Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Van Pur, 18 Extra Strong Beer

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • abdzek
    Junior
    • 09-2004
    • 1

    #16
    Jest to bardzo dobre piwo jedyne które mi smakuje

    Moja ocena: [4.275]
    ---------------
    Ocena usunieta z rankingu.
    Poczawszy od 22.I.2003, oceny bez sensownego uzasadnienia ich przez oceniajacego, beda usuwane z rankingu.
    Art, Admin

    ---------------

    Comment

    • dziku
      Senior
      • 12-2002
      • 1992

      #17
      abdzek napisał(a)
      Jest to bardzo dobre piwo jedyne które mi smakuje

      Moja ocena: [4.275]
      Jest to jakiś argument...
      Ale czy Art uzna go za wystarczający
      Dziku


      Comment

      • becik
        Senior
        • 07-2002
        • 14999

        #18
        Ocena z ARTomatu

        Kolor: mocny bursztynowy, jak na stronga przystało [5]
        Piana: beznadziejna, biała,sredniopęcherzykowa, opada tak samo szybko jak się tworzy,nie minęło 10 sekund a nic z niej nie zostało [2]
        Zapach: słabiutki, slodowo-alkoholowa woń [3]
        Smak: zbyt intensywna goryczka cierpkość połączona z dość mocną alkoholową nutą nie zachęca do drugiego piwa choć jedno ze spokojem można wypić, delikatnie szczypie w język [4]
        Wysycenie: trochę za dużo [4]
        Opakowanie: za puszke daje też 5 z sentymentu, wzór jeden ze starszych stosowany przez browar doskonale utrzymyje się do chwili obecnej [5]
        Uwagi: myślałem że będzie lepsze ale dużym rozczarowaniem nie było, szybko "wchodzi", dobre do powolnego sączenia

        Moja ocena: [3.55]
        Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

        Comment

        • e-prezes
          Senior
          • 05-2002
          • 19173

          #19
          Pamiętam smak tego piwa sprzed paru lat, gdy je po raz pierwszy piłem - słodowe, gęste, niezbyt mocno chmielone i żadną miarą alkoholowe przy swoim ekstrakcie. Wczoraj duże rozczarowanie ! Zapach ładny, wyraźnie owocowy, choć z przebijającą się nutą alkoholu (spirytusu). W smaku również dominuje spirytusowy posmak i odrobina słodowości. Jak u przedmówców piana mizerna i brak chęci na więcej.

          Comment

          • Scriptus
            Senior
            • 04-2006
            • 189

            #20
            Ocena z ARTomatu

            Kolor: doskonały ciemnobursztynowy klarowny kolorek [5]
            Piana: ładna wysoka pianka, drobnoziarnista ze sporadycznymi dużymi pęcherzami, duże popękały, ale małe sie ładnie utrzymywały dłuższy czas, na koniec pozostawiając trwały kożuszek [4]
            Zapach: przyjemny intensywny piwny słodowy zapach, dość dobrze czuć zapach chmielu. [4.5]
            Smak: mocne, słodowe piwko, jednak za mocno przebija gryzący w język alkohol, goryczka wyraźna, acz nieagresywna. [4]
            Wysycenie: przyjemnie szczypiące w język i wypracowujące piankę przez dłuższy czas, bez zastrzeżeń [5]
            Opakowanie: czarne, pasujące do stronga, ale dość prymitywne, brak informacji o słodzie. [3.5]
            Uwagi: Dwa piwka to zdecydowanie dość, cztery mogą zdrowo sponiewierać W sumie niezłe piwko na schlafftrunk. Troszkę menelski smak, ale w sumie, nie odrzuca.

            Moja ocena: [4.25]
            Nic lepszego od Brackiego :)

            Comment

            • przemk7666
              Junior
              • 07-2008
              • 3

              #21
              Ocena z ARTomatu

              Kolor: bursztyn [5]
              Piana: bedzie [4.5]
              Zapach: piwsko [5]
              Smak: trochę mocny [4.5]
              Wysycenie: bedzie [4.5]
              Opakowanie: bedzie [4.5]
              Uwagi: jak dla mnie to wzmocniona "15" gorzej wchodzi!. ale najlepsze z piw typu Strong( 100x lepsze od mocnego Specjala)

              Moja ocena: [4.7]
              ---------------
              Ocena usunieta z rankingu.
              Poczawszy od 22.I.2003, oceny bez sensownego uzasadnienia ich przez oceniajacego, beda usuwane z rankingu. Kolejne tego typu oceny polecą w totalny niebyt.
              Art, Admin

              ---------------
              Last edited by ART; 16-07-2008, 23:27.

              Comment

              Przetwarzanie...
              X
              😀
              🥰
              🤢
              😎
              😡
              👍
              👎