Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Browar na Jurze, [Pinta] Eisbock Grand Prix

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • jaw7
    Senior
    • 10-2012
    • 173

    #31
    Degustacja po prawie roku leźakowania: w smaku piwo gęste ,są owoce,miód,skórka dobrego chleba i na końcu goryczka bardzo delikatna,alkohol niewyczuwalny.W stosunku do lutowej degustacji eisbock ma lepszą pianę i mocniejszą goryczkę(tak zapamiętałem)
    ocena dalej 5/5

    Comment

    • telek
      PremiumUżytkownik
      • 05-2011
      • 530

      #32
      Również podtrzymuję moją ocenę sprzed prawie roku (wtedy piłem bodajże lane), piwo pełne, gęste, bogate w aromacie, zbalansowane, z bardzo dobrze ukrytym alkoholem.
      Żałuję, że nie kupiłem więcej.

      Comment

      • grodek
        Senior
        • 06-2015
        • 527

        #33
        Ocena z ARTomatu

        Kolor: Brązowy, pod światło rubinowe przebłyski, klarowne. [5]
        Piana: Beżowa, drobnopęcherzykowa, obfita, puszysta i trwała. [5]
        Zapach: Intensywny i bardzo przyjemny kojarzący się w pierwszym momencie z ciastem ze śliwkami. Mnóstwo słodowości, melanoidyn, śliwki, karmelu z nutą szlachetnego alkoholu. [4.5]
        Smak: Bardzo treściwe, gęste, likierowe. Solidna słodowość, suszone owoce. rodzynki, karmel. Całość słodka, deserowa z niska goryczka i delikatnie wyczuwalnym alkoholem na finiszu. [4.5]
        Wysycenie: Niskie. [5]
        Opakowanie: Ładna etykieta z kompletem informacji, do tego firmowy kapsel. [4.5]
        Uwagi: Piwo zdecydowanie warte spróbowania, pyszne. Butelka o pojemności 0,33L, termin do 30.01.2020.

        Moja ocena: [4.6]
        604 piw (Polska: 366, Czechy: 93, Belgia: 71, pozostałe: 74). Razem 216 browarów z 19 krajów.

        Comment

        Przetwarzanie...
        X
        😀
        🥰
        🤢
        😎
        😡
        👍
        👎