Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Sklepy z Piwem

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Warszawa, Pejzażowa 2 lok. U-2 (Mokotów), Rodzinka Bis

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • xenon75
    Member
    • 02-2010
    • 32

    Był ktoś może ostatnio? Jestem ciekaw jak prosperuje jeden z pierwszych sklepów w Warszawie z piwami regionalnymi i rzemieślniczymi.

    Comment

    • legart
      Senior
      • 06-2012
      • 913

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika xenon75 Wyświetlenie odpowiedzi
      Był ktoś może ostatnio? Jestem ciekaw jak prosperuje jeden z pierwszych sklepów w Warszawie z piwami regionalnymi i rzemieślniczymi.
      Byłem pod koniec listopada - nadal duży wybór polskich oraz zagranicznych piw i nadal trzeba uważać na daty przydatności.

      Comment

      • xenon75
        Member
        • 02-2010
        • 32

        Smutne to że nadal trafiają przeterminowańce w obecnej dobie konkurencji.

        Comment

        • boney
          • 10-2014
          • 33

          A gdzie dokładnie jest wejście do tego sklepu? Kiedyś przy okazji przeszedłem się , było około 30min po teoretycznym otwarciu sklepu ale nie znalazłem wejścia.


          Nazwa się nie zmieniła?
          W piwowarstwie domowym nie ma przegranych.
          Każde niepowodzenie czegoś uczy.
          Przegrasz dopiero wtedy, gdy nie spróbujesz!

          Comment

          • Lesnick
            Senior
            • 03-2010
            • 153

            Wejście jest tam gdzie zawsze. Drzwi oblepione reklamami piwa. Jak sklep jest otwrty to zawsze przed drzwiami stoi plastikowa reklama (nie pamiętam czego). Jak już tam trafisz, to najlepiej poprosić Pana Arka o numer telefonu i przed kolejną wizytą kontrolnie zadzwonić, czy otwarte....

            Comment

            • sajbeer
              Junior
              • 01-2005
              • 1

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika boney Wyświetlenie odpowiedzi
              A gdzie dokładnie jest wejście do tego sklepu? Kiedyś przy okazji przeszedłem się , było około 30min po teoretycznym otwarciu sklepu ale nie znalazłem wejścia.


              Nazwa się nie zmieniła?
              tu:

              Comment

              • wpadzio
                Senior
                • 06-2011
                • 2645

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika sajbeer Wyświetlenie odpowiedzi
                Wow! Ale wybudzony śpioch! Za 11 dni stuknie 9 lat dokładnie od rejestracji
                Rzeczywistość jest po to, by podstawiać jej pod nos krzywe zwierciadła.
                Serviatus status brevis est
                3603 etykiety z zagranicznych piw wypitych osobiście, 1148 recenzji piw na browar.biz (z czego 733 zagraniczne opisałem i sfotografowałem jako pierwszy) - stan na 31.01.2020

                Comment

                • żąleną
                  Sojowe Oddziały Bojowe
                  • 01-2002
                  • 13239

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika boney Wyświetlenie odpowiedzi
                  A gdzie dokładnie jest wejście do tego sklepu? Kiedyś przy okazji przeszedłem się , było około 30min po teoretycznym otwarciu sklepu ale nie znalazłem wejścia.
                  "Teoretyczne" to słowo-klucz. Takich jak ty było więcej, bezpiecznym buforem wydaje się godzina od otwarcia lub przerwy obiadowej.

                  A najbezpieczniej po prostu pójść gdzie indziej.

                  Comment

                  • wpadzio
                    Senior
                    • 06-2011
                    • 2645

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika żąleną Wyświetlenie odpowiedzi
                    "Teoretyczne" to słowo-klucz. Takich jak ty było więcej, bezpiecznym buforem wydaje się godzina od otwarcia lub przerwy obiadowej.

                    A najbezpieczniej po prostu pójść gdzie indziej.
                    Poczekaj, przecież kolega "nie znalazł wejścia", uczciwie się przyznał wszak
                    Rzeczywistość jest po to, by podstawiać jej pod nos krzywe zwierciadła.
                    Serviatus status brevis est
                    3603 etykiety z zagranicznych piw wypitych osobiście, 1148 recenzji piw na browar.biz (z czego 733 zagraniczne opisałem i sfotografowałem jako pierwszy) - stan na 31.01.2020

                    Comment

                    • boney
                      • 10-2014
                      • 33

                      Byłem dokładnie przy tym sklepie, czyli po prostu było zamknięte. Sklep nie nazywa się już RODZINKA BIS, a do tego drzwi od środka były zawalone skrzynkami dlatego nie byłem pewien czy to wejście.


                      W każdym razie, szkoda mojego czasu żeby tam latać, w tamtej okolicy są alkohole które przynajmniej wiem że będą otwarte. Dzwonić przed przyjściem? No bez przesady
                      W piwowarstwie domowym nie ma przegranych.
                      Każde niepowodzenie czegoś uczy.
                      Przegrasz dopiero wtedy, gdy nie spróbujesz!

                      Comment

                      • sibarh
                        PremiumUżytkownik
                        • 01-2005
                        • 10384

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika wpadzio Wyświetlenie odpowiedzi
                        Wow! Ale wybudzony śpioch! Za 11 dni stuknie 9 lat dokładnie od rejestracji
                        Dla mnie wychodzi, że to już będzie za kilka dni, pełne 10 lat na forum. Rejestrowaliśmy się z sajbeer-em tego samego dnia. Ja zaraz po nim. Ale w postach jestem cit lepszy.
                        2800 nowe piwa opisałem na forum
                        Moja "kolekcja" wypitych piw zagranicznych na koniec maja 2023 r. liczy 12 810 piw z 180 krajów
                        Kolekcja jest na stronie https://sites.google.com/view/sibarh-galeria/galeria

                        Comment

                        • wpadzio
                          Senior
                          • 06-2011
                          • 2645

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika sibarh Wyświetlenie odpowiedzi
                          Dla mnie wychodzi, że to już będzie za kilka dni, pełne 10 lat na forum. Rejestrowaliśmy się z sajbeer-em tego samego dnia. Ja zaraz po nim. Ale w postach jestem cit lepszy.
                          Słusznie! 10 a nie 9... Ech, to tradycyjne przyzwyczajenie do używania cyferek poprzedniego roku na początku następnego
                          Swoją drogą gratulacje za okrągłą rocznicę dla Was obydwu
                          Last edited by wpadzio; 06-01-2015, 20:42.
                          Rzeczywistość jest po to, by podstawiać jej pod nos krzywe zwierciadła.
                          Serviatus status brevis est
                          3603 etykiety z zagranicznych piw wypitych osobiście, 1148 recenzji piw na browar.biz (z czego 733 zagraniczne opisałem i sfotografowałem jako pierwszy) - stan na 31.01.2020

                          Comment

                          • Pancernik
                            Senior
                            • 09-2005
                            • 9729

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika boney Wyświetlenie odpowiedzi
                            Dzwonić przed przyjściem? No bez przesady
                            Nie nadanżasz. Tego typu procedura podkreśla ekskluzywność sklepu i indywidualne podejście do każdego klienta .

                            Comment

                            • kloss
                              Senior
                              • 03-2003
                              • 2526

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pancernik Wyświetlenie odpowiedzi
                              Nie nadanżasz. Tego typu procedura podkreśla ekskluzywność sklepu i indywidualne podejście do każdego klienta .
                              Do mnie to sklep dzwoni.

                              Comment

                              • Pancernik
                                Senior
                                • 09-2005
                                • 9729

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kloss Wyświetlenie odpowiedzi
                                Do mnie to sklep dzwoni.
                                Nie każdy kupuje "na zeszyt"... .

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎