Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Zarzecze, [Kingpin] Rocknrolla

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Undeath
    Senior
    • 08-2011
    • 113

    #16
    Nie bój żaby nie należę do osób, które cichcem uciekają biorę odpowiedzialność za swoje czyny i słowa! Ale boli mnie zarzut, jaki wytaczają pijarowcy z browarów, że piwo jak nie smakuje i masz odmienne zdanie co do niego to należy zrobić kurs... A tak parę osób mnie potraktowało na FB, stąd też usunąłem tamtego posta bo nie ma sensu się przepychać w ten sposób. Ogólnie odebrałem tak to, że jeżeli nie jesteś sędziom nie masz swojego browaru albo nie jesteś w żaden sposób znany w środowisku to zachowaj krytykę dla siebie.

    Comment

    • Maidenowiec
      Senior
      • 07-2004
      • 2287

      #17
      Zadziwiająca konsekwencja. Raczej po prostu nie wypaliło, gdybyś nie chciał robić burzy to nie puścił byś od razu wpisu w dwóch miejscach, tylko napisał do mnie jak człowiek. Nie gryzę.

      Po mojemu za kanalizę bierzecie zupełnie inny aromat. Byłem przy rozlewie, sprawdzałem losowo butelki przed i po pasteryzatorze, sprawdzałem beczki. Absolutnie nigdzie żadnej infekcji nie stwierdziłem. Również moi znajomi z Wrocławia rewelacji nie potwierdzili. Ba, sam zresztą właśnie piję jedną z ostatnich butelek jakie zeszły z linii i nic niepożądanego nie czuję.

      Edit, bo widzę, że jeszcze jeden wpis puściłeś. Marek nie jest żadnym pijarowcem tylko pełnoprawnym wspólnikiem, tak jak Bartek i Wojtek. Nie zauważyłem, żeby zachodził tutaj wspomniany przez Ciebie casus Ursy, nie zauważyłem też by inni użytkownicy FB takie argumenty przytaczali. Raczej po prostu tutaj jest wesołe jebanie na Kingpina przez osoby, które styczności nie miały, a tam jednak wypowiedziały się osoby, które piwo piły.
      Last edited by Maidenowiec; 21-09-2014, 19:11.
      Surowce i akcesoria piwowarskie i serowarskie - Piwodziej.pl

      Thou shallt not spilleth thy beer!

      Przy wysokim stężeniu alkoholu organizm człowieka znajduje się blisko śmierci i instynktownie dąży do przedłużenia rodu.

      Comment

      • Pankracy
        Senior
        • 10-2007
        • 2769

        #18
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika grzeber Wyświetlenie odpowiedzi
        Jakie piwa/marki
        Nie będę pisał. Można sobie znaleźć. Będą chcieli to zapewne pochwalą się. Nie będą chcieli trudno. Ja życzę projektowi dobrze. Trzeba poczekać na rozwój przedsięwzięcia. Może problemy są tylko chwilowe? Może rodzi się coś równie ciekawego jak Pinta, Alebrowar czy Dr Brew.
        wykreowali?
        Wykreowali to za dużo powiedziane. Pracowali nad reklamą, dobrym wizerunkiem i rozpoznawalnością marek.

        Comment

        • jaw7
          Senior
          • 10-2012
          • 173

          #19
          Piłem w sobotę rocknrolla i berserkera z butelki i nie było w nich żadnej kanalizacji. Rocknroll w zapachu pomarancza i cytryna {chyba od werbeny),zapach przynajmniej na 4,5 . Berserker w zapachu wrzos , zioła i pomarańcza , dla mnie 4,5 .Bardzo udana premiera .

          Comment

          • Undeath
            Senior
            • 08-2011
            • 113

            #20
            Pięknie zakończyłeś tą dyskusję... W taki sposób to ja nie mam zamiaru z tobą gadać. Znasz coś takiego jak prywatne wiadomosci na FB? Mógłbym wkleić rozmowy z nich, ale nie chce mi się w takie rzeczy bawić. Poproszę administratora żeby wykasował temat jak cię boli... Powiem tak jeszcze to właśnie że inni pochwalili to piwo było motywem, że je kupiłem, niestety to co dostałem w butelce było do wylania i to moja wina że miałem kanalizację w niej? To moja wina też że ją wyczułem? Brak tu jakiejś konsekwencji co mnie obchodzi to że inni chwalą to piwo i mieli dobre jak płacąc za produkt 9 zł dostałem dupną butelkę? I popatrz kolejne niezadowolone osoby: https://www.facebook.com/PiwoHejt/ph...type=1&theater

            Comment

            • Maidenowiec
              Senior
              • 07-2004
              • 2287

              #21
              Oczywiście, że znam, ale byłem przekonany że Ty nie i stąd ta tragedia w dwóch miejscach sieci.

              Dlaczego boli? Bawi mnie strasznie. No i propsy za podpieranie argumentacji tym razem PiwoHejtem.

              A co mi tam, niech Ci będzie. Przy okazji zgłoś się po te 9pln.
              Surowce i akcesoria piwowarskie i serowarskie - Piwodziej.pl

              Thou shallt not spilleth thy beer!

              Przy wysokim stężeniu alkoholu organizm człowieka znajduje się blisko śmierci i instynktownie dąży do przedłużenia rodu.

              Comment

              • Marcin_wc
                Senior
                • 09-2005
                • 2115

                #22
                W czym ten browar jest tak wyjątkowy, że nie wystarczyła ocena piwa w odpowiednim temacie?

                Jeśli chodzi głównie o te 9zł, to w ten sposób nic nie wskórasz.
                [edit] a jednak!
                Last edited by Marcin_wc; 21-09-2014, 19:50.

                Comment

                • Undeath
                  Senior
                  • 08-2011
                  • 113

                  #23
                  A jak mam ci zaargumentować? Wysłać butelkę na posiew? I tak nie wierzysz w to co piszę i widzę, że gówno cię obchodzi to. Tyle w temacie.
                  Last edited by Undeath; 21-09-2014, 19:57.

                  Comment

                  • Maidenowiec
                    Senior
                    • 07-2004
                    • 2287

                    #24
                    Ależ obchodzi, zastanawia mnie tylko forma w jakiej przekazujesz swój ból istnienia światu. Zamiast napisać bezpośrednio jak biały człowiek "Panowie, sprawa jest taka a taka", luz nie ma problemu. Nikt jeszcze nie donosił, ale zawsze mogło się zdarzyć. To tylko piwo. Ileż razy ja trafiłem na uwielbiany przeze mnie serek wiejski Piątnica, który był przekwaszony.

                    Więc zamiast normalnie napisać jak człowiek o problemie, który napotkałeś uznałeś, że warto będzie rozpętać agresywną gównoburzę w dwóch miejscach z wezwaniem do wycofania produktu z rynku "by zachować twarz". W jednym opinia publiczna raczyła wyrazić odmienną opinię od Twojej, więc skasowałeś swój wpis. Tutaj początkowo zaczął się nakręcać wesoły lincz, no ale niestety też jestem starym browarbizowcem, aj waj.

                    Więc w sumie o co Ci chodzi człowieku? Chcesz tego 9taka z powrotem? Nie ma problemu, zgłoś się przy okazji. Świat jest mały, a już szczególnie polski świat piwny.
                    Surowce i akcesoria piwowarskie i serowarskie - Piwodziej.pl

                    Thou shallt not spilleth thy beer!

                    Przy wysokim stężeniu alkoholu organizm człowieka znajduje się blisko śmierci i instynktownie dąży do przedłużenia rodu.

                    Comment

                    • Mason
                      Senior
                      • 02-2010
                      • 3280

                      #25
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Ronoaro Wyświetlenie odpowiedzi
                      PS. Może to tylko pojedyńcze sztuki/niewielka część jest zainfekowana? Czekam na opinie innych odważnych.
                      To co piłem z beczki nie miało żadnych oznak infekcji, kilka opinii z innych miejsc widziałem i też nie wspominali, żeby piwo było trzepnięte.
                      JEDNO PIVKO NEVADI!

                      Comment

                      • wasyll
                        Senior
                        • 09-2008
                        • 1823

                        #26
                        Piw nie piłem i pewnie nie wypiję ze swoich tylko powodów, ale kolego Undeath, jak już zabierasz głos to po pierwsze - kultura się kłania. Gównem i dupą mam nadzieję, że niczego tu nie zdziałasz.
                        Fanie Maidenów, nie daj się sprowokować. Dla swojego świętego spokoju, a nawet czystej satysfakcji pofatygowałbym się o dane Undeath'a i w kopercie wysłał mu dyszkę. 9zł za piwo i niech złotówka będzie w ramach rekompensaty.
                        www.katalogpodstawek.pl - darmowy katalog polskich podstawek piwnych!

                        Comment

                        • PedroC
                          Member
                          • 05-2014
                          • 62

                          #27
                          Ludzie, wytłumaczenie jest proste i często spotykane - na 95% nawaliło przechowywanie podczas transportu.

                          Nie ma się co żalić o jedno piwo, jak ja żałowałem że Kormoran spieprzył Jasnego, ale po pół rok dali nam Warmińskie Rewolucje i znowu jest okej; a jak Atak Chmielu się popsuł? A kiedy Imperium Słodowało? AleBrowar i Artezan też swoje okręty flagowe wypuszczały z niezbyt przyjemnym ładunkiem - radzę podchodzić z rezerwą do kupowania w ciemno. Można się łatwo naciąć, np. co z tego że jakiś Bojan ma ciekawy jak na lager chmiel skoro są to siki jak (Złoty Smok)?

                          Comment

                          • VanPurRz
                            Senior
                            • 09-2008
                            • 4229

                            #28
                            Ależ oczywiście transport i gradobicie, jak w większości piw "rewolucyjnych" które wyciągają sporą kasę z kieszeni a lecą do zlewu. Ale naiwniacy zawsze się znajdą na premierę. Nie jest to przytyk do tej premiery ale ogólna konstatacja co do całej tej rewolucji (najebać chmielu bo nie umiemy piwa zrobić, to nie kanaliza- tak ma smakować, nie jesteś sędzią więc się znasz, itp, itd). A wszystko ma usprawiedliwić ceny z kosmosu
                            "Nie myśl o tym, że wszystko się kończy. Myśl, że wszystko się dopiero zaczyna. To, co powinno być życiem: spokój, wolność i cisza" M. Hłasko, "Ósmy dzień tygodnia"

                            Comment

                            • żąleną
                              Sojowe Oddziały Bojowe
                              • 01-2002
                              • 13239

                              #29
                              Skala emocji świadczy, że zależy wam na piwie. W sumie fajnie, wasze zdrowie.

                              Comment

                              • Undeath
                                Senior
                                • 08-2011
                                • 113

                                #30
                                Dobra miałem zakończyć ale jeszcze ostatni komentarz, bo twojego posta nijak nie mogę puścić mimo uszu.

                                Fakt być może się pospieszyłem w osądzie twojego piwa, dostałem trefną butelkę, w której była kanaliza, dowiedziałem się później nie dzięki Tobie i Twojemu PR, że część butelek nie była pasteryzowana, i prawdopodobnie stąd ta infekcja- w drink hali piwo stało na półce nie w lodówce, później ja też dopiero wsadziłem je do lodówki przed piciem. Wyjaśnię jeszcze dlaczego piszę, że to infekcja, bo z ziół znam różne zapachy wiem, że nie które mogą dać siarkowe inne estrowe itp. ale to jest całkiem inna rodzina zapachów! W mojej butelce po otwarciu roztoczył się aromat kibla, po prostu zainfekowanego piwa, był mocny, nie jakiś tam w tle tylko na pierwszym planie. Mogłem faktycznie napisać do ciebie i zapytać się skąd to się mogło wziąć i pospieszyłem się z osądem całości piwa wytaczając działo na FB i zarzuty, że coś jest nie tak z piwem, dlatego też usunąłem ten post żeby nie było krzywdzących oskarżeń. Przyjąłem argumenty innych i Twoje, ale Ty moich nie, uważasz, że robię gównoburze i obrażasz mnie kilkukrotnie w swojej wypowiedzi, i nie tylko mnie ale też serwujesz jakieś neonazistowskie teksty ( o tym by pisać jak biały człowiek). Nie rozkręcałem tu żadnego linczu napisałem po prostu co mnie spotkało, za zdanie o wycofaniu piwa żebyś zachował twarz mogę przeprosić, bo się pospieszyłem z tym niestety i jest mi akurat głupio z tego powodu. Wiem, że walczysz o dobrą markę, ale odpisując mi w taki sposób pozostawiasz niesmak w ustach. Nie namówiłem nikogo do bojkotu twojego browaru, ani też nie eskalowałem żadnych negatywnych opinii, zauważyłem dużą rozbieżność w odbiorze twojego piwa wśród ludzi i napisałem o tym jak to widzę.

                                Ja szanuję swoje pieniądze 9zł to nie jest mało za piwo, ale jak widać dla ciebie to jak splunąć, a do tego piszesz w taki sposób jakbyś chciał mi jałmużnę dać... A ty wasyll nie bądź taki zabawny :P Dobra nie mam zamiaru się więcej kłócić i użerać, każdy przekazał swoją rację, a te 9 zł o które niby jest spór zachowaj sobie na polerkę do motoru, która ci przerwałem podobno swoją wypowiedzią na FB. Rozumiem, że każdemu może się zdarzyć trefna butelka, moja reakcja też nie była za święta, przez to, ale wasz PR i wypowiedzi też zostawiają dużo do życzenia. Życzę ci samych udanych piw i mniej nerwów, oraz lepszego podejścia do klienta.
                                Last edited by Undeath; 22-09-2014, 09:55.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎