Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Sklepy z Piwem

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Warszawa, Pejzażowa 2 lok. U-2 (Mokotów), Rodzinka Bis

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • MLT
    Senior
    • 12-2003
    • 1045

    Niestety zgubiłem numer telefonu do pana Arka. Czy może ktoś z was mógłby go udostępnić?

    Comment

    • kloss
      Senior
      • 03-2003
      • 2526

      Już wróciło IPA z Grodzkiej.
      Jest też Raciborskie Rżnięte i Niefiltrowane; z Krajana: Irlandzkie Zielone, Ciemne i Jasne, Nakel 0,5 i 0,3 oraz Krajan Niefiltrowane; a także "cuda" z Witnicy: Miedzyzdrojowe i Sopociak.

      Comment

      • Brat_Piwny
        Senior
        • 01-2009
        • 685

        Z nowości jest też Stout z Broka.

        Comment

        • gwzd
          Senior
          • 01-2012
          • 622

          Jakie są godziny otwarcia tego sklepu? Byłem dziś około 9:25, wg kartki na drzwiach powinno być czynne od 9:00. Tymczasem drzwi zamknięte, w środku lekki bałagan i brak żywej duszy. Szkoda, bo chciałem zobaczyć ich asortyment. Wobec zamkniętej Rodzinki poszło zamówienie łącznikiem w Piwonii.

          Comment

          • kloss
            Senior
            • 03-2003
            • 2526

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika gwzd Wyświetlenie odpowiedzi
            Jakie są godziny otwarcia tego sklepu? Byłem dziś około 9:25, wg kartki na drzwiach powinno być czynne od 9:00. Tymczasem drzwi zamknięte, w środku lekki bałagan i brak żywej duszy.
            Godziny teoretycznie są takie jak na kartce, ale traktowane dość swobodnie. Pojawianie sie przed 10 jest ryzykowne.

            Comment

            • bojano
              Member
              • 01-2013
              • 55

              Podobno do końca ferii, działalność sklepu w godzinach rannych jest mało prawdopodobna, co nie znaczy, że niemożliwa

              Comment

              • gwzd
                Senior
                • 01-2012
                • 622

                Jeśli faktycznie jest tak jak piszecie, że takie sytuacje się powtarzają to uważam, że ze strony właścicieli sklepu to bardzo niepoważne traktowanie klientów.

                Comment

                • Lesnick
                  Senior
                  • 03-2010
                  • 153

                  Byłem wczoraj, ale po 16 i było otwarte, poranne wizyty uskuteczniam jedynie w soboty.
                  Wczoraj był Krakowiak Ciemny i Czarny Kot Toffi - z nowości.

                  Comment

                  • legart
                    Senior
                    • 06-2012
                    • 913

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Lesnick Wyświetlenie odpowiedzi
                    Byłem wczoraj, ale po 16 i było otwarte, poranne wizyty uskuteczniam jedynie w soboty.
                    Wczoraj był Krakowiak Ciemny i Czarny Kot Toffi - z nowości.
                    Było coś z Sachsenberga albo Hausta?

                    Comment

                    • kloss
                      Senior
                      • 03-2003
                      • 2526

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika gwzd Wyświetlenie odpowiedzi
                      Jeśli faktycznie jest tak jak piszecie, że takie sytuacje się powtarzają to uważam, że ze strony właścicieli sklepu to bardzo niepoważne traktowanie klientów.
                      Trudno się nie zgodzić. Po tym jak kilka razy odbiłem się od drzwi teraz zawsze dzwonię.
                      Usprawiedliwiajac się pan Arek mówi, że sam zajmuje sie wszystkim i zdarza mu się nie zdążyć z hurtowni, czy z urzędu.

                      Comment

                      • bojano
                        Member
                        • 01-2013
                        • 55

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika legart Wyświetlenie odpowiedzi
                        Było coś z Sachsenberga albo Hausta?
                        We wtorek rano z Hausta był koźlak, pils i pszenica (nie wiem co z nią było nie tak, ale gorszy w smaku, jak dla mnie, jest tylko "pszeniczniak" lubuski )

                        Comment

                        • legart
                          Senior
                          • 06-2012
                          • 913

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika bojano Wyświetlenie odpowiedzi
                          We wtorek rano z Hausta był koźlak, pils i pszenica (nie wiem co z nią było nie tak, ale gorszy w smaku, jak dla mnie, jest tylko "pszeniczniak" lubuski )
                          dzięki

                          Comment

                          • e-prezes
                            Senior
                            • 05-2002
                            • 19167

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Lesnick Wyświetlenie odpowiedzi
                            Byłem wczoraj, ale po 16 i było otwarte, poranne wizyty uskuteczniam jedynie w soboty.
                            Wczoraj był Krakowiak Ciemny i Czarny Kot Toffi - z nowości.
                            ooo, tego nawet na stronie nie mają więc to pewnie klon stouta.

                            Comment

                            • skautpiwny
                              Junior
                              • 01-2013
                              • 18

                              Od pewnego czasu jestem klientem tego sklepu. Z czystym sumieniem można stwierdzić, że jest tu chyba największy w Warszawie i okolicach wybór piw z polskich browarów regionalnych (są też jakieś wynalazki robione dla Świata Piw i dla Łeby), jest AleBrowar i Pinta w aktualnej reprezentacji; z ostatnich nowości to: nowa linia z Krajana, Brok stout, 3 rodzaje celtyckiego z Jako; są też piwa z browarów restauracyjnych (m.in. Widawa, Haust, Grodzka). Są także piwa zagraniczne: z USA (Flying dog, Anchor, Alaskan, Anderson Valley), szkocki Brewdog i Williams, jest spora reprezentacja czeskich (z ciekawostek są 2 niefiltrowane ze Svijan) i niemieckich (najwięcej Tuchera i Felsena ale jest też sporo innych a także 2 „korkowane” specjalne piwa z browaru Hachenburger, chyba porter i red ale), jest też trochę rosyjskich, słowackich, litewskich, estońskich. Więcej nie pamiętam, aha jest także trochę polskich koncerniaków jeśli kogoś interesuje.

                              Comment

                              • yoda79
                                Senior
                                • 01-2013
                                • 861

                                Dobry człowieku a jak z cenami pint i alebrowaru?

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎