Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Zarzecze, [Kingpin] Geezer

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • rafalek21
    Senior
    • 04-2015
    • 1407

    #31
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: Czarny, nieprzejrzysty [5]
    Piana: koloru cappuccino, średnia wysokość i trwałość, delikatny ale ładny lacing. [4]
    Zapach: Espresso, paloność, lekko słodkie, średnia intensywność [3.5]
    Smak: Kawa, znaczna kwaskowość, półsłodkie, lekko wodniste, średnio goryczka, odrobina cytrusów. [3]
    Wysycenie: Średnie - może być. [4]
    Opakowanie: Ładna etykieta z pełnym składem. [4.5]
    Uwagi: Przeciętne piwo, trochę przesadzona kwaskowość, brakuje też trochę ciała, amerykańskie chmiele trochę nie bardzo pasują, ale na szczęście są przykryte kawą.
    Warka nr 3 do 13.04.2016.
    Moja ocena: [3.5]
    Last edited by rafalek21; 23-12-2015, 19:21.

    Comment

    • DariuszSawicki
      Senior
      • 08-2012
      • 2868

      #32
      Zupełnie przegapiłem to piwo. Piłem wcześniej wersję Turbo za który opis słusznie mnie ART ochrzanił za politykowanie.

      Kolor czarny, ale pod światło brunatne refleksy od góry do dołu. Gazu mało.
      W zapachu kawa i jeszcze raz kawa. Naturalna, nie zbożowa, o dziwo. Żadnego chmielu nie czuję. Jakieś tam orzechy laskowe czuję...

      W smaku trochę gorzej... bo piwo smakuje jak kawa, a nie piwo. W zapachu był jakiś jeszcze chmiel, a teraz tylko wyraźna paloność doszła. Może i słusznie, bo na finiszu goryczka jest, ale wyłącznie od gorzkiej kawy.

      Jednak smaczne piwo , ale nie wielkie.
      Warka 24.08.2016 Spróbuję nowej warki, jak będzie, gdyż czuję że piwo ma potencjał (tylko niech będzie więcej piwa niż kawy).

      Comment

      Przetwarzanie...
      X
      😀
      🥰
      🤢
      😎
      😡
      👍
      👎