Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Sklepy z Piwem

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Gdańsk, Płocka 3 (Ujeścisko), Anol

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • tomek35
    Senior
    • 02-2007
    • 497

    #76
    Sklep chyba stracił impet albo nie może sprzedać starych zapasów
    Last edited by tomek35; 22-03-2009, 23:02.

    Comment

    • anol
      Member
      • 02-2009
      • 50

      #77
      re

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika tomek35 Wyświetlenie odpowiedzi
      Sklep chyba stracił impet albo nie może sprzedać starych zapasów
      i co teraz?
      mamy pękać ze śmiechu?

      Comment

      • filip03
        Member
        • 02-2009
        • 35

        #78
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika tomek35 Wyświetlenie odpowiedzi
        Sklep chyba stracił impet albo nie może sprzedać starych zapasów
        w zasadach działu jest napisane aby zamieszczać posty ,które coś wnoszą ,jak ten się do tego ma? sklep jak wprowadzał nowe gatunki to informował o tym, chwilowo widocznie nic nowego nie sprowadzili , zresztą było by cieżko bo jest po sufit napchany piwem . A co do sprzedaży starych zapasów to wyobraź sobie ,że jest taka możliwość ,iż powodem tego ,że dane piwo ciągle stoi na półce czy w lodówce jest jego regularne zamawianie przez sklep a nie brak sprzedaży

        Comment

        • piokl13
          Senior
          • 06-2003
          • 946

          #79
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika tomek35 Wyświetlenie odpowiedzi
          Sklep chyba stracił impet albo nie może sprzedać starych zapasów
          Naśmiewanie się na tym forum ze sklepu, że być może ma problemy ze sprzedażą piwa z małych browarów, jest żenujące.

          Comment

          • Rycho_128
            Senior
            • 03-2007
            • 1039

            #80
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika piokl13 Wyświetlenie odpowiedzi
            Naśmiewanie się na tym forum ze sklepu, że być może ma problemy ze sprzedażą piwa z małych browarów, jest żenujące.
            Tym bardziej że nie ma problemów, dowiedziałem się u źródła, że np. Ciechan przyjeżdża regularnie co tydzień, a że "schodzi" świadczy fakt, że np. Wyborny właśnie się skończył. Gościszewa też nie zauważyłem dzisiaj - czyli kupują. Niepastera na zapas nie da się wziąć. I do domu, i do sklepu. Poza tym, może nie tak spektakularnie, ale oferta się powiększa, sklep faktycznie po sufit w piwie, jest w czym wybrać, nie da się wszystkiego na raz, na wiele razy też się nie da, bo dużo tego. Z tego co się dowiedziałem, Staropolski (obiecywany już dawno) ma być, na temat tego browaru też wymieniliśmy opinie. I jest szansa na Zodiaka, ale zobaczymy. Także nie jest źle, a będzie jeszcze lepiej! O, i niepastery w lodówce stoją (włączonej na chłodzenie)
            Może dodam jeszcze, że tylu porterów w jednym miejscu to chyba nigdy i nigdzie nie widziałem.
            Last edited by Rycho_128; 23-03-2009, 22:10.
            Gdański Browar WaRy
            Gdański Browar WaRy w BrowarBizie
            Piwo z kufla smakuje lepiej :)///Mniej karmelu...

            Comment

            • Okonek
              Junior
              • 03-2009
              • 3

              #81
              Przynajmniej można tam nabyć piwa, które są naprawdę mają SMAK. A tak na marginesie to smakoszom koncernowego piwa warzonego w tempie dwutygodniowym życzę smacznego i polecam jednak spróbować piwa warzonego tradycyjnie

              Comment

              • Pendragon
                Senior
                • 03-2006
                • 13950

                #82
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Okonek Wyświetlenie odpowiedzi
                Przynajmniej można tam nabyć piwa, które są naprawdę mają SMAK. A tak na marginesie to smakoszom koncernowego piwa warzonego w tempie dwutygodniowym życzę smacznego i polecam jednak spróbować piwa warzonego tradycyjnie
                Tutaj ich raczej nie spotkasz, a przynajmniej nie pogadasz - siedzą cicho. Za to pogadasz ze smakoszami tradycyjnego, więc nie musisz nikomu polecać

                A żeby nie było całkiem nie na temat, to ja też mam propozycję. Czas skończyć wszystkie niesnaski, tym bardziej, że z tego co czytam w sklepie działają już lodówki, które to były głównym przyczynkiem do nieporozumień i zupełnie niepotrzebnych nieprzyjemnych odzywek. Szanujmy się nawzajem

                moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                Comment

                • filip03
                  Member
                  • 02-2009
                  • 35

                  #83
                  prawda jak najbardziej , pojawiła sie specjalna lodówka do wszystkich piw niepasteryzowanych

                  Comment

                  • yin_yang
                    Junior
                    • 03-2009
                    • 10

                    #84
                    Potwierdzam, od jakiegoś czasu pobieram w Anolu codziennie Ciechana prosto z lodówki :-) Na szczęście mam blisko...
                    Last edited by yin_yang; 01-04-2009, 22:49.

                    Comment

                    • Pendragon
                      Senior
                      • 03-2006
                      • 13950

                      #85
                      Ale Zduńskiej Woli wciąż nie ma? Czekam na Acana...

                      moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                      Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                      Comment

                      • abernacka
                        Senior
                        • 12-2003
                        • 10837

                        #86
                        Byłem dwa dni temu, nadal nie mieli w ofercie Staropolskiego.
                        Piwna turystyka według abernackiego

                        Comment

                        • anol
                          Member
                          • 02-2009
                          • 50

                          #87
                          staropolskie

                          witam ,
                          zgadza sie staropolskiego nie ma i nie wiem co sie dzieje, mialo u nas byc 13-14 marca, nie moge złapac dyr. handlowego, ale caly czas próbujemy,

                          natomiast dzisiaj wiechało troche nowosci

                          OSTRAWAR PREMIUM
                          OSTRAWAR BAZAL
                          TUBORG PILSNER
                          WARSTEINER PREMIUM VERUM
                          GAMBRINUS
                          KOZEL PREMIUM
                          KOZEL CIEMNY
                          RADEGAST
                          PRINUS
                          PARDAL
                          TUCHER
                          PRIMATOR WIESBEER
                          BEAMISH
                          PAULANER PREMIUM
                          PORTER ŁÓDZKI
                          ZUBER 1,5
                          KELT CIEMNE
                          BELFAST
                          VELVET

                          AHA W PIATEK BEDZIE KONSTANCIN NIEPASTERYZOWANY Z ETYKIETA WŁASNĄ
                          "ANOL"

                          ZAPRASZAMY

                          Comment

                          • lmd
                            Junior
                            • 06-2003
                            • 9

                            #88
                            Byłem dziś w Anolu zachęcony pojawieniem się Portera Łódzkiego. Niestety cena mnie odstraszyła (7,70 za butelkę). Moich ulubionych Złotych Smoków na półkach też nie było. Na szczęście jest tam tak bogata oferta piw, że nigdy nie wychodzę z pustą torbą Zauważyłem, że bardzo dużym powodzeniem cieszą się piwa niepasteryzowane bo lodówka jest szybko opróżniana. Brawa za Konstancina z własną etykietą Anola
                            Piwo jest dobre, Piwo pic trzeba!!!

                            Comment

                            • Okonek
                              Junior
                              • 03-2009
                              • 3

                              #89
                              Faktycznie, ceny są wysokie. Ale warto się poświęcić. A piwko z etykieta Anola sprzedaje się szybciej niż ciepłe bułki w piekarni

                              Comment

                              • anol
                                Member
                                • 02-2009
                                • 50

                                #90
                                ceny

                                witam,
                                tez ubolewam nad cenami, ale sa one pochodną zakupów,
                                co nie zmienia wcale tego ze staramy sie znalesc lepsze mozliwosci

                                nastepna dostawa fortuny powinna byc tansza poniewaz pojedziemy samodzielnie

                                ps. jak to mówią pierwsze koty za płoty, ale jakby ktos chciał pomóc to mile widziane

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎