Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Sklepy z Piwem

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Chojnice, Strzelecka, Intermarche

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • istvan73
    Junior
    • 08-2007
    • 5

    Chojnice, Strzelecka, Intermarche

    W Chojnicach polecam również market "Intermarche", gdzie zawsze można kupić piwa z browaru Jabłonowo, Boss Witnica, Belgia, browaru Staropolskiego (Zduńska Wola), Van Poor i piwa z Łotwy. Oba sklepy w centrum miasta.
    Last edited by Maggyk; 10-08-2007, 21:54. Powód: Dostosowanie do zasad działu.
  • Doodeck
    Senior
    • 05-2003
    • 1612

    #2
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika istvan73 Wyświetlenie odpowiedzi
    w "Reslerze" duży wybór piw z browaru Amber, czasem z browaru Krajan oraz sporo piwa z Belgii, Francji, Holandii, Niemiec. W Chojnicach polecam również market "Intermarche", gdzie zawsze można kupić piwa z browaru Jabłonowo, Boss Witnica, Belgia, browaru Staropolskiego (Zduńska Wola), Van Poor i piwa z Łotwy. Oba sklepy w centrum miasta.
    Po pierwsze: nie doczytałeś zasady zamieszczania nowych tematów: jeden sklep = jeden wątek;
    po drugie: z "Van Poor"-em to lekko przedobrzyłeś pisownię (no, chyba, że chodziło Ci o grę słów - ale Van Pur wcale biedny nie jest) ;
    po trzecie: wypełnij swój profil - dobrze jest wiedzieć, z kim ma się do czynienia .
    Dalekosiężny
    Obserwator
    Obiektów
    Dynamicznie
    Epatujących
    Ciekawymi
    Koncepcjami

    Comment

    • istvan73
      Junior
      • 08-2007
      • 5

      #3
      Nie doczytałem zasad

      Okey, nie doczytałem zasad przed dokonaniem wpisu, ale już po wpisie nie wiedziałem czy mogę go zmienić, a jeśli tak to jak. Widzę jednak, że ktoś naprawił mój błąd. Market 'Intermache" w Chojnicach znajduje się przy ulicy Strzeleckiej, blisko budynku sądu. I oczywiście Van Pur, mój błąd.

      Comment

      • Maggyk
        Szara Adminiscjencja
        • 05-2004
        • 5615

        #4
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika istvan73 Wyświetlenie odpowiedzi
        Okey, nie doczytałem zasad przed dokonaniem wpisu, ale już po wpisie nie wiedziałem czy mogę go zmienić, a jeśli tak to jak. Widzę jednak, że ktoś naprawił mój błąd. Market 'Intermache" w Chojnicach znajduje się przy ulicy Strzeleckiej, blisko budynku sądu. I oczywiście Van Pur, mój błąd.
        Nie ktoś tylko super Goś
        Niestety potem nie możesz zmienić tytułu, ale możesz wysłać odpowiednie zgłoszenie do mnie, albo na PW, albo za pomocą tego trójkąta z wykrzyknikiem znajdującego się przy poście.
        Życie jest jak skrzynka piw rzemieślniczych - nigdy nie wiesz na co trafisz!
        Piwo domowe -
        Centrum Piwowarstwa - sklep dla piwowarów domowych

        Reklama w BROWARZE
        PIWO GDZIE - STREFA Z ZASADAMI :D

        Comment

        Przetwarzanie...
        X
        😀
        🥰
        🤢
        😎
        😡
        👍
        👎