Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Sklepy z Piwem

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Katowice, Mariacka 3, Piwa Regionalne

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • remikola
    Senior
    • 06-2011
    • 188

    Jutro (sobota) mamy nieczynne. Cała załoga będzie w Zabierzowie k. Krakowa - wyjazd służbowy
    Pivo je gorivo!

    Comment

    • aanndrzej
      Junior
      • 06-2014
      • 9

      Bardzo duży wybór piw.
      Niestety ciężko tylko jakoś z kontaktem. Napisałem e-maila z pytaniem m.in. o Imperial IPA, czy będzie dostępny (na stronie napisane, było że brak towaru), wchodzę dwa dni później, przez przypadek, bo znów wygooglowałem Imperial IPA i tym razem był dostępny, ale e-maila z odpowiedzią nie dostałem i gdyby nie moje szczęście to nie udałoby mi się go dostać. Do dzisiaj nie doczekałem się odpowiedzi niestety - ale może po prostu został przeoczony, jesteśmy tylko ludźmi
      Jeśli chodzi o sklep stacjonarny to wszystko okej, jestem bardzo zadowolony, na pewno przyjadę jeszcze nieraz po piwa i polecam.
      Last edited by aanndrzej; 30-06-2014, 21:31.

      Comment

      • remikola
        Senior
        • 06-2011
        • 188

        Czasami się tak zdarza, że nie wiemy co odpisać, a potem zapominamy wrócić do danego maila. Prosimy o zrozumienie. Jutro Grand Champion znów powinien u nas zawitać
        Pivo je gorivo!

        Comment

        • radoslavski
          Junior
          • 08-2014
          • 1

          Z tymi mailami to chyba nie jest tak do końca jak piszecie.

          Ja też wysłałem maila z pytaniem o dokładniejsze stany magazynowe i nie dostałem odpowiedzi. Po pojawieniu się w sklepie dowiedziałem się (a dokładnie moja partnerka), że widzieliście tego maila... Jak dla mnie Panowie olewacie sprawę.

          Dodatkowo ani ja będąc wcześniej u was, ani moja partnerka nie czuliśmy się zbyt dobrze jako klienci. Przy zakupach towarów nie z dolnej półki oczekuję bardzo dobrego standardu obsługi klienta. Szczególnie, że jak dla mnie jesteście sklepem specjalistycznym, a ja jestem żółtodziobem jeżeli chodzi o piwa i mogliście zdobyć stałego klienta.

          Żeby nie było nie złoszczę się, ani nie obrażam. Po prostu zwracam uwagę, że ja oczekuję czegoś więcej w kwestii obsługi klienta szczególnie od takich punktów. Niestety to jest jeszcze bolączka w Polsce.

          Comment

          • remikola
            Senior
            • 06-2011
            • 188

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika radoslavski Wyświetlenie odpowiedzi
            Z tymi mailami to chyba nie jest tak do końca jak piszecie.

            Jak dla mnie Panowie olewacie sprawę.

            Dodatkowo ani ja będąc wcześniej u was, ani moja partnerka nie czuliśmy się zbyt dobrze jako klienci.
            Popracujemy nad tym. Pozdrawiamy
            Pivo je gorivo!

            Comment

            • gebruiker
              Senior
              • 01-2014
              • 187

              Niestety nadal bardzo dużo pracy przed Wami w kwestii reakcji na wysyłane do Was maile. Mój przypadek jest o tyle szczególny, że nie pytałem o stany magazynowe, a powiadomiłem Was - trzykrotnie w ciągu ostatniego tygodnia - o fakcie, że nie dostałem w paczce wszystkich piw, jakie zamówiłem (i za jakie zapłaciłem) w sklepie internetowym. Pewnie to jakieś przeoczenie podczas pakowania przesyłki, także o to nie mam pretensji. Mam za to o to, że zostałem kompletnie olany kiedy próbowałem Was o tym poinformować, bo nie wierzę, że nikt nie przeczytał żadnego z trzech maili, jakie wysłałem.

              Comment

              • remikola
                Senior
                • 06-2011
                • 188

                Przepraszam bardzo za tą sytuację. W poniedziałek ją wyjaśnimy. Ma Pan słuszne pretensje, wygląda na to, że załoga zawaliła.
                Pivo je gorivo!

                Comment

                • remikola
                  Senior
                  • 06-2011
                  • 188

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika gebruiker Wyświetlenie odpowiedzi
                  Niestety nadal bardzo dużo pracy przed Wami w kwestii reakcji na wysyłane do Was maile. Mój przypadek jest o tyle szczególny, że nie pytałem o stany magazynowe, a powiadomiłem Was - trzykrotnie w ciągu ostatniego tygodnia - o fakcie, że nie dostałem w paczce wszystkich piw, jakie zamówiłem (i za jakie zapłaciłem) w sklepie internetowym. Pewnie to jakieś przeoczenie podczas pakowania przesyłki, także o to nie mam pretensji. Mam za to o to, że zostałem kompletnie olany kiedy próbowałem Was o tym poinformować, bo nie wierzę, że nikt nie przeczytał żadnego z trzech maili, jakie wysłałem.
                  Przelew wyszedł do Pana 6 dni temu, proszę sprawdzić.
                  Pivo je gorivo!

                  Comment

                  • gebruiker
                    Senior
                    • 01-2014
                    • 187

                    Sprawa została załatwiona, pomyłki się zdarzają, także nie ma problemu. A skoro już tu piszę chciałbym zapytać kiedy przewidujecie dostawę z Amager Bryghus? Głownie interesuje mnie ich Sinner Series.
                    Last edited by gebruiker; 16-10-2014, 03:33.

                    Comment

                    • remikola
                      Senior
                      • 06-2011
                      • 188

                      Dzisiaj przyszło tylko uzupełnienie: Wrath i Pride
                      Pivo je gorivo!

                      Comment

                      • faster90
                        Member
                        • 08-2012
                        • 41

                        piwko

                        Czy jakies nowosci zagraniczne na sierpien sa zamowione

                        Comment

                        • remikola
                          Senior
                          • 06-2011
                          • 188

                          Pod koniec tygodnia lub na początku przyszłego powinno przyjść coś z Danii i USA
                          Pivo je gorivo!

                          Comment

                          • faster90
                            Member
                            • 08-2012
                            • 41

                            ciekawostki piwne

                            witam mam pytanko : czy do maja dostaną państwo piwa z dalekich krajów np : Japonia , Nowa Zelandia , Argentyna , Brazylia , Rpa , Kanada , Meksyk , Egipt Pozdrawiam

                            Comment

                            • remikola
                              Senior
                              • 06-2011
                              • 188

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika faster90 Wyświetlenie odpowiedzi
                              witam mam pytanko : czy do maja dostaną państwo piwa z dalekich krajów np : Japonia , Nowa Zelandia , Argentyna , Brazylia , Rpa , Kanada , Meksyk , Egipt Pozdrawiam
                              Wątpliwe. Kiedyś Kraina sprowadzała na Birofilia, a teraz... Mogę tylko podpowiedzieć, że takie ciekawostki były też kiedyś dostępne w droższych marketach, może nadal są.
                              Pivo je gorivo!

                              Comment

                              • noodles
                                Senior
                                • 09-2005
                                • 700

                                Czy do piątku dojadą jakieś portery bałtyckie ? A jeśli tak to kiedy ?
                                Moja kolekcja podstawek

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎