Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Sklepy z Piwem

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Katowice, Mariacka 3, Piwa Regionalne

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • eld_19
    Junior
    • 05-2005
    • 5

    Czy w sobotę będzie dostępny Borsuk?

    Comment

    • Skaut_piwny
      Member
      • 12-2011
      • 35

      Pytanie najzupełniej poważne, czy istnieją choćby najmniejsze szanse, żeby dostać w przyszłości cokolwiek z Westvleteren, nie wspominając nawet o szkle ? Z tego co wiem, w tyskim sklepie można było kupić Blonda, na tegorocznych Birofiliach pojawiła się ichniejsza dwunastka. Z tego wniosek, że jednak ktoś te piwa dystrybuuje w mniej lub bardziej uczciwy sposób.
      Last edited by Skaut_piwny; 19-01-2013, 01:10.

      Comment

      • jacekwerner
        Senior
        • 05-2004
        • 2837

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Skaut_piwny Wyświetlenie odpowiedzi
        ... na tegorocznych Birofiliach pojawiła się ichniejsza dwunastka.
        Na Birofiliach 2012 można było nabyć blonda i 8-kę.
        Ochotnicza Straż Piwna
        BAZA = 7446

        Comment

        • remikola
          Senior
          • 06-2011
          • 188

          Jest Borsuk ale niestety przyszedł mocno poturbowany z zewnątrz, tzn. etykiety do wyrzucenia. Mamy jednakże obiecane nowe do odebrania za 1-2 tyg. dla tych, którzy dostaną bez.
          Pivo je gorivo!

          Comment

          • Tomi45
            Senior
            • 07-2011
            • 165

            To dzisiaj podjadę - prosżę o odłożenie 2 buteleczek.

            Comment

            • krm88
              Junior
              • 07-2010
              • 25

              Nowa partia piwa dojedzie czy same etykiety bo nie wiem czy dobrze rozumiem.

              Comment

              • krm88
                Junior
                • 07-2010
                • 25

                Edit; już wiem dojadą nowe etykiety i będą do odebrania po okazaniu paragonu za zakup piwa.

                Comment

                • Skaut_piwny
                  Member
                  • 12-2011
                  • 35

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Skaut_piwny Wyświetlenie odpowiedzi
                  Pytanie najzupełniej poważne, czy istnieją choćby najmniejsze szanse, żeby dostać w przyszłości cokolwiek z Westvleteren, nie wspominając nawet o szkle ? Z tego co wiem, w tyskim sklepie można było kupić Blonda, na tegorocznych Birofiliach pojawiła się ichniejsza dwunastka. Z tego wniosek, że jednak ktoś te piwa dystrybuuje w mniej lub bardziej uczciwy sposób.
                  Podbijam pytanie.

                  Comment

                  • Skaut_piwny
                    Member
                    • 12-2011
                    • 35

                    W porządku, nieaktualne. Z resztą wydaje mi się to trochę lekceważące, że nikt nie raczył chociaż jednym słowem odpowiedzieć na moje pytanie. Wiem, że pytam o trudną do zdobycia rzecz, ale można było przynajmniej napisać tak/nie/nie wiem.

                    Comment

                    • Tomi45
                      Senior
                      • 07-2011
                      • 165

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Skaut_piwny Wyświetlenie odpowiedzi
                      W porządku, nieaktualne. Z resztą wydaje mi się to trochę lekceważące, że nikt nie raczył chociaż jednym słowem odpowiedzieć na moje pytanie. Wiem, że pytam o trudną do zdobycia rzecz, ale można było przynajmniej napisać tak/nie/nie wiem.
                      Myślę że trochę przesadzasz. Nikt ze sklepu nie ma obowiązku czytać na bierząco Browar Biz.

                      Comment

                      • Gringo
                        Senior
                        • 07-2007
                        • 2151

                        Tyle że ktoś z właścicieli 5 dni po zapytaniu Piwnego Skauta zaglądał na wątek prowadzony tutaj. Sam oczekiwałem na tę odpowiedź.

                        Mimo to, zgadzam się, nie ma takich obowiązków, tak samo jak właściciel jakiejkolwiek innej firmy nie ma obowiązku odbierać telefonów od klientów
                        Last edited by Gringo; 04-02-2013, 10:37.

                        Comment

                        • ART
                          mAD'MINd
                          • 02-2001
                          • 23799

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Tomi45 Wyświetlenie odpowiedzi
                          Myślę że trochę przesadzasz. Nikt ze sklepu nie ma obowiązku czytać na bierząco Browar Biz.
                          "BIEŻĄCO"

                          Obowiązku nie ma, ale wypada skoro się tu prezentuje informacje o swej firmie i ofercie. Raczej zrzuciłbym to karb wielu innych działań ekipy sklepu, przez co mogło im to pytanie umknąć.
                          - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                          - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                          - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                          Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                          Comment

                          • remikola
                            Senior
                            • 06-2011
                            • 188

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Skaut_piwny Wyświetlenie odpowiedzi
                            W porządku, nieaktualne. Z resztą wydaje mi się to trochę lekceważące, że nikt nie raczył chociaż jednym słowem odpowiedzieć na moje pytanie. Wiem, że pytam o trudną do zdobycia rzecz, ale można było przynajmniej napisać tak/nie/nie wiem.
                            Kiedyś byliśmy bardzo aktywni i zostaliśmy absurdalnie posądzeni o podbijanie wątku przez pisanie i odpowiadanie samemu sobie, staramy się więc odpowiadać na PW. Tym razem też miałem odpowiedzieć mailowo ale przyznam wyleciało mi to z głowy. Zresztą odpowiedź udzielona przez JacekWerner jest bardzo trafna. Birofilia 2013 - całiem możliwe Oczywiście istnieje też szansa na sprowadzenie Westveleren do sklepu ale na pytanie czy się uda i kiedy niestety nie potrafię udzielić odpowiedzi.
                            Pivo je gorivo!

                            Comment

                            • remikola
                              Senior
                              • 06-2011
                              • 188

                              Aktualnie w lodówce:
                              Black Hope
                              Sweete Cow
                              Amber Boy
                              Antidotum Pils
                              Antidotum Amber lager
                              Sachsenberg PIls filtr.
                              Policka 11,12
                              Krakonos 11
                              Widawa Premium Lager
                              Widawa Czarny Kur
                              Borsuk
                              Orka
                              Haust Pils
                              Haust American Lager
                              Haust Red AIPA
                              Haust Klasztorne
                              Haust Bock
                              Pivo je gorivo!

                              Comment

                              • volodos
                                Senior
                                • 09-2008
                                • 717

                                Ha, były jeszcze Kocoury, ale wykupiłem. Info o nowościach jak najserdeczniej potrzebne, posądzaczowym skrytożercom mówimy "nie"!

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎