Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Sklepy z Piwem

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Warszawa, Pejzażowa 2 lok. U-2 (Mokotów), Rodzinka Bis

Collapse
X

• Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kosher Wyświetlenie odpowiedzi
    Potwierdzam. Lubię tam przyjeżdżać po dobrze odleżakowane portery
    Byłem w zeszłym tygodniu i faktycznie spory wybór odleżakowanych porterów i RIS-ów. Ale nadal sporo mniej znanych polskich kraftowych piw mozna trafić. I nadal trzeba uważać na daty ważności.

Comment

• Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika legart Wyświetlenie odpowiedzi
      Byłem w zeszłym tygodniu i faktycznie spory wybór odleżakowanych porterów i RIS-ów. Ale nadal sporo mniej znanych polskich kraftowych piw mozna trafić. I nadal trzeba uważać na daty ważności.
      Potwierdzam.
      Godziny otwarcia:
      Pn-Pt 16:00-21:30
      So 15:00-22:00
      W niedziele zamknięty

Comment

• Godziny otwarcia się nie zmieniły, szkoda, że nie jest czynny trochę wcześniej.
        Zawsze zastanawiam się nad opłacalnością takiego przedsięwzięcia. Lokal zastawiony tak, że niemal nie ma się gdzie ruszyć, co znacznie utrudnia poszukiwania, a porządek, trochę jak w domowych biblioteczkach, wedle klucza znanego tylko właścicielowi.
        Ale najważniejsze, że bez problemu można tu trafić na piwa, których dystrybucja ogranicza się, jak widać, z pewnymi wyjątkami tylko do najbliższej okolicy lub regionu.
        Pod kątem poszukiwania niszowych produktów jeden z lepszych sklepów, na pewno większy wybór niż w Piwomaniaku czy Stanie Umysłu.
        Nie mają natomiast tu czego szukać miłośnicy piw zagranicznych.

Comment

Working...
        X