Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Sklepy z Piwem

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Rzeszów, Paderewskiego 1J, Piwa Regionalne

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Rzeszowiak
    Piwny Radykał
    • 04-2009
    • 1596

    #31
    Pojawiły się nowe piwa : lipcowe z jagiełły, premium kormorana, rycerz z gościszewa.

    Niestety nadal nie ma wyboru piw z Konstancina - zwłaszcza nie ma dawnego a i tym razem nie dojechało mazowieckie, szkoda bo to chyba teraz najlepsze polskie piwa.
    Last edited by Rzeszowiak; 13-01-2010, 21:02.

    Comment

    • Rzeszowiak
      Piwny Radykał
      • 04-2009
      • 1596

      #32
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika djkynek Wyświetlenie odpowiedzi
      Ceny b. wysokie. Ciechan wyborny /z reszta wg mnie coraz gorszy/ 2,98. Bączki z Pokrówki po 2,80. Tyle samo bączki z Czarnkowa. /W niedalekim leclerku Pokrówka po 1,50. Zycze temu sklepowi jak najlepiej. Ale z takimi cenami na dosc płytkim w sumie biednym rynku rzeszowskim nie wróze specjalnej przyszłości.
      Cieszy, ze właściciel śledzi wątek na tym forum i wyciąga wnioski

      Pokrówka obecnie już po 2 zł, a Czarnków 2,40

      Ponadto bez problemu wymieniłem butelki 0,5 l na "bączki" 0,33 l z Czarnkowa.
      Last edited by Rzeszowiak; 16-01-2010, 13:53.

      Comment

      • mapajak
        Senior
        • 12-2002
        • 1187

        #33
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Rzeszowiak Wyświetlenie odpowiedzi
        Cieszy, ze właściciel śledzi wątek na tym forum i wyciąga wnioski

        Pokrówka obecnie już po 2 zł, a Czarnków 2,40

        Ponadto bez problemu wymieniłem butelki 0,5 l na "bączki" 0,33 l z Czarnkowa.
        Sklep musi przynosić dochód. To jest konieczne, żeby istniał. Wolę dać za piwo trochę więcej, ale mieć gdzie kupować. Robiłem zakupy w grudniu dwa razy i nie zauważyłem, aby ceny były wygórowane. Wiele wspaniałych piw można było kupić w cenie puszki Żywca. Pozdrawiam właściciela i życzę mu jak najlepiej. Ciepłe słowa również dla Pani sprzedawczyni. Za drugim razem, gdy robiłem zapas czeskich piw, zapytała się czy próbowałem polskie niepasteryzowane piwa i poleciła mi Mazura.

        Comment

        • piowen
          Senior
          • 09-2007
          • 207

          #34
          Kiedy nie było sklepu w Rzeszowie, to wszyscy narzekali, że nie ma gdzie kupować i trzeba jeździć w "teren". Teraz niektórzy narzekają na ceny... Można jechać do Krakowa na Kobierzyńską, tam będzie dużo taniej

          Chciałbym się dowiedzieć, czy była już świeża dostawa, bo z tego co mi wiadomo, to tydzień temu mój znajomy wziął ostatnie dwie butelki Brackiego.
          Last edited by piowen; 23-01-2010, 22:34.
          "Nie każde piwo to Żywiec "- całe szczęście.

          Comment

          • Rzeszowiak
            Piwny Radykał
            • 04-2009
            • 1596

            #35
            Była dostawa około środy, dojechało m.in. brackie, mazowieckie, lipcowe i premium kormorana.

            Comment

            • Lacriferno
              Senior
              • 07-2005
              • 783

              #36
              Dotarło też Warnisjkie.

              Comment

              • Dawid452
                Junior
                • 12-2009
                • 8

                #37
                na stronie internetowej sklepu pojawiaja się informacje o nowych dostawach
                zwiększyli asortyment czeskich i doszły obołony
                Last edited by Dawid452; 08-02-2010, 20:27.

                Comment

                • piowen
                  Senior
                  • 09-2007
                  • 207

                  #38
                  Pojawił się między innymi Svijany, a z naszych Rycerz i Kujawiak oraz nowości z Piotrkowa: Porter Bałtycki i Premium Lager.

                  Ja nieopatrznie zakupiłem również "Zdrowe" z GAB-a, zupełnie zapominając o tym, co się naczytałem na jego temat Przynajmniej będzie dreszczyk emocji przy degustacji
                  Last edited by piowen; 08-02-2010, 21:27. Powód: "Zdrowe" jest zdrowe?
                  "Nie każde piwo to Żywiec "- całe szczęście.

                  Comment

                  • piowen
                    Senior
                    • 09-2007
                    • 207

                    #39
                    Dzisiaj przyszła dostawa z Konstancina, niemalże w komplecie. Dostępne między innymi "Żytnie"! Z pozycji, które mnie interesowały na półkach "Rycerz" i łódzki "Porter". Tego ostatniego niewiele zostało

                    Dowiedziałem się, że właściciel zmienił dystrybutora i obiecuje regularne dostawy. Poza tym w najbliższej przyszłości poszerzony zostanie asortyment piw czeskich i dołożona kolejna półka na sklepie. Czekamy z niecierpliwością
                    "Nie każde piwo to Żywiec "- całe szczęście.

                    Comment

                    • Rzeszowiak
                      Piwny Radykał
                      • 04-2009
                      • 1596

                      #40
                      I oby ten dystrybutor zapewniał nam stałe dostawy wybornych piw z Konstancina

                      Comment

                      • Jack75g
                        Senior
                        • 02-2009
                        • 555

                        #41
                        Dziękuję za możliwość zakupienia i skosztowania Wiśni w piwie z Olsztyna oraz piw z browaru Ciechan (Stout, Miodowe) - rewelacja. Nie dostałem portera z Łodzi a szkoda.
                        Z tego sklepu zawsze wychodzę zadowolony.
                        Kto piwa nie pije ani nie smakuje, ten już jest wariat albo zwariuje.

                        Wódeczka? Nie dziękuję, żony i piwa nie zdradzam ...

                        Comment

                        • Dawid452
                          Junior
                          • 12-2009
                          • 8

                          #42
                          Porter Łódzki ponoc ma być w tym tgodniu i jeszcze nowość pszeniczne VIVA HEL z Gościszewa

                          Comment

                          • callmrs
                            Junior
                            • 05-2010
                            • 1

                            #43
                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika leona Wyświetlenie odpowiedzi
                            Musisz dać właścicielowi sklepu trochę czasu na zorientowanie się w rynku. Jestem pewien, że za kilka tygodni, po kilku dostawach będzie doskonale rozeznany czy ta lub tamta hurtownia robi jakiś problem z danymi butelkami i czy ważna dla niej jest etykieta czy butelka.
                            Widzę to po właścicielach krakowskiej Marii - wykładasz butelki a oni nie odwracają, żeby popatrzeć na etykietę tylko oceniają kształt. (...)
                            Chyba problem dalej mamy bo ostatnimi czasy przyniosłem na wymianę butelki identyczne z tym co kupowałem tylko naklejkami bodajże Jabłonowa i co prawda zostały przyjęte ale miła Pani długa oglądała naklejki czy nie ma tam napisu "bezzwrotna".
                            Oczywiście mogę zrozumieć sprzedawcę ale z (tej ważniejszej) mojej strony to po miesiącu to ja nie pamiętam które piwo gdzie kupowałem a zdzieranie naklejek jest jakieś takie niesmaczne...

                            Inny temat jest taki że jakoś sklep nam się wolno rozwija. Aż się prosi by pustą przestrzeń zapełnić gadżetami coś w stylu:
                            Maggyk edit: torba na piwo
                            pas-piwny
                            brelok i otwieracz do piwa

                            I atmosferę robi się piwną i wystrój jakiś przyjemniejszy.
                            Na razie cieszę się że sklep się utrzymuje na rynku a przede wszystkim że jest.
                            Last edited by Maggyk; 10-05-2010, 13:41. Powód: usunięto odnośniki do aukcji i innych serwisów internetowych i zastąpiono informacja słowną

                            Comment

                            • Rzeszowiak
                              Piwny Radykał
                              • 04-2009
                              • 1596

                              #44
                              Sklep ma się dobrze mimo chwilowych braków w asortymencie, dla mnie ważniejsze aby "kuźnia" rozwinęła się szybko w zapowiadanym kierunku

                              Comment

                              • Manifesto
                                Member
                                • 05-2010
                                • 70

                                #45
                                A ja mam pytanie do zorientowanych - czy w tym sklepie można było kiedykolwiek dostać piwo Noteckie Jasne? Bardzo chciałbym spróbować tego piwka, a jestem z Przemyśla, więc nie mam możliwości odwiedzania sklepu za często Byłem tam tylko raz i zakupiłem piwka z Konstancina i Ciechanowa. (Mazowieckie jest przepyszne) Szkoda, że wówczas nie mieli w ofercie niepasteryzowanego Noteckiego i Zdrojowego - czy tego piwa również tam czasem nie mają?
                                Last edited by Manifesto; 16-05-2010, 11:07.
                                Ulubione: Trutnov: Krakonos Svetly Lezak 11, AleBrowar: Rowing Jack, Pinta: Atak Chmielu, Jabłonowo: Pils, Ciechan: Lagerowe, Kormoran: Jasne Mocno Chmielone.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎