Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Sklepy z Piwem

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Warszawa, Pejzażowa 2 lok. U-2 (Mokotów), Rodzinka Bis

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • skautpiwny
    Junior
    • 01-2013
    • 18

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART Wyświetlenie odpowiedzi
    Udzielasz się wyłącznie w tym wątku informując o asortymencie tego sklepu. Proszę zainteresować właściciela http://www.browar.biz/forum/announcement.php?f=301

    Właściciel poinformowany zgodnie z prośbą. Natomiast piszę w tym wątku ponieważ z racji bliskości jest to moje podstawowe źródło piwne.

    Comment

    • Lesnick
      Senior
      • 03-2010
      • 153

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika skautpiwny Wyświetlenie odpowiedzi
      Właściciel poinformowany zgodnie z prośbą. Natomiast piszę w tym wątku ponieważ z racji bliskości jest to moje podstawowe źródło piwne.
      Jako i moje i chwalę je sobie wielce.

      Comment

      • skautpiwny
        Junior
        • 01-2013
        • 18

        Pojawił się ponownie Artezan i Haust oraz jakaś Gruzja (1 rodzaj Tbilisi Beer).

        Comment

        • skautpiwny
          Junior
          • 01-2013
          • 18

          Pojawiło się sporo piwnych nowości: trochę z Niemiec (m.in. browar Schorschbrau - piwa 13%, 20% i 30%), kilkanaście nowych ze szkockiego Williams'a i holenderskiego De Molena, nowe Brewdog'i i Flying Dog'i, kilka z amerykańskiego browaru Sierra Nevada, jakiś minibrowar włoski a także z żywieckiego Krajcara.

          Comment

          • Tomekk78
            Member
            • 01-2006
            • 61

            Byłem dzisiaj. Wybór piw amerykańskich, szkockich, holenderskich, czy włoskich faktycznie niesamowity. Chyba, jak nigdy dotąd. Do tego kolejne dostawy z browarów restauracyjnych - Jan Olbracht w 4 odsłonach: Pils, Śmietanka toruńska, Bursztynowe, Piernikowe (pasteryzowane) oraz Czeski Cieszyn: Jasne, Pszeniczne, Pieprzowe i Chili (niepasteryzowane). O kilku ciekawych nowościach z Niemiec czy z Krajana (Bydgoskie - stylizowane na starą etykietę) nie wspomnę. Moim zdaniem najlepszy pod względem zaopatrzenia sklep w Warszawie i okolicach.
            Last edited by Tomekk78; 27-02-2013, 16:07.

            Comment

            • skautpiwny
              Junior
              • 01-2013
              • 18

              Przyjechało świeżutkie Gościszewo w kilku rodzajach

              Comment

              • xenon75
                Member
                • 02-2010
                • 32

                Nigdzie w tej chwili w Warszawie nie znajdziecie Gosciszewa a jednak panu Arkowi udaje się :] Co Pejzarzowa to Pejzarzowa :] najlepszy sklep w stolicy :]

                Comment

                • canigggia
                  Senior
                  • 10-2009
                  • 451

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika xenon75 Wyświetlenie odpowiedzi
                  Co Pejzarzowa to Pejzarzowa :] :]
                  Koledze polecam, przed zrobieniem zakupów w Rodzince Bis, zrobienie zakupów w księgarni i zakup słownika języka polskiego, ewentualnie słownika wyrazów obcych
                  Browarnik Tomek
                  TomCani

                  Grimness, Frost and Northern Darkness!!!

                  Comment

                  • wpadzio
                    Senior
                    • 06-2011
                    • 2645

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika xenon75 Wyświetlenie odpowiedzi
                    Nigdzie w tej chwili w Warszawie nie znajdziecie Gosciszewa a jednak panu Arkowi udaje się :] Co Pejzarzowa to Pejzarzowa :] najlepszy sklep w stolicy :]
                    Oj, z tą deklaracją nie zgodziłby się nie tylko językoznawca ale i konsument. Piwa z Gościszewa stale są obecne choćby w delikatesach U Bartosza i Woyciecha na Stryjeńskich
                    Choć faktycznie, oferta rodzinkowa jest naprawdę imponująca, do tego stale poszerzana o rzeczy, których tam do tej pory nie było, jak USA, Szkocja, mikrobrowary włoskie...Ja nie wiem jak gość się tam jeszcze mieści w tej swojej kanciapie )
                    Rzeczywistość jest po to, by podstawiać jej pod nos krzywe zwierciadła.
                    Serviatus status brevis est
                    3603 etykiety z zagranicznych piw wypitych osobiście, 1148 recenzji piw na browar.biz (z czego 733 zagraniczne opisałem i sfotografowałem jako pierwszy) - stan na 31.01.2020

                    Comment

                    • j_Q
                      Senior
                      • 10-2009
                      • 176

                      Coraz ciaśniej, to fakt

                      Comment

                      • xenon75
                        Member
                        • 02-2010
                        • 32

                        Przepraszam za mój błąd oczywiście Pejzażowa data ważności na rycerzach do 10 kwietnia.Czyli cud malina świeżuteńkie trzymane w lodóweczce.

                        Comment

                        • skautpiwny
                          Junior
                          • 01-2013
                          • 18

                          Pojawiły się 3 rodzaje Krakauera z browaru Południe (nowa wersja Krakowiaka) i po długim oczekiwaniu Koźlak z Lublina.

                          Comment

                          • skautpiwny
                            Junior
                            • 01-2013
                            • 18

                            Znowu kolejna bardzo duża dostawa zagranicznych cudeniek piwnych: dużo z Wielkiej Brytanii m.in. wrócił Williams, jest Thornbridge, Meantime i coś jeszcze; dużo z włoskich minibrowarów (Brewfist, Toccalmatto i coś jeszcze ale nie pamiętam); troszkę Niemiec; sporo nowości z USA. Można dostać oczopląsu i nie wiadomo co wybierać - niestety nie na wszystko można sobie pozwolić. Z bardziej przyziemnych to jest nowa dostawa Krajcara i Śląskie Ciemne. Właściciel powiedział, że dzisiaj ma przyjechać Smokey Joe, Artezan w kilku rodzajach (także nowe) i kilka rodzajów Hausta (też z nowością).

                            Comment

                            • Swiecz
                              Civil Protection
                              • 03-2004
                              • 123

                              A widział ktoś może Artezan Chateau w Rodzince (pewnie płonne nadzieje) ?
                              Browar domowy (kooperacyjny) BrewIT

                              Comment

                              • Mason
                                Senior
                                • 02-2010
                                • 3280

                                Jeden karton powinien tam trafić
                                JEDNO PIVKO NEVADI!

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎