Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Sklepy z Piwem

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Katowice, Mariacka 3, Piwa Regionalne

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • remikola
    Senior
    • 06-2011
    • 188

    Przyjechała dostawa świeżego Śniadania oraz Gradziskiego z Pinty. Ponad to kilka nowości z angielskich browarów Marston`s, Brakspear, Jennings, Titanic, Wychwood, George Bateman and Son, z holenderskiego Jopena i de Molena oraz kilka szt. absolutnych cymesów z Birrificio Del Ducato. Wieczorem wszystko powinno być już na www.
    Pivo je gorivo!

    Comment

    • woosaa
      Senior
      • 07-2005
      • 1548

      Dobrze zaopatrzony sklep i atrakcyjne ceny zachęciły mnie do odwiedzenia.Piwka zamówione wczesniej czekały mnie.Obsługa na wysokim poziomie przekonała mnie,że często będę powracał na Mariacką.
      mb WOS

      Comment

      • Skaut_piwny
        Member
        • 12-2011
        • 35

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Skaut_piwny Wyświetlenie odpowiedzi
        Pytanie z innej beczki, tym razem łatwiejsze mam nadzieję. Czy istnieje szansa na jakieś ciekawsze, mniej popularne weizeny z Niemiec? Chodzi mi o coś innego niż powszechnie dostępne Maisel, Bayreuther Bio, Alt Bamberg, Bürgerbräu itd.
        Odświeżam pytanie. Tym razem bardziej konkretnie. Dałoby radę sprowadzić coś z takich browarów jak Weihenstephan, Aying, Hofbräu, Mahrs-Bräu, Augustiner, Löwenbräu? Browary raczej znane i duże ale nie miałem okazji zapoznać się z ich piwami. Oczywiście inne rzadziej spotykane również mile widziane. Interesowałyby mnie głównie te gatunki: Weizen/Weizenbock, Keller/Zwickel/Landbier.
        Last edited by Skaut_piwny; 11-04-2013, 03:31.

        Comment

        • remikola
          Senior
          • 06-2011
          • 188

          Pod koniec miesiąca spodziewamy się sporej dostawy piw niemieckich ale nie jestem w stanie jeszcze odpowiedzieć jakich, z tych, o których Pan wspomina powinno być przynajmniej coś z Weihenstephaner.
          Tymczasem lodówka się zapełnia, dziś będą dostępne: 5 z AleBrowaru (Rowing Jack, Amber Boy, Sweet Cow, Black Hope, Smoky Joe), 4 z Kocoura (Samurai, Kubik, Pale Ale, Haka), z Hausta American Lager i Red AIPA, Widawa Augustiańskie pszeniczne, Czarny Kur, SHARK, Kuguar. Poza tym dojechały nowości z Włoch, Holandii, Wielkiej Brytanii, USA i Australii - zagranica jest już na stronie sklepu www.piwa-regionalne.com.pl
          Pivo je gorivo!

          Comment

          • TopekSc
            PiwBiz
            • 03-2013
            • 180

            Małe pytanko , czy w Sobotę 20.04.13 będzie można dostać premierowo Pinta Oto Mata IPA ?

            Comment

            • remikola
              Senior
              • 06-2011
              • 188

              Mamy taką nadzieję, że wszystko pójdzie zgodnie z planem i od soboty będzie można dostać u nas Oto Mata IPA, jutro to jeszcze potwierdzimy.
              Pivo je gorivo!

              Comment

              • remikola
                Senior
                • 06-2011
                • 188

                Potwierdzamy, OMI dojechala i czeka do jutra w naszym schowku. Doszlo kilka nowosci z Anglii i Wloch min. Lambrate w 0.33
                Pivo je gorivo!

                Comment

                • noodles
                  Senior
                  • 09-2005
                  • 700

                  Macie duzp tego OMI ? Mam sie stawic na otwarcie sklepu czy moge spokojnie przyjsc pozniej ?
                  Moja kolekcja podstawek

                  Comment

                  • remikola
                    Senior
                    • 06-2011
                    • 188

                    Jeśli tylko nie ustawi się rano kolejka kilkuset Japończyków to spokojnie można wpaść po południu
                    Pivo je gorivo!

                    Comment

                    • noodles
                      Senior
                      • 09-2005
                      • 700

                      Nie wiem nic o Japończykach ale w dzisiejszych newsach znalazłem info o delegacji Chińczyków na Tysiącleciu. Diabli wiedzą ilu ich jest i jakie oni piwo lubią. Jednak trza się spieszyć.
                      Moja kolekcja podstawek

                      Comment

                      • TopekSc
                        PiwBiz
                        • 03-2013
                        • 180

                        Witam , doszły mnie słuchy o bardzo ograniczonej ilości Misia z kooperacji , jakby była taka możliwość to bardzo proszę o odłożenie chociaż jednej sztuki , lub info na priv żebym zaklepał sobie na stronie sklepu.

                        Pozdrawiam.

                        Comment

                        • remikola
                          Senior
                          • 06-2011
                          • 188

                          Misia będzie niewiele, i przyjdzie dopiero po długim weekendzie. Jak będziemy wiedzieć dokładnie ile ma przyjechać damy znać i umieścimy ofertę na stronie sklepu.
                          Pivo je gorivo!

                          Comment

                          • remikola
                            Senior
                            • 06-2011
                            • 188

                            Czarny scenariusz się potwierdza - Misia przyjdzie tylko 1 karton. Można już rezerwować w sklepie www. Tylko prosimy nie rezerwować więcej niż 1 szt. Na pocieszenie przyjdzie Widawa Premium chmielona tym razem amerykańskim Simcoe.
                            Pivo je gorivo!

                            Comment

                            • Skaut_piwny
                              Member
                              • 12-2011
                              • 35

                              Doszły mnie słuchy, że pojawiły się jakieś nowości w sklepie. Można zapytać, co mniej więcej przyjechało?

                              Comment

                              • WojciechT
                                Senior
                                • 09-2012
                                • 2546

                                Ze sklepowego FB:

                                No i stało się! Zostaliśmy zalani wyśmienitymi piwami z importu. W śród nich takie rarytasy jak I Hardcore You, pszeniczna IPA z Schneidera i wiele nowości z Niemiec oraz Wielkiej Brytanii. Dostępny również świeżo rozlany Atak Chmielu.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎