Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Sklepy z Piwem

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Warszawa, Pejzażowa 2 lok. U-2 (Mokotów), Rodzinka Bis

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • StefanP
    Member
    • 02-2012
    • 71

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika giudice Wyświetlenie odpowiedzi
    Trzeba mieć cholerne samozaparcie, aby dotrzeć do tego sklepu.
    Sprawdziłem godziny otwarcia na tygodniu: 9-12, 15-21.
    Podjechałem we wtorek o 15:45. Zamknięte. Poczekałem 15 minut. Echo.
    Czwartek. Podjechałem o 11:30. Kartka: czynne od 15:30.
    Więcej podejść już nie robiłem.
    Wynika to z prowadzenia nie tylko sklepu ale i rodzinki. Dzieci są jakie są i panu Arkowi trzeba wybaczyć tę lekką nieczasowość. Najlepiej brać godzinę zapasu. Wnętrze sklepu rekompensuje wszelkie uniedogodnienia. Zajrzeć naprawdę warto!

    Comment

    • VASYL
      Junior
      • 04-2011
      • 23

      Na drzwiach jest poprawiona godzina końca sjesty w tygodniu. Teraz koniec sjesty jest o 16.00 czyli godzinę później. Pamiętajcie o tym Koledzy.

      Comment

      • kosher
        Senior
        • 04-2005
        • 2295

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika nynek Wyświetlenie odpowiedzi
        W przyszłym tygodniu mają dojechać Ognie Szczęścia i (być może) Krakowiak Miód-Malina i Krakowiak Miodowy.
        Dojechały, a dodatkowo także Nieklarowny i Podhalańskie. Jest także z nowości Jasne Maćkowe.
        Polecam Pinty za ... 3 zł! Przecena związana z datą ważności (kwiecień), ale wciąż warto brać, przynajmniej jeśli chodzi o Psze Koźlaka i Jak w Dym- te dwa testowałem.

        Comment

        • legart
          Senior
          • 06-2012
          • 913

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kosher Wyświetlenie odpowiedzi
          Dojechały, a dodatkowo także Nieklarowny i Podhalańskie. Jest także z nowości Jasne Maćkowe.
          Polecam Pinty za ... 3 zł! Przecena związana z datą ważności (kwiecień), ale wciąż warto brać, przynajmniej jeśli chodzi o Psze Koźlaka i Jak w Dym- te dwa testowałem.
          Za 3 złote jest jeszcze A'la Grodziskie i Ale Szycha

          Comment

          • dyczkin
            Serce w kolorze blaugrana
            • 05-2011
            • 3657

            Ale jaja. Ale Szycha w sprzedaży i A'la Grodziskie - stara warka
            Warszawiaki do sklepów i to już!!!
            Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

            Moje warzenie // Piwny Wojownik

            Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

            Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820

            Comment

            • legart
              Senior
              • 06-2012
              • 913

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika dyczkin Wyświetlenie odpowiedzi
              Ale jaja. Ale Szycha w sprzedaży i A'la Grodziskie - stara warka
              Warszawiaki do sklepów i to już!!!
              Jak na moje drewniane kubki smakowe A'la Grodziskie nic się nie zestarzało, a wędzonka tak jakby się pogłębiła. Pszekoźlak też nie zepsuty, ale sobie przypomniałem w trakcie degustacji dlaczego mi podszedł wcześniej hehe.

              Comment

              • iron
                Senior
                • 08-2002
                • 6703

                Zawsze podziwiam gości, którzy są waleni w ... - czyli sprzedaje im się towar za pół ceny, który od przynajmniej 2,5 miesiąca NIE MA PRAWA BYĆ W SPRZEDAŻY, a oni się cieszą bo tanio...
                Pół biedy, jakby dostali za darmo (choć to też nielegalne - bo wprowadzanie do obrotu), ale jak gość sprzedaje śmieć (z punktu widzenia prawnego, nie smakowego) za niemałe w końcu 3 złote, a kupujący się cieszy, to ... tylko w naszym pięknym kraju
                Last edited by iron; 15-07-2012, 00:00.
                bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
                Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
                Rock, Honor, Ojczyzna

                Comment

                • legart
                  Senior
                  • 06-2012
                  • 913

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika iron Wyświetlenie odpowiedzi
                  Zawsze podziwiam gości, którzy są waleni w ... - czyli sprzedaje im się towar za pół ceny, który od przynajmniej 2,5 miesiąca NIE MA PRAWA BYĆ W SPRZEDAŻY, a oni się cieszą bo tanio...
                  Pół biedy, jakby dostali za darmo (choć to też nielegalne - bo wprowadzanie do obrotu), ale jak gość sprzedaje śmieć (z punktu widzenia prawnego, nie smakowego) za niemałe w końcu 3 złote, a kupujący się cieszy, to ... tylko w naszym pięknym kraju
                  ryzyk fizyk

                  Comment

                  • tomolek
                    Hophead
                    • 05-2006
                    • 1752

                    Uważam, że sprzedaż przeterminowanego towaru powinna być dopuszczona prawnie. Oczywiście pod warunkiem wyraźnego zaznaczenia tego faktu.
                    Zupełnie nie czułbym się potraktowany od tyłu kupując przeterminowane piwo, które nic nie straciło na wartości a wręcz przeciwnie. Wiele osób na tym forum ma chyba w piwnicach piwa kilka lat po terminie.
                    Gdybym się wczoraj zorientował będąc w Rodzince, pewnie kupiłbym co najmniej z pięć sztuk Jak w Dym.

                    Co do samego sklepu. Mając pewną wiedzę na temat specyficznych godzin otwarcia wykonałem wcześniej telefon do sklepu, zgłosiła się automatyczna sekretarka. Odpuściłem sobie więc wizytę. Za jakiś czas Pan ze sklepu jednak do mnie oddzwonił i zaprosił na zakupy. Spory plus niwelujący w pewien sposób luźne podejście do godzin pracy.

                    Chwilkę zajęło mi znalezienie sklepu, ale jak się już udało wyszedłem usatysfakcjonowany po zakupie Black Hope'a (w Lublinie niedostępny), Ataku Chmielu (w Lublinie czasowo niedostępny) i Svijan dla mojej kobitki (w Lublinie dostępne od przypadku do przypadku).

                    Wszystko byłoby fajnie ale w domu zorientowałem się, że Ale Browar miał termin do końca czerwca. Na szczęście w smaku nie stwierdziłem objawów zepsucia, a przeterminowanie wpłynęło rewelacyjnie na pianę. Nie zmienia to faktu, że kupując to piwo po 7 zł i nie będąc wyraźnie poinformowany o przeterminowaniu, poczułem się rzeczywiście zrobiony w...

                    To były moje pierwsze i ostatnie zakupy w tym miejscu, mimo, że z warszawskich sklepów jest mi najbardziej po drodze.
                    www.ohbeautifulbeer.com

                    www.mateuszdrozdowski.pl

                    „Kwaśny Edi herbu Koreb

                    Comment

                    • Lesnick
                      Senior
                      • 03-2010
                      • 153

                      Ostatnio sklep czynny od poniedziałku do soboty od godziny 16:00

                      Comment

                      • Sezer
                        Junior
                        • 04-2010
                        • 5

                        Dziękuję za ostrzeżenie z przeterminowanym piwem, dzięki któremu nie kupiłem piw z datą ważności kwiecień 2012. Na moje stwierdzenie, że te piwa są przeterminowane właściciel powiedział: tak są bez żadnego zażenowania. Masakra.
                        Last edited by Sezer; 07-08-2012, 19:04.

                        Comment

                        • funky83
                          Senior
                          • 07-2009
                          • 136

                          Do soboty 18,08 nieczynne. Chyba urlop jakiś

                          Comment

                          • Pancernik
                            Senior
                            • 09-2005
                            • 9733

                            Wczoraj po południu byłem w okolicy, wykonałem więc "rzeźbę" w mokotowskich korkach, żeby zajechać po nowości i ciekawostki.
                            Zaniepokoiło mnie to, że parkując, przypomniał mi się kultowy cytat: "Ciemność, widzę ciemność!". Przeczytałem, że właśnie po południu nieczynne jest.
                            Wiem, zaraz napiszecie, że mogłem wcześniej zadzwonić i inne takie. Przy całym szacunku, nie uważam za normalne dzwonienie do sklepu, zanim tam się wybiorę, czy jest przypadkiem czynny...
                            Frajer jestem, mogłem wpaść na Wagów do Outletu...

                            Comment

                            • kosher
                              Senior
                              • 04-2005
                              • 2295

                              Od biedy mogłeś wstąpić do pobliskich Używek Świata na Bukowińskiej, żeby nie robić pustego przelotu

                              Comment

                              • żąleną
                                Sojowe Oddziały Bojowe
                                • 01-2002
                                • 13239

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pancernik Wyświetlenie odpowiedzi
                                Zaniepokoiło mnie to, że parkując, przypomniał mi się kultowy cytat: "Ciemność, widzę ciemność!".
                                Ta rzeźba w korkach musiała ci się mocno rzucić na zmysły, skoro widziałeś parkujące cytaty.

                                Znaczy jak, jeszcze niedawno zmiana na czynne od popołudnia (16), a teraz bum, do popołudnia? Czy to akurat tego dnia tak było?

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎