bräu, Löwenbräu), wszystko w okolicach 7-8zł.
                    Nie mam problemu z alkoholem. Mam problem z pieniędzmi na alkohol.

                    Comment

                    • Lysack
                      Junior
                      • 03-2010
                      • 19

                      Byłem wczoraj w tym sklepie.
                      Bardzo miła obsługa, ładnie wyeksponowane piwa, przyjemna atmosfera. Jeśli chodzi o asortyment to akurat trafiłem na czas przed dostawą... i bardzo dobrze! I tak z planowanych 100zł okazało się, że zostawiłem w tym sklepie 210, a i tak nie kupiłem wielu piw, które chciałbym spróbować

                      Zdecydowanie polecam sklep - trafia on na listę moich ulubionych sklepów, których włącznie z tym jest jak na razie... trzy, choć po sklepach specjalistycznych już trochę się najeździłem

                      Ceny także niezbyt wygórowane - wiele niedostępnych w innych sklepach Belgów da się kupić w cenie poniżej 10zł. Co więcej piwo z Mauritiusa czy wysp St. Vincent i Grenadyny kosztowało poniżej 30zł - to już więcej za sztukę wyszło sprowadzane w niemałej ilości piwo z japonii.
                      Last edited by Lysack; 17-10-2010, 15:29.
                      Zapraszam na Piwarium.pl - moja piwna kolekcja!

                      Comment

                      • petrus33
                        Gość
                        • 01-2008
                        • 888

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Lysack Wyświetlenie odpowiedzi
                        ....Ceny także niezbyt wygórowane - wiele niedostępnych w innych sklepach Belgów da się kupić w cenie poniżej 10zł....
                        Powiem tak, sklep ma dobry asortyment, o który trudno gdzie indziej. Tu chodzi mi głównie o piwa zagraniczne, które tam regularnie kupuję. O cenach dyskutować nie chcę, ale tanio nie jest. Być może lokalizacja wpływa w największym stopniu na poziom cen. W końcu to ścisłe centrum Warszawy. Dobrze, że ten sklep istnieje.

                        Comment

                        • Lysack
                          Junior
                          • 03-2010
                          • 19

                          Petrus -> to może odniosę się inaczej Polskie piwa, nie ukrywam, są dość drogie, ale za to piwa belgijskie, francuskie czy inne, bardziej egzotyczne są w dobrych cenach, biorąc pod uwagę koszty jakie towarzyszą sprowadzaniu z takich krajów. Bo to jednak nie jest hurtownia, która sprowadza kontener i rozprowadza je dalej
                          Zapraszam na Piwarium.pl - moja piwna kolekcja!

                          Comment

                          • Mason
                            Senior
                            • 02-2010
                            • 3280

                            Obecnie w ofercie sporo piw z Danii i Szwecji. Chciałem nawet zakupić duńskiego stouta, ale cena mnie odstraszyła - 25pln za 0,5l. W ogóle trochę przesadzają z cenami, skoro Double Chocolate Stout browaru Young's kosztuje tam 22pln, a w marketach 11-13pln. Przynajmniej mieli piwa niemieckie w promocyjnej cenie (7,5 i 7,9pln).
                            JEDNO PIVKO NEVADI!

                            Comment

                            • kloss
                              Senior
                              • 03-2003
                              • 2526

                              Pojawiło się kilkanaście nowych piw z Niemiec, w większości bocki.

                              Comment

                              • Mason
                                Senior
                                • 02-2010
                                • 3280

                                W jakich cenach owe bocki?
                                JEDNO PIVKO NEVADI!

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎