Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Sklepy z Piwem

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Gdańsk, Płocka 3 (Ujeścisko), Anol

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • huanghua
    Senior
    • 10-2005
    • 1910

    #61
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika anol Wyświetlenie odpowiedzi
    w piątek to ja stałem a wiec nie bardzo rozumiem " ożywienie pań sprzedających",
    na temat lodówek pisałem wyźej,
    co do dyrektora, to u nas moźesz oglądać piwo, dotykać i wybierać, a u dyrektora to musisz wiedzieć bo piwo stoi gdzies na półkach pod sufitem

    pozdro
    Zimne czy w temperaturze pokojowej? Pozwól że sam będę decydował jaka forma mi bardziej odpowiada.
    Jeśli jesteś panią ok. 45-50 lat lub drugą - znacznie młodszą, to może jednak "stałaś"... co?
    W trakcie aktualizacji: Moje receptury (na razie brak casu)

    Comment

    • anol
      Member
      • 02-2009
      • 50

      #62
      re

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika huanghua Wyświetlenie odpowiedzi
      Zimne czy w temperaturze pokojowej? Pozwól że sam będę decydował jaka forma mi bardziej odpowiada.
      Jeśli jesteś panią ok. 45-50 lat lub drugą - znacznie młodszą, to może jednak "stałaś"... co?
      decyduj sobie jakie chcesz piwo , i sobie schladzaj ,
      a jak daje jasne sugestie ze nie byłes w piatek to warto zauwazyc bład

      Comment

      • jablon
        Senior
        • 12-2008
        • 179

        #63
        To może byliście w inny piątek

        Comment

        • Marusia
          Senior
          • 02-2001
          • 20211

          #64
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika anol Wyświetlenie odpowiedzi
          decyduj sobie jakie chcesz piwo , i sobie schladzaj ,
          a jak daje jasne sugestie ze nie byłes w piatek to warto zauwazyc bład
          Piwa niepasteryzowane lepiej trzymać w lodówce z przyczyn obiektywnych, a nie tylko dla Huanghua.

          Swoją drogą - ciekawy sposób konwersacji z klientem
          www.warsztatpiwowarski.pl
          www.festiwaldobregopiwa.pl

          www.wrowar.com.pl



          Comment

          • kopyr
            Senior
            • 06-2004
            • 9475

            #65
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia Wyświetlenie odpowiedzi
            Piwa niepasteryzowane lepiej trzymać w lodówce z przyczyn obiektywnych, a nie tylko dla Huanghua.

            Swoją drogą - ciekawy sposób konwersacji z klientem
            Dokładnie tak. O ile Ciechan czy Żywe spokojnie mogą stać w temp. pokojowej i wszystko będzie ok, to już Gościszewo na pewno nie.

            1. Klient ma zawsze rację.
            2. Jeśli Klient nie ma racji, patrz punkt 1.
            blog.kopyra.com

            Comment

            • anol
              Member
              • 02-2009
              • 50

              #66
              re

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kopyr Wyświetlenie odpowiedzi
              Dokładnie tak. O ile Ciechan czy Żywe spokojnie mogą stać w temp. pokojowej i wszystko będzie ok, to już Gościszewo na pewno nie.

              1. Klient ma zawsze rację.
              2. Jeśli Klient nie ma racji, patrz punkt 1.
              naprawde mam prosbe forum to nie jest miejsce do leczenia swoich kompleksów,
              to ze kogos nie akceptuja w życiu nie znaczy że może się wytwać na kimś innym przez internet bo kupił tam piwo,

              ps. teksty typu klient ma ........, były modne w komunie

              Comment

              • jablon
                Senior
                • 12-2008
                • 179

                #67
                Nie ma to jak dobra anty-reklama.

                Comment

                • abernacka
                  Senior
                  • 12-2003
                  • 10837

                  #68
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika anol Wyświetlenie odpowiedzi
                  (...)
                  ps. teksty typu klient ma ........, były modne w komunie
                  Są nadal jak nabardziej aktualne. Zapytaj Dyrektora ze "Smaka".
                  Piwna turystyka według abernackiego

                  Comment

                  • anol
                    Member
                    • 02-2009
                    • 50

                    #69
                    re

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika abernacka Wyświetlenie odpowiedzi
                    Są nadal jak nabardziej aktualne. Zapytaj Dyrektora ze "Smaka".
                    oczywiscie, zwłaszcza że co ktorys klient w monopolowym to półprzytomny od alkoholu, obsikany itp. typowy pan "edek" , z pewnością on też ma racje wylewając resztki piwa z butelek które ze sobą przyniósł na lade i na podłoge,
                    pomijam źe zapach tych panów nie naleźy do najciekawszych

                    ps. mam propozycje zeby na forum zajmowac sie tym co dotyczy meritum czyli piwem,

                    i ponownie odsylam do wczesniejszych moich odpowiedzi dotyczacych temperatury w jakiej trzymamy piwo i gdzie i dlaczego

                    pozdr

                    Comment

                    • huanghua
                      Senior
                      • 10-2005
                      • 1910

                      #70
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika anol Wyświetlenie odpowiedzi
                      naprawde mam prosbe forum to nie jest miejsce do leczenia swoich kompleksów,
                      to ze kogos nie akceptuja w życiu nie znaczy że może się wytwać na kimś innym przez internet bo kupił tam piwo,

                      ps. teksty typu klient ma ........, były modne w komunie
                      Człeku.
                      Zauważ, że moja wypowiedź i ta krótka ocena była w jak najbardziej pozytywnym kontekście. Jeśli na Płockiej ktoś jeszcze sprzedaje Ciechana Wybornego Niepasteryzowanego, Ciechana Miodowego, Łomżę Export i Krajana, to pewnie faktycznie zrobiłem zakupy gdzie indziej. Twoje chamskie odzywki nie przysporzą Ci tu zbyt wielu klientów.
                      Polecam przyswoić sobie stary cytat Sama Waltona:
                      "There is only one boss. The customer. And he can fire everybody in the company from the chairman on down, simply by spending his money somewhere else."
                      Ja z pewnością chamstwa już więcej wspierać nie będę.
                      Baw się dobrze.
                      W trakcie aktualizacji: Moje receptury (na razie brak casu)

                      Comment

                      • Pendragon
                        Senior
                        • 03-2006
                        • 13950

                        #71
                        Nie powinienem w zasadzie mieszać się w nieswoje zatargi, ale wewnętrzny przymus jest zbyt duży...
                        Anol, przemyśl sobie jak traktujesz swoich klientów - jednego bluzgasz osobiście a pozostałych zniechęcasz do kolejnych odwiedzin. Moim zdaniem Huagnhua zasługuje na przeprosiny (nie koniecznie publiczne) oraz w ramach tych przeprosin najdroższe piwo w sklepie w prezencie

                        moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                        Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                        Comment

                        • Maggyk
                          Szara Adminiscjencja
                          • 05-2004
                          • 5615

                          #72
                          Proszę o zakończenie przepychanek na temat obsługi, bo zmierzają one w nieciekawym kierunku. Bezpośrednio zaangażowani wyrazili już swoje zdania i na tym poprzestańmy. Jeśli macie sobie jeszcze coś do powiedzenia, albo do wyjaśnienia istnieje coś takiego, jak PW. Każdy kolejny post na ten temat zostanie wyautowany.
                          Życie jest jak skrzynka piw rzemieślniczych - nigdy nie wiesz na co trafisz!
                          Piwo domowe -
                          Centrum Piwowarstwa - sklep dla piwowarów domowych

                          Reklama w BROWARZE
                          PIWO GDZIE - STREFA Z ZASADAMI :D

                          Comment

                          • anol
                            Member
                            • 02-2009
                            • 50

                            #73
                            re

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Maggyk Wyświetlenie odpowiedzi
                            Proszę o zakończenie przepychanek na temat obsługi, bo zmierzają one w nieciekawym kierunku. Bezpośrednio zaangażowani wyrazili już swoje zdania i na tym poprzestańmy. Jeśli macie sobie jeszcze coś do powiedzenia, albo do wyjaśnienia istnieje coś takiego, jak PW. Każdy kolejny post na ten temat zostanie wyautowany.
                            dziekuje bardzo ze administrator w koncu zareagował,
                            własciciela sklepu publicznie najłatwiej obraźać i wyzywać od chamów, bo przeciesz ma sklep i to wiadomo gdzie, a pan który moze przyjsc w kapciach i obrazac bez powodu to niewaidomo kim jest ,

                            proponuje wszystkim zeby przeczytali z uwaga moja odpowiedz dotyczaca piatku, w ktorej zasugerowalem panu ze chyba nie był w piatek bo ja nie jestem paniami w liczbie mnogiej , a tak pozatym to zatrudniamy z bratem tylko jadną ekspedientke,

                            ale wrazliwiec w kapciach ( anonimowy oczywiscie ) musiał pokazac jaki jest mocny przez internet

                            ja nikogo nie obraziłem, wrecz przeciwnie

                            pozdrawiam

                            Comment

                            • Maggyk
                              Szara Adminiscjencja
                              • 05-2004
                              • 5615

                              #74
                              Moja wypowiedź dotyczyła obydwu stron. Także proszę już an ten temat nie dyskutować, a powstałe nieporozumienia przenieść na grunt PW.


                              Kopyrr ja o coś prosiłam dwa posty temu i teraz! Post usunięto i tak będzie, jeśli pociągniecie temat.
                              Last edited by Maggyk; 12-03-2009, 12:25.
                              Życie jest jak skrzynka piw rzemieślniczych - nigdy nie wiesz na co trafisz!
                              Piwo domowe -
                              Centrum Piwowarstwa - sklep dla piwowarów domowych

                              Reklama w BROWARZE
                              PIWO GDZIE - STREFA Z ZASADAMI :D

                              Comment

                              • filip03
                                Member
                                • 02-2009
                                • 35

                                #75
                                staropolski

                                czy browar staropolski już jest ? ,albo jakie są na niego widoki ?

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎