Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Łódzkie, № 1 Original Lager

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • kaczka116
    Senior
    • 10-2015
    • 1350

    Łódzkie, № 1 Original Lager

    Piwo gotowe do oceny
    Nie mów hop zanim nie nachmielisz
    Untappd
  • darekd
    PremiumUżytkownik
    • 02-2003
    • 12171

    #2
    9,5% ekstraktu i aż 5% alk.

    ich "amber" też rekordzista:

    Twoje zdanie na temat konkretnych wytworów piwowarskichPoddziały: Polska | Europa | Piwa domowe (...)


    Aromat - dziwny, stare zleżałe, kwaskowe owoce zapakowane w jakieś sztuczne opakowanie
    Piana - wysoka, niezbyt trwała, praktycznie nic nie zostaje
    Barwa - ciemniejsze złoto podobne do tego "ambera"
    Wysycenie - wysokie, musujące
    Smak - początkowo nijaki, z czasem zaczyna dominować kwasek. Tak jakby dodali kwasku cytrynowego, jeszcze jakieś "syntetyki". Bardzo łagodna goryczka
    Treściwość - jak na ekstrakt to jakaś jest

    Wypiłem połowę, Dalej już nie było sensu się męczyć.

    Po tych parametrach widać, że nie traktują klienta poważnie. Żenujące.

    Comment

    • Pancernik
      Senior
      • 09-2005
      • 9731

      #3
      Cóż, od dawna należy do piw z Łodzi podchodzić z dużym dystansem, jak do niestabilnych piw marketowych. Jako "lodzermensz" piszę to z żalem, ale takie są fakty (fuckty ).
      Ot, czasem coś się trafi, ale średnia jest raczej "w kierunku opadającym". Ciągle jeszcze jakoś trzyma się porter, choć coraz rzadziej są warki "WOW". Przynajmniej (porterowa) grafika zyskała...

      Comment

      • darekd
        PremiumUżytkownik
        • 02-2003
        • 12171

        #4
        Click image for larger version

Name:	P1080232.JPG
Views:	172
Size:	25,0 KB
ID:	2317791

        Comment

        • chechaouen
          Senior
          • 01-2011
          • 1180

          #5
          Rzucili to teraz do Lidli. Niestety się skusiłem. Tak wodnistego i bezpłciowego piwa już dawno nie piłem. Beznadziejne piwo. Omijać z daleka

          Comment

          • telek
            PremiumUżytkownik
            • 05-2011
            • 530

            #6
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika chechaouen Wyświetlenie odpowiedzi
            Rzucili to teraz do Lidli. Niestety się skusiłem. Tak wodnistego i bezpłciowego piwa już dawno nie piłem. Beznadziejne piwo. Omijać z daleka
            Pozwolę sobie ocenić zgodnie ze stylem (wysokoodfermentowany eurolager 9.5 Plato (dziękujemy Rumunom za wymóg umieszczania tej informacji na opakowaniu! ).
            Piwo jasne, czysty lagerowy charakter, wysoko wysycone, piana obfita, trwała, piwo lekkie, dość wytrawne (chyba cecha charakterystyczna Uckich).
            Według mnie lepsze od krajowych koncernowych "premiumowych", wysokoodfermentowanych eurolagerów.
            Na lato, dla zaspokojenia pragnienia - jak najbardziej (w cenie około 3 zlotych). Powyżej tej ceny lepszy czeski lezak.

            Comment

            Przetwarzanie...
            X
            😀
            🥰
            🤢
            😎
            😡
            👍
            👎