Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Lwówek Śląski, Mocne Dobre

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • ART
    mAD'MINd
    • 02-2001
    • 23811

    musiszpisaćtrochęjaśniejużywaćznakówprzestankowych boniewiadomoocodokładniecichodzi.
    - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
    - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
    - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

    Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

    Comment

    • Wujcio_Shaggy
      Senior
      • 01-2004
      • 4628

      Na pewno, jako że browar już nie działa.

      Wszystko co związane z piwem i browarnictwem...Poddziały: Prasówka | Biblioteka | Ogłoszenia branżowe
      Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

      Browar Szlachecki w Warszawie (działalność zawieszona)

      @WujcioShaggy Wuj na Twitterze, czasem coś napisze nawet

      Comment

      • Smoogler
        Junior
        • 01-2008
        • 29

        Wielka szkoda... Wspaniałe piwo chyba nie zapomnę go do końca życia Od pierwszego łyka wiedziałem że lepszego już się nie napiję...

        Comment

        • Smoogler
          Junior
          • 01-2008
          • 29

          Ocena z ARTomatu

          Kolor: Kolor piękny bursztynowy, bardzo esencjonalny już samo patrzenie przyprawia o ślinotok [5]
          Piana: Nie pamietam już dokładnie wtedy nie przywiązywale do tego takiej wagi jak do smaku [3.5]
          Zapach: Zapach bardzo przyjemny chmielowy, dobrze wypracowany dla mnie troszkę za bardzo słodowy [4.5]
          Smak: W życiu nie piłem tak doskonale zbalansowanego piwa początkowa słodycz powoli w miarę łykania przechodzi w delikatną goryczkę, która pozostaje dłuższą chwilę. [5]
          Wysycenie: Jak dla mnie doskonałe [5]
          Opakowanie: Niedbale przyklejone etykietki, kapsle też pozostawiające wiele do życzenia [3.5]
          Uwagi: Przepyszne piwo jedyne w swoim rodzaju. Jeśli ktoś zna jakieś podobne piwo w smaku do tego to proszę o przykłady chętnie poszukam i spróbuję..

          Moja ocena: [4.6]

          Comment

          • ART
            mAD'MINd
            • 02-2001
            • 23811

            browar nie warzy już co najmniej od zeszłego roku - co w takim razie oceniałeś?
            - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
            - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
            - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

            Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

            Comment

            • jacer
              Senior
              • 03-2006
              • 9875

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART Wyświetlenie odpowiedzi
              browar nie warzy już od zeszłego roku - co w takim razie oceniałeś?
              Wspomnienia
              Milicki Browar Rynkowy
              Grupa STYRIAN

              (1+sqrt5)/2
              "Nie ma (...) piwa, które smakowałoby wszystkim. Każdy browarnik, który próbuje takie przygotować, skazany jest na klęskę" - Michael Jackson
              "Dobrzy ludzie piją dobre piwa" - Hunter S. Thompson
              No Hops, no Glory :)

              Comment

              • Radegast
                Senior
                • 02-2001
                • 1124

                Wspomnienia... ilez bym teraz dal aby posiadac jedna butelke tego piwa. Swojego czasu czesto je pijalem. Lwowek Slaski 'za moich czasow' mial czym sie szczycic!
                Ja kosmita, w srod serow i wina piwa szukajacy

                Comment

                • żąleną
                  Sojowe Oddziały Bojowe
                  • 01-2002
                  • 13239

                  Też się załapałem na czasy świetności tego piwa, ale w ciągu dwóch lat w dużej mierze straciło ono swą wyjątkowość, przynajmniej w moich kubkach smakowych.

                  Ale się Smoogler nie załamuj, spokojnie znajdziesz w Polsce dobre mocne - zainteresuj się Grudziądzem, Ciechanowem, Konstancinem. Grudziądz i Ciechanów warzą moim zdaniem najlepsze jasne mocne w Polsce.

                  Comment

                  • naczelnik
                    Senior
                    • 08-2003
                    • 1884

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Radegast Wyświetlenie odpowiedzi
                    Lwowek Slaski 'za moich czasow' mial czym sie szczycic!
                    Stare czasy
                    Popieram domowe browary!

                    Polakom gratulujemy naczelnika

                    Zamykam browar.
                    Nie mogę robić tak skandalicznie dobrego piwa.

                    gratulacje wstrzymane:Pogratuluj bolcowi

                    Comment

                    • Smoogler
                      Junior
                      • 01-2008
                      • 29

                      Art oceniałem wspomnienia niezapomniane zresztą... Co potwierdzają przedmówcy... No to

                      Comment

                      • Smoogler
                        Junior
                        • 01-2008
                        • 29

                        Muszę tu jeszcze dodać pewne pominięte walory tego piwa.... Bardzo przyjemny szmerek (po którymś z kolei, chyba już po trzecim) bardzo odmienny od piw masowej produkcji. szmerek o tyle przyjemny bo lekki umiejscowiony w tylnej/górnej części głowy i nie kłopotliwy, wywołujący zadowolenie odzwierciedlone na twarzy spożywającego a nie otumanienia i ociężałości w przykadku piw MP (czyt. masowej produkcji)

                        Pozdrowionka

                        PS. żąleną Grudziądz rewelacja....dobre lekkie pyszne jak na lekkie, dobre niepasteryzowane rewelka, dobra dziewiątka też niczego sobie (choć żona powiedziała że coś jej spirytem zalatuje ale ona ma niewprawne kubki smakowe ) Ciechan również ale troszkę jakby mniej, jest troszkę mniej treściwe jak dla mnie. Dorwałem również czarnkowskie specjały mniam...

                        Comment

                        • żąleną
                          Sojowe Oddziały Bojowe
                          • 01-2002
                          • 13239

                          Jak widzisz można przeżyć na tej pustyni

                          Comment

                          Przetwarzanie...
                          X
                          😀
                          🥰
                          🤢
                          😎
                          😡
                          👍
                          👎