Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Sklepy z Piwem

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Warszawa, Koszykowa 53 (przed architektami), Jola [zamknięte]

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • kloss
    Senior
    • 03-2003
    • 2526

    W piątek przyjechał kolejny zestaw brytyjczyków. W wiekszości piwa, których wcześniej nie było. Niestety ponownie tylko pojedyncze egzemplarze. Za to właściciel obiecuje, że takie dostawy będą się jeszcze pojawiały.
    Attached Files

    Comment

    • Maggyk
      Szara Adminiscjencja
      • 05-2004
      • 5615

      Proszę o niewklejanie tutaj zdjęć opakowań.
      Życie jest jak skrzynka piw rzemieślniczych - nigdy nie wiesz na co trafisz!
      Piwo domowe -
      Centrum Piwowarstwa - sklep dla piwowarów domowych

      Reklama w BROWARZE
      PIWO GDZIE - STREFA Z ZASADAMI :D

      Comment

      • Tapir
        Senior
        • 10-2009
        • 730

        Wczoraj na szybko zauważyłem sporo nowej Belgii w cenach raczej ciężkich do przełknięcia.
        Był też Berliner Kindl Wiesse przeceniony z 5.50 na 3 (wczoraj była niecała skrzynka).
        Nie mam problemu z alkoholem. Mam problem z pieniędzmi na alkohol.

        Comment

        • kloss
          Senior
          • 03-2003
          • 2526

          Wczoraj pojawiły się 3 gatunki z Czenstochovii.

          Comment

          • VanPurRz
            Senior
            • 09-2008
            • 4229

            Mam nadzieję, że nie wykupiłeś całości
            "Nie myśl o tym, że wszystko się kończy. Myśl, że wszystko się dopiero zaczyna. To, co powinno być życiem: spokój, wolność i cisza" M. Hłasko, "Ósmy dzień tygodnia"

            Comment

            • żąleną
              Sojowe Oddziały Bojowe
              • 01-2002
              • 13239

              Pewnie wykupił, on nie patrzy na ceny.

              Comment

              • kloss
                Senior
                • 03-2003
                • 2526

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika VanPurRz Wyświetlenie odpowiedzi
                Mam nadzieję, że nie wykupiłeś całości
                Kupiłem tylko jasne, bo ciemne i pszeniczne już miałem, zatem jeszcze coś powinno być, zwłaszcza, że bło po parę sztuk.

                Comment

                • VanPurRz
                  Senior
                  • 09-2008
                  • 4229

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika żąleną Wyświetlenie odpowiedzi
                  Pewnie wykupił, on nie patrzy na ceny.
                  Soja wyżarła Twój mózg zobaczysz w najbliższym meczu zagram dla tego kto da więcej
                  "Nie myśl o tym, że wszystko się kończy. Myśl, że wszystko się dopiero zaczyna. To, co powinno być życiem: spokój, wolność i cisza" M. Hłasko, "Ósmy dzień tygodnia"

                  Comment

                  • Tapir
                    Senior
                    • 10-2009
                    • 730

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kloss Wyświetlenie odpowiedzi
                    Wczoraj pojawiły się 3 gatunki z Czenstochovii.
                    to ja standardowo zapytam: jak z cenami?
                    Nie mam problemu z alkoholem. Mam problem z pieniędzmi na alkohol.

                    Comment

                    • kloss
                      Senior
                      • 03-2003
                      • 2526

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Tapir Wyświetlenie odpowiedzi
                      to ja standardowo zapytam: jak z cenami?
                      Po 7,90 wszystkie 3.

                      Comment

                      • sibarh
                        PremiumUżytkownik
                        • 01-2005
                        • 10384

                        W sklepie od soboty świeżutka dostawa piw z francji, belgii i wielkiej brytanii. Z racji niewielkiej (ilościowo danego piwa) dostawy, ewentualnym kupującym wskazany super pospiech. Ceny może i wysokie (but. 0,25 i o,33) ale zważywszy że są to piwa w ogóle nie dostępne na polskim rynku, to moim zdaniem i tak tanio.
                        Zdrowie p. Jacka . Oby tak dalej... i częściej
                        2800 nowe piwa opisałem na forum
                        Moja "kolekcja" wypitych piw zagranicznych na koniec maja 2023 r. liczy 12 810 piw z 180 krajów
                        Kolekcja jest na stronie https://sites.google.com/view/sibarh-galeria/galeria

                        Comment

                        • kloss
                          Senior
                          • 03-2003
                          • 2526

                          Pojawiły się czeskie piwa z browaru Janacek i 2 niemieckie Schneidery z nowymi etykietami.

                          Comment

                          • Pendragon
                            Senior
                            • 03-2006
                            • 13950

                            A do mojego plecaka wskoczyły Schlenkerla Marzen (za 8,80, za tę samą cenę był też Weizen), nowe piwo z Pardubic - Ozzobir (za 4,90), oraz 11-tka z Policzki (także za 4,90).
                            Co prawda ceny nie zachęcające, we Wrocławiu Policzka zapewne 2 razy tańsza, ale skoro już tam wstąpiłem w drodze do Rock Baru...
                            Last edited by Pendragon; 27-04-2010, 20:10.

                            moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                            Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                            Comment

                            • kloss
                              Senior
                              • 03-2003
                              • 2526

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pendragon Wyświetlenie odpowiedzi
                              11-tka z Policzki (także za 4,90).
                              Co prawda ceny nie zachęcające, we Wrocławiu Policzka zapewne 2 razy tańsza,
                              Nie sądzę, żeby Policzka, czy jakiekolwiek inne czeskie piwo kosztowało we Wrocławiu 2,45 zeta, aczkolwiek niewątpliwie są tańsze niż w Warszawie.

                              Comment

                              • Pendragon
                                Senior
                                • 03-2006
                                • 13950

                                Wiem, że to nie jest na temat, ale zostałem wywołany do tablicy, więc proszę o wyrozumiałość. Dodam tylko, że bynajmniej ceny w Joli nie są dla mnie zaporowe, aczkolwiek kupiłem tylko po to, by nie wracać z pustymi rękoma. A na Policzkę mam apetyt zawsze, odkąd miałem przyjemność ją poznać.

                                Nie wiem jakie są obecnie ceny we Wrocławiu, ale 3 tygodnie temu kupowałem dwie 11-tki w Zofmarze po 2,90. Zakładam, że we Wrocławiu obecnie ceny są podobne albo i lepsze.
                                Policzkę butelkową rok temu kupowałem we Wrocku za 2,90, za 2,60 był tam też np. Kumburak z Novej Paki. Pół roku temu w tej cenie (2,60) była świetna 10-tka z Nymburka.

                                Czyli generalnie można dostać dobre czeskie piwa (10 i 11-tki) poniżej 3 zł.

                                moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                                Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎