Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Sklepy z Piwem

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Warszawa, Pejzażowa 2 lok. U-2 (Mokotów), Rodzinka Bis

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • kloss
    Senior
    • 03-2003
    • 2526

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika skautpiwny Wyświetlenie odpowiedzi
    Widocznie zastosowano rabat.
    Nie. 15 rodzajów piwa. Nieporozumienie.

    Comment

    • skautpiwny
      Junior
      • 01-2013
      • 18

      Przyjechał Raciborski Pils i Krakowiak Pils (Grybów)

      Comment

      • skautpiwny
        Junior
        • 01-2013
        • 18

        Dotarła Oto Mata IPA z Pinty, Piwo z Dębowej Beczki z Konstancina oraz Piwo Tarnowskie sygnowane przez Dionizosa.

        Comment

        • telek
          PremiumUżytkownik
          • 05-2011
          • 530

          Podziękowania

          Dziękuję za znalezienie kilku "perełek", "białych kruków", które pomogą mi w rozwoju sensorycznym sędziego.

          Comment

          • skautpiwny
            Junior
            • 01-2013
            • 18

            I znowu nie wiadomo co kupować! Kolejna dostawa kilkudziesięciu zagranicznych smakołyków - dużo Wielkiej Brytanii: Titanic, Batemans, Wychwood, Marstons, Jennings, Buxton, Thornbridge i jeszcze jakieś inne; z Holandii: Emelisse, Brouwerij t'ij, Jopen; włoskie z Lambrate i Del Ducato; jest też Australia - Coopers; i jeszcze jakieś z USA. Dojechało też trochę czeskich - m.in. Tambor, Herold. Z polskich też sporo nowości: 4 Ministry z Zawiercia, Gruit, Gdańskie z Łebskich, nowe z Krajcara; a dla miłośników koncernówek: Lech Shandy Orange i Książęce Ryżowe. Dawno po tygodniowej nieobecności nie miałem takiego oczopląsu a jeszcze zapowiadane są Dymy z Olbrachta.

            Comment

            • Pancernik
              Senior
              • 09-2005
              • 9733

              A w czwartek pan Arek robi?

              Comment

              • ART
                mAD'MINd
                • 02-2001
                • 23799

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika skautpiwny Wyświetlenie odpowiedzi
                I znowu nie wiadomo co kupować! Kolejna dostawa kilkudziesięciu zagranicznych smakołyków - dużo Wielkiej Brytanii: Titanic, Batemans, Wychwood, Marstons, Jennings, Buxton, Thornbridge i jeszcze jakieś inne; z Holandii: Emelisse, Brouwerij t'ij, Jopen; włoskie z Lambrate i Del Ducato; jest też Australia - Coopers; i jeszcze jakieś z USA. Dojechało też trochę czeskich - m.in. Tambor, Herold. Z polskich też sporo nowości: 4 Ministry z Zawiercia, Gruit, Gdańskie z Łebskich, nowe z Krajcara; a dla miłośników koncernówek: Lech Shandy Orange i Książęce Ryżowe. Dawno po tygodniowej nieobecności nie miałem takiego oczopląsu a jeszcze zapowiadane są Dymy z Olbrachta.
                Proszę zapoznać się z ogłoszeniem:

                i zastosować się.
                - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                Comment

                • Lesnick
                  Senior
                  • 03-2010
                  • 153

                  Trzeba się będzie jutro wybrać ... i znów pewnie stówka pęknie ...

                  Comment

                  • VASYL
                    Junior
                    • 04-2011
                    • 23

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pancernik Wyświetlenie odpowiedzi
                    A w czwartek pan Arek robi?
                    Dzisiaj pytałem i powinno byc w czwartek czynne od 16.00

                    Comment

                    • Cannabee776i99
                      Senior
                      • 08-2009
                      • 658

                      Jest może Pacific dostępny?

                      Comment

                      • Lesnick
                        Senior
                        • 03-2010
                        • 153

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika VASYL Wyświetlenie odpowiedzi
                        Dzisiaj pytałem i powinno byc w czwartek czynne od 16.00
                        To chyba razem wtedy byliśmy

                        Comment

                        • legart
                          Senior
                          • 06-2012
                          • 913

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Cannabee776i99 Wyświetlenie odpowiedzi
                          Jest może Pacific dostępny?

                          Nie widziałem w lodówce, ale głowy nie dam sobie uciąć bo wpadłem na chwilę przed 21

                          Comment

                          • Horse1963
                            Senior
                            • 06-2009
                            • 547

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika skautpiwny Wyświetlenie odpowiedzi
                            I znowu nie wiadomo co kupować! Kolejna dostawa kilkudziesięciu zagranicznych smakołyków - dużo Wielkiej Brytanii: Titanic, Batemans, Wychwood, Marstons, Jennings, Buxton, Thornbridge i jeszcze jakieś inne; z Holandii: Emelisse, Brouwerij t'ij, Jopen; włoskie z Lambrate i Del Ducato; jest też Australia - Coopers; i jeszcze jakieś z USA. Dojechało też trochę czeskich - m.in. Tambor, Herold. Z polskich też sporo nowości: 4 Ministry z Zawiercia, Gruit, Gdańskie z Łebskich, nowe z Krajcara; a dla miłośników koncernówek: Lech Shandy Orange i Książęce Ryżowe. Dawno po tygodniowej nieobecności nie miałem takiego oczopląsu a jeszcze zapowiadane są Dymy z Olbrachta.
                            Faktycznie można dostać oczopląsu . Część piw nie jest nawet wystawiona.
                            Bo nie ma miejsca. Stoją w kartonach i skrzynkach. Pan Arek informuje o tym.
                            Można sobie spokojnie wszędzie pozaglądać.

                            Comment

                            • pebejot
                              Senior
                              • 01-2010
                              • 1415

                              Czy ktoś wie, gdzie robione jest to piwo "Gdańskie" ?

                              Comment

                              • MrSatan
                                Senior
                                • 10-2012
                                • 317

                                Chodzą słuchy, że w Witnicy.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎