Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Krajan, Niefiltrowane

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • jacekan
    Senior
    • 05-2011
    • 388

    #16
    Piwo jest tak słabe, że nawet nie zasługuje na jakiekolwiek ocenianie. Krótko- to zwykły Krajan
    Last edited by jacekan; 01-02-2014, 09:11.
    Życie zaczyna się po pierwszej warce :)

    Comment

    • Brodzislaw
      Senior
      • 09-2013
      • 1020

      #17
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: Bursztynowy [4.5]
      Piana: Biała, drobna, szybko zniknęła [3.5]
      Zapach: Aromaty głównie słodowe, lekka goryczka i odrobinka nut chlebowych [4]
      Smak: Słody i goryczka [3.5]
      Wysycenie: Niezbyt wysokie dla mnie w sam raz [5]
      Opakowanie: Tonacja beżowa - w stylu retro [4.5]
      Uwagi: To klasyczne piwo, dla tych którzy lubią tradycyjnie warzony wyrób z niszowych browarów, bez dodatków i fajerwerków.

      Moja ocena: [3.85]

      Comment

      • Seta
        Piję piwo
        • 10-2002
        • 6964

        #18
        Ocena z ARTomatu

        Kolor: Lekko mętny, jasny bursztyn. [4]
        Piana: Średnia intensywność, niestety trwałość niewystarczająca - szybko praktycznie znika, lekko brudzi szkło. [2.5]
        Zapach: Słodowo-chlebowy, maślany, lekki chmiel. [3]
        Smak: Słodko-słodowy, lekki kwasek, średnio-lekka selerowa goryczka. Po ogrzaniu zyskuje - znikają warzywa, goryczka lepiej równoważy słodkość. Pijalne, bez szału. [3]
        Wysycenie: Średnie, OK. [4]
        Opakowanie: Estetyka niezła, klasyczna, nie najgorsze informacje. [4]
        Uwagi: 23.05.2014. Lepsze od koncerniaków (mimo wad sensorycznych), jednak ogólnie raczej średnie.

        Moja ocena: [3.1]
        Wszystkim zainteresowanych zapraszam do Gabinetu Medycyny Estetycznej w Warszawie. Ręczę za jakość usług. Info PW.

        Comment

        • DariuszSawicki
          Senior
          • 08-2012
          • 2868

          #19
          Ocena z ARTomatu

          Kolor: Jasny bursztyn, lekkie zmętnienie. [3.5]
          Piana: Spory osad na szklance, ale piana za szybko opadła. Bąble były grube jednak tylko ... były, bo na finiszu to już ani grubych, ani drobnych pęcherzyków nie było ... po prostu po dwóch minutach nie ma śladu po pianie. Te 2 punkty daję wyłącznie za trwałe przylepienie się piany do szkła. [2]
          Zapach: Siarkowo - diacetylowy. Trochę skórki od ciemnego chleba i nic więcej. [2.5]
          Smak: Tu lepiej. Słodki, ale nie mdlący, czy ulepkowaty. Pojawia się też goryczka. Piwo jest bardzo pełne, treściwe. Później goryczka jest większa, ładnie zalega na języku, ja to akurat lubię. Smakowało mi tym bardziej im więcej ubywało w szklance. [4.5]
          Wysycenie: Trochę za duże, to przecież nie pils. [3]
          Opakowanie: Lata dwudzieste, lata trzydzieste. Rządy Sanacji.
          Mi się podoba ( oczywiście opakowanie, a nie rządy piłsudczyków). [4.5]
          Uwagi: Spokojnie można wypić, piwo zaskoczyło mnie sporą goryczką. Spodziewałem się słodowego, drożdżowego trunku, a tu nie!
          To piwo wypiłem dziś pierwszy raz w życiu i szkoda że sklep w którym kupiłem już zamknięty, bo późna pora jest.
          Warka do 22.12.2014. Polecam.
          .

          Moja ocena: [3.425]

          Comment

          • slyboots
            Senior
            • 03-2014
            • 292

            #20
            Ocena z ARTomatu

            Kolor: Słomkowy podchodzący pod bursztyn, lekko mętny [3]
            Piana: Tak jak sie pojawia tak samo szybko znika do ZERA [1]
            Zapach: Słod i alkohol jak dla mnie dno ! [1]
            Smak: Lekko chmielowe akcenty, delikatna chlebowość, alkohol, kwaskowość, w sumie bez treści, goryczki po prostu nie ma nie wiem jak ktoś mógł wyczuć jakąkolwiek goryczkę w tym piwie. Cały czas czuje alkohol bleee. [1]
            Wysycenie: Jak na to piwo wysycenie jest za duże, powinno być o połowę mniejsze. [2]
            Opakowanie: Jest w porządku całkiem ładnie. Kapsel bez nadruku - golas [4]
            Uwagi: Warka 04.03.2015

            Kupione z akcji Browarnia Lidla

            Zdecydowanie już więcej po nie nie sięgnę i nie polecam.

            Moja ocena: [1.3]

            Comment

            • zgoda
              Senior
              • 05-2005
              • 3516

              #21
              Ocena z ARTomatu

              Kolor: Mgliste złoto, Jest OK. [4.5]
              Piana: Pojawiła się przy nalewaniu, ale zdążyłem się odwrócić i znikła całkiem. Do zera. [1]
              Zapach: Słabiutki, słodowy, z cieniem ziołowego chmielu. Ale wszystko to naprawdę bardzo słabiutkie. [2.5]
              Smak: Słodycz ponad wszystko, i trochę alkoholowego drapania w gardło. Goryczka nie występuje. Ciężko się to pije. [2]
              Wysycenie: Szybko zaczyna brakować gazu, ale nie ma to wielkiego wpływu na i tak słabą pijalność. [4]
              Opakowanie: Bla bla bla bla... Ale kolorystyka ładna. [3]
              Uwagi: Cienizna. W życiu bym nie kupił.

              Moja ocena: [2.35]
              Browar Clair de Lune - zapiski literackie, brewing log, na fejsbóku, blog

              Comment

              Przetwarzanie...
              X
              😀
              🥰
              🤢
              😎
              😡
              👍
              👎