Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Sklepy z Piwem

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Piotrków Trybunalski, Słowackiego 93, Świat Piwa/obok uczelni (zamknięte)

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Piotrkow
    Member
    • 08-2010
    • 98

    #76
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika xborsuk Wyświetlenie odpowiedzi
    A co z czechami? Przyszly jakies nowe piwka?
    pzdr. Borsuk
    Niestety. Nic się nie pojawiło.

    Comment

    • Piotrkow
      Member
      • 08-2010
      • 98

      #77
      Do sklepu zawitały 4 piwka z Ukrainy Obolon- Białe, Pszenica, Magnat i Lwowski Porter.

      Comment

      • xborsuk
        Senior
        • 01-2011
        • 133

        #78
        Witam. Ja znow to samo: czy przyszly moze nowe czechy? Skalak, Svijany moze Poutnik?
        w butelkach: RIS
        fermentuje: APA, wędzone
        w planach: bawarska pszenica

        Comment

        • Piotrkow
          Member
          • 08-2010
          • 98

          #79
          Od kilku dni dostępny ciemny Kormoran. Także z niemieckich coś nowego w postaci:Weisenoher Classic Export, Lindenbrau Vollbier, Maisel's Weisse.

          Comment

          • Piotrkow
            Member
            • 08-2010
            • 98

            #80
            W sprzedaży od wczoraj Litovel( Schwarzbier i Premium) , oraz Holba Premium . Z krajowych wyrobów Złoty Denar Mocny , wrócił Black Boss i Brackie. Jeszcze dziś coś z ciekawych czeskich małych browarów Zapraszamy.

            Comment

            • Piotrkow
              Member
              • 08-2010
              • 98

              #81
              Dodatkowo Krakonos 12*, Svijany Rytir , Rychtar Klasik , Rychtar Premium, Rohozec Podskalak, Rohozec Skalak 12*, Rohozec 13*, Rohozec Rezany 11*.

              Comment

              • Piotrkow
                Member
                • 08-2010
                • 98

                #82
                Pojawiła się cała paleta Łaku- Łaskie Żywe, Mocne, Łaskie, Herbowe, Miodowe.

                Comment

                • Piotrkow
                  Member
                  • 08-2010
                  • 98

                  #83
                  Od kilku dni dostepny jest Rycerz z Gościszewa, Karmelowe z Łodzi , Fuhrmann z Połczyna, Złody Denar Chmielowy z Namysłowa jak również Wiśnia Lubuska i Lubuskie Zielone w zupełnie nowesz szacie graficznej. Przewinął się też Porter z Łodzi w wersji puszkowej niestety w małej ilości. Prawdopodobnie pojawi się w sobote.

                  Comment

                  • Piotrkow
                    Member
                    • 08-2010
                    • 98

                    #84
                    Spora ilość debiutujacych na półkach piw z Niemiec- Diebels , Maisel's Dunkel, Lowenbrau Premium Pils, Lowenbrau Original, Boheim Flinderer(Pegnitz), Weltenburger Kloster Asam Bock (Jak głosi etykieta z najstarszego bo założonego w 1050 roku browaru Klasztornego) , Schlenkerla Weizen, Leikeim Schwarzes, Leikeim Weisse, Leikeim Landbier, Jacob Weizen Bock(Bodenwohrer). Ponadto kilka rzeczy powróciło na półeczki po przerwie np. Scherdel Free, Friedenfelser Hefe- Weizen.

                    Comment

                    • Piotrkow
                      Member
                      • 08-2010
                      • 98

                      #85
                      Pojawiło się również troszkę piw z Czech. Niestety w niewielkich ilościach i z browarów raczej dużych- Krusovice Musketer, Krusovice Cerne, Radegast Original i Premium, Primator( Stout, Weizen, Double 24, EPA), Mestan, Budweiser Tmave oraz Breznak w butelkach 2 l. Zapraszamy...

                      Comment

                      • Piotrkow
                        Member
                        • 08-2010
                        • 98

                        #86
                        5 dni od dostawy musiało upłynąć bym znalazł chwilkę... Pojawił się Porter Łódzki , Magnus Śliwkowy , Zielone z Raciborza, Ciechan 22 Porter. Polecamy i zapraszamy

                        Comment

                        • fuliano
                          Senior
                          • 07-2010
                          • 1825

                          #87
                          Dziś miałem wyjazd służbowy na południe. Wracając zjechałem pare kilometrów i wpadłem do sklepiku. Po fotkach jakie widziałem myślałem że jest większy, ale i tak wybór bardzo dobry. Ja skupiłem się na krajowych i czeskich. Zakupiłem kilkanaście buteleczek. Bardzo miły kolega obsługiwał, trochę pogadaliśmy i na koniec dostałem pare bonusów
                          PS 1 Aha.... Koźlaka z Witnicy można jeszcze sprzedawać... trzyma się na dobrym poziomie

                          Pozdrawiam i do miłego. Przy kolejnej eskapadzie na południe napewno nawiedze sklep.

                          PS2 A tak nie wiele brakowało, a przez to ciastko by mnie omineły tak udane zakupy

                          Comment

                          • cororo
                            • 04-2003
                            • 766

                            #88
                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika fuliano Wyświetlenie odpowiedzi
                            Dziś miałem wyjazd służbowy na południe. Wracając zjechałem pare kilometrów i wpadłem do sklepiku. Po fotkach jakie widziałem myślałem że jest większy, ale i tak wybór bardzo dobry. Ja skupiłem się na krajowych i czeskich. Zakupiłem kilkanaście buteleczek. Bardzo miły kolega obsługiwał, trochę pogadaliśmy i na koniec dostałem pare bonusów
                            PS 1 Aha.... Koźlaka z Witnicy można jeszcze sprzedawać... trzyma się na dobrym poziomie

                            Pozdrawiam i do miłego. Przy kolejnej eskapadzie na południe napewno nawiedze sklep.

                            PS2 A tak nie wiele brakowało, a przez to ciastko by mnie omineły tak udane zakupy
                            Ciastko by było podwójnie pechowe bo przy konsumpcji wypadła mi plomba. Jeśli będziesz w pobliżu zapraszam ponownie.
                            pozdrawiam Szymon

                            Comment

                            • Promil03
                              Senior
                              • 10-2007
                              • 2833

                              #89
                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Piotrkow Wyświetlenie odpowiedzi
                              5 dni od dostawy musiało upłynąć bym znalazł chwilkę... Pojawił się Porter Łódzki , Magnus Śliwkowy , Zielone z Raciborza, Ciechan 22 Porter. Polecamy i zapraszamy
                              Butelka czy konserwa?

                              Comment

                              • fuliano
                                Senior
                                • 07-2010
                                • 1825

                                #90
                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Promil03 Wyświetlenie odpowiedzi
                                Butelka czy konserwa?
                                konserwa... w siateczce oczywiście dzisiaj wylądowała

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎