Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

[browar nieznany], [Dionizos] Specjalne

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Swiecz
    Civil Protection
    • 03-2004
    • 123

    #16
    Ale jak to piwo wpisać w DP ? ... smuteczek ;P
    Browar domowy (kooperacyjny) BrewIT

    Comment

    • wpadzio
      Senior
      • 06-2011
      • 2645

      #17
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Swiecz Wyświetlenie odpowiedzi
      Ale jak to piwo wpisać w DP ? ... smuteczek ;P
      Ale po co je w ogóle pić?
      Rzeczywistość jest po to, by podstawiać jej pod nos krzywe zwierciadła.
      Serviatus status brevis est
      3603 etykiety z zagranicznych piw wypitych osobiście, 1148 recenzji piw na browar.biz (z czego 733 zagraniczne opisałem i sfotografowałem jako pierwszy) - stan na 31.01.2020

      Comment

      • Swiecz
        Civil Protection
        • 03-2004
        • 123

        #18
        Kupiłem będąc w niewiedzy co to za wynalazek i że od "Dionizosa"
        Browar domowy (kooperacyjny) BrewIT

        Comment

        • Javox
          PremiumUżytkownik
          • 11-2009
          • 6134

          #19
          Data 20 luty 2013... ech chyba już zaczęło się psuć...

          Kwasek dosyć spory... ale miesiąc przed czasem

          Ciekawe kto to męczy dla tych z Radomia? W lecie to za bramą producenta skiśnie... coś mi Korebem śmierdzi...

          Zapach z karmelem
          Smak kwaskowy z karmelem
          Piana szybko opada do 5 mm a potem obwódka...
          Kolor jasny bursztyn
          Gaz średni...

          Nędza z tym Dionizosem ale po kronikarsku musiałem to sprawdzić a teraz muszę to chyba zrobić jeszcze raz... może będzie jakieś nie zepsute...
          gorzej jak tak miało być... wracają wspomnienia z czarnymi dniami w GAB'ie... parę lat temu...

          Comment

          • szymek69
            Senior
            • 10-2006
            • 173

            #20
            Co do piwa "Specjalne Piwo Jasne" (fotkę zamieścił "chechaouen" wyżej) dostałem od Pani z marketingu Dionizosa takową odpowiedz:
            "Producentem (warzy) jest firma Dionizos Radom, recepturę opracował właściciel i piwowar Browaru Zamkowego w Radomiu. A jeśli ma Pan problem z miejscem dla naszych etykiet, to proszę wklejać je pod pozycją "Radom, Zamkowy" i tam umieszczać także te z miód maliny, limonki, kniei - bo to nasze piwa."

            No i co mam zrobić:
            szymek69

            Comment

            • Pendragon
              Senior
              • 03-2006
              • 13950

              #21
              Odpisz jej, że jest przebrzydłą kłamczuchą.

              moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


              Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

              Comment

              • szymek69
                Senior
                • 10-2006
                • 173

                #22
                Hmm...
                Zastanawiałem się nad tym , ale tak właśnie wygląda jej "robota"
                I jak tu prowadzić porządny "album" z etykietkami
                szymek69

                Comment

                • Javox
                  PremiumUżytkownik
                  • 11-2009
                  • 6134

                  #23
                  Niestety w naszym kraju na takich numerach można bardzo długo jechać...
                  Konsumenci mogli by nie kupować "tych" piw ale to mało realne...
                  Chyba że sami się załatwią jakąś wewnętrzną aferą... byłoby po problemie...

                  Comment

                  • patyczek
                    Senior
                    • 01-2013
                    • 220

                    #24
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Javox Wyświetlenie odpowiedzi
                    Niestety w naszym kraju na takich numerach można bardzo długo jechać...
                    Konsumenci mogli by nie kupować "tych" piw ale to mało realne...
                    Chyba że sami się załatwią jakąś wewnętrzną aferą... byłoby po problemie...
                    Niestety, przedmówca ma w pełni rację. Przypomniało mi się, jak mój znajomy chciał poprawić mało wykwintny smak swego kolegi i podsuwał mu co i rusz jakieś Ataki Chmielu,
                    Ciechany Lagerowe, Portery Warmijskie itp. W końcu tamten kiedyś poklepał do po plecach i rzekł: Dobre te twoje piwa, prawie jak Warka Strong. I tyle w temacie konsumentów i ich gustów...

                    Comment

                    • patyczek
                      Senior
                      • 01-2013
                      • 220

                      #25
                      Znając opinie o Dionizosie wzbraniałem się jak mogłem przed spróbowaniem jakiegokolwiek ich specjału, no ale wreszcie ciekawość zwyciężyła. Padło na Specjalne. Oto moje wrażenia:
                      Opakowanie: Nędza i amatorszczyzna, brak kontry i krawatki, kapsel czarny. Sama etykieta uboga i graficznie i kolorystycznie. Dane też nad wyraz oszczędne (brak ekstraktu). Wygląda, jakby była zrobiona na domowej drukarce.
                      Piana: Dosyć wysoka i zwarta, o niewielkich pęcherzykach, utrzymuje się przez parę chwil, nie zostawia na szkle żadnych śladów.
                      Zapach: Z początku słodowy ze świeżym pieczywem, całkiem przyjemny. Potem już nie jest tak milutko, po zmieszaniu dochodzi DMS i ocet. A więc - nie mieszajmy!
                      Kolor: Klasyczny bursztyn, klarowny.
                      Wysycenie: W normie.
                      Smak: Kwaskowy i mdły. Przede wszystkim słodowy. Obecny jest również jakiś niemiły posmak zgniłych owoców i octu. Goryczki trudno się doszukać, wszystko przesłania kwasek cytrynowy oraz kiepskie wino.
                      Wrażenia ogólne: Niesmaczne i zbyt kwaskowe, mdłe, bez wyrazu piwo, którego, prawdę pisząc nie zdołałem wypić do końca. Nie do powtórzenia. To moje pierwsze i ostatnie spotkanie z Dionizosem.

                      Comment

                      • wrednyhawran
                        Senior
                        • 07-2010
                        • 1784

                        #26
                        Kolor: Złoty, klarowny, ale nie idealnie. Można wypatrzeć pływające drobinki.
                        Piana: Sycząca i krótkotrwała. Opada do cienkiego kożuszka, a po chwili znika zupełnie.
                        Zapach: Warzywa, głównie seler i sztuczny miód. Okropieństwo.
                        Smak: Zupełny warzywniak, aż wykręca mordę. Kompletnie niepijalne piwo z wyraźnymi oznakami zepsucia, co po 5 dniach od terminu przydatności w piwie pasteryzowanym przechowywanym w warunkach piwnicznych nie powinno następować.
                        Wysycenie drobne, ale to nie ma znaczenia.
                        Czy jest coś lepszego niż piwo? - Dwa piwa!
                        Małe Piwko Blog
                        Małe Piwko Blog na facebooku
                        Domowy Browar Demon

                        Comment

                        • dyczkin
                          Serce w kolorze blaugrana
                          • 05-2011
                          • 3657

                          #27
                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika wpadzio Wyświetlenie odpowiedzi
                          Ale po co je w ogóle pić?
                          A etykiet Pan czasami nie zbierasz?
                          Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

                          Moje warzenie // Piwny Wojownik

                          Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

                          Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820

                          Comment

                          Przetwarzanie...
                          X
                          😀
                          🥰
                          🤢
                          😎
                          😡
                          👍
                          👎