Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Sklepy z Piwem

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Warszawa, Rudnickiego 16, Piwny Skład Ingmar Alkohole

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Tapir
    Senior
    • 10-2009
    • 730

    Co aktualnie jest z czeskich piw? Bo nie byłem jakiś czas i chyba się wybiorę
    Nie mam problemu z alkoholem. Mam problem z pieniędzmi na alkohol.

    Comment

    • VanPurRz
      Senior
      • 09-2008
      • 4229

      Ja tylko rzuciłem okiem ale spora część lodówki była czeska, oczywiście cześć to koncerny jak Kozel, ale Svijany, Krakonosz, Primatory były na pewno.
      "Nie myśl o tym, że wszystko się kończy. Myśl, że wszystko się dopiero zaczyna. To, co powinno być życiem: spokój, wolność i cisza" M. Hłasko, "Ósmy dzień tygodnia"

      Comment

      • lisiewski
        Senior
        • 12-2009
        • 459

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika petrus33 Wyświetlenie odpowiedzi
        Pojawiło się długo oczekiwane Książęce z Lwówka Śląskiego. Wczoraj zakupiłem 5 butelek. Piwo wspaniałe, smaczne, aromatyczne i bardzo orzeżwiające. Zupełnie inne od Ciechana Wybornego, ma swój charakter. Z przyjemnością do niego będę wracał. Cena 3.20zł.
        Jadę po Lwóweckie! W tej chwili!!!

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika VanPurR Wyświetlenie odpowiedzi
        Swoją drogą to świetny sklep. Wybór niesamowity. Do polskich dzisiaj dodałem sobie pysznego Krakonosza
        Zdecydowanie mi nie podeszło...

        Comment

        • petrus33
          Gość
          • 01-2008
          • 888

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika lisiewski Wyświetlenie odpowiedzi
          Jadę po Lwóweckie! W tej chwili!!!
          W tej chwili to oni sklep zamykają
          Czynne tylko do 19.00.

          Comment

          • lisiewski
            Senior
            • 12-2009
            • 459

            Rzecz oczywista. Ale w przypływie euforii zorientowałem się o tym już po wysłaniu posta. Nie mniej jednak, jutro zaraz po pracy jadę na Rudnickiego.

            Comment

            • becik
              Senior
              • 07-2002
              • 14999

              Z nowości są: Celtyckie, 3 różne browaru Gontyniec, Proletaryat, Izerskie z Czarnkowa
              Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

              Comment

              • Demandred
                Member
                • 04-2007
                • 34

                Czy pamięta ktoś, w jakich godzinach sklep jest czynny w sobotę i niedzielę?

                Comment

                • becik
                  Senior
                  • 07-2002
                  • 14999

                  W sobotę na pewno do 15, w niedzielę chyba do 13 ale tego nie jestem pewien (nawet nie jestem pewien czy działa w niedzielę).
                  Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

                  Comment

                  • Candlekeep
                    Senior
                    • 11-2007
                    • 367

                    Nie działa...
                    Last edited by Candlekeep; 06-08-2010, 19:31.

                    Comment

                    • petrus33
                      Gość
                      • 01-2008
                      • 888

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Candlekeep Wyświetlenie odpowiedzi
                      Nie działa...
                      Bajki piszecie kolego, bajki
                      Sklep jest czynny 7 dni w tygodniu, do 19.00 od poniedziałku do piątku, do 15.00 w sobotę i chyba do 15.00 w niedzielę. Kupowałem tam w niedziele wielokrotnie.

                      Comment

                      • tomekwawa33
                        Member
                        • 12-2007
                        • 57

                        potwierdzam w tygodniu od 8 do 19 a w soboty i niedzielę od 8 do 15

                        Comment

                        • petrus33
                          Gość
                          • 01-2008
                          • 888

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika tomekwawa33 Wyświetlenie odpowiedzi
                          potwierdzam w tygodniu od 8 do 19 a w soboty i niedzielę od 8 do 15
                          Czynne jest od 7.00 rano, a nie od 8.00.
                          Się kupuje dwa razy w tygodniu, się wie ))
                          Last edited by petrus33; 06-08-2010, 22:21.

                          Comment

                          • tomekwawa33
                            Member
                            • 12-2007
                            • 57

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika petrus33 Wyświetlenie odpowiedzi
                            Czynne jest od 7.00 rano, a nie od 8.00.
                            Się kupuje dwa razy w tygodniu, się wie ))
                            No to skoro wiesz lepiej to pełen szacun. Myślałem że jak tam pracuje to wiem lepiej, ale widocznie się myliłem
                            Last edited by ART; 07-08-2010, 11:50.

                            Comment

                            • petrus33
                              Gość
                              • 01-2008
                              • 888

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika tomekwawa33 Wyświetlenie odpowiedzi
                              No to skoro wiesz lepiej to pełen szacun. Myślałem że jak tam pracuje to wiem lepiej, ale widocznie się myliłem
                              Ty tam nie pracujesz...........od zawsze w niedzielę jest otwarte od 8.00 do 15.00 !
                              Last edited by petrus33; 07-08-2010, 12:18.

                              Comment

                              • Ahumba
                                Senior
                                • 05-2001
                                • 8962

                                Może po prostu w okresie letnim jest zamknięte a poza tym otwarte.
                                Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                                znasz kaszubskie jeziora?- www.stanicacharzykowy.pl

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎