Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Żywiec, Porter (WARZONY w ŻYWCU DO 2004r. i od 2017)

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • disease
    Member
    • 08-2009
    • 80

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART Wyświetlenie odpowiedzi
    Serwis do działania potrzebuje nieco dobrej woli ze strony Użytkowników, także z Twojej strony. To że wątek jest otwarty, nie oznacza że powinieneś w nim pisać nie na temat.
    opisałem w nim podane piwo nie wiem gdzie tu widzicie problem.

    Comment

    • pioterb4
      Senior
      • 05-2006
      • 4322

      opisałem w nim podane piwo nie wiem gdzie tu widzicie problem.
      Opisałeś inne piwo, nieprodukowane od 5 lat, zrobiłeś burdel.

      Comment

      • disease
        Member
        • 08-2009
        • 80

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika pioterb4 Wyświetlenie odpowiedzi
        Opisałeś inne piwo, nieprodukowane od 5 lat, zrobiłeś burdel.
        spal mnie za to na stosie

        Comment

        • ART
          mAD'MINd
          • 02-2001
          • 23799

          Pioterb4 trochę życzliwości dla nowego BrowarBizowicza, nie musi wiedzieć na dzień dobry co i jak funkcjonuje tutaj. Disease - oglądając opakowanie, zerkaj proszę na producenta piwa potem na nazwę i w ten sposób odszukuj właściwe wątki - na Porterze masz ułatwione zadanie, bo podane jest miejsce produkcji tego piwa - jest to browar Zamkowy w Cieszynie. Zresztą widziałem że już tam umieściłeś wpis.
          - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
          - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
          - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

          Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

          Comment

          • pioterb4
            Senior
            • 05-2006
            • 4322

            Przeprasam ARTcie za me zbyt ostre wypowiedzi, ale poczytaj co ten jegomość wypisuje w innych wątkach a wierzę że będe choć w połowie usprawiedliwiony. Poza tym wydaje mi się że tłumaczyłem problem dość szczególowo i sądze że każdy dorosły, inteligentny człowiek skumałby wszytko już po pierwszym poście.

            Comment

            • Pancernik
              Senior
              • 09-2005
              • 9733

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika pioterb4 Wyświetlenie odpowiedzi
              Przeprasam ARTcie za me zbyt ostre wypowiedzi, ale poczytaj co ten jegomość wypisuje w innych wątkach a wierzę że będe choć w połowie usprawiedliwiony. Poza tym wydaje mi się że tłumaczyłem problem dość szczególowo i sądze że każdy dorosły, inteligentny człowiek skumałby wszytko już po pierwszym poście.
              Będzie wtopa za off-topa...

              pioterb4 mógł się zirytować, bo disease ma parcie na rekord (60 postów w dobę ), nie wykorzystuje (jego sprawa) ARTomatu, a większość jego ocen jest uzasadniona bardzo skromnie, są niezbyt zrozumiałe i delikatnie, hm, mało literackie...

              A swoją drogą, ja też wszedłem kiedyś na minę opisując tego zacnego portera (a w zasadzie - nie tego ). Może jakiś klub gamoniowatych birroznawców (w skrócie - KGB) załóżmy?

              Comment

              • pioterb4
                Senior
                • 05-2006
                • 4322

                swoją drogą, ja też wszedłem kiedyś na minę opisując tego zacnego portera (a w zasadzie - nie tego ). Może jakiś klub gamoniowatych birroznawców (w skrócie - KGB) załóżmy?
                Pomyłki każdemu się zdarzają, ale pomylić się i twierdzić uporczywie że wszyscy inni się mylą to przegięcie.

                Comment

                • Mario_Lopez
                  Senior
                  • 08-2009
                  • 991

                  Ocena z ARTomatu

                  Kolor: Bardzo ciemny, wręcz czarny, taki jak powinien być. [5]
                  Piana: Dosyć trwała, w kolorze karmelu. [3.5]
                  Zapach: Słodowo - karmelowo - kawowy. [4]
                  Smak: Gorzkawy, jak na portera przystało, wyraźnie czuć palony słód, bardzo smaczny porter. [4]
                  Wysycenie: Odpowiednie, może tego nie widać, ale piwko pracuje cały czas. [3.5]
                  Opakowanie: Łatwo rozpoznawalne, z najważniejszymi informacjami, nic do zarzucenia. [4]
                  Uwagi: Bardzo smaczne piwko, jednak dosyć mocne, na jesień i zimę odpowiednie

                  Moja ocena: [3.975]
                  ---------------
                  Ocena usunieta z rankingu.
                  Poczawszy od 22.I.2003, oceny bez sensownego uzasadnienia ich przez oceniajacego, beda usuwane z rankingu. TU: OCENIONO NIE TO PIWO.
                  Art, Admin

                  ---------------
                  Last edited by ART; 14-11-2009, 21:24.
                  Ale nie o tym, bo to u Was, nie u mnie
                  Ale nie o tym, bo to u Was, nie u mnie...


                  EBE EBE

                  Comment

                  • jacer
                    Senior
                    • 03-2006
                    • 9875

                    Aby w dobrym miejscu zamieściłes ocene?
                    Milicki Browar Rynkowy
                    Grupa STYRIAN

                    (1+sqrt5)/2
                    "Nie ma (...) piwa, które smakowałoby wszystkim. Każdy browarnik, który próbuje takie przygotować, skazany jest na klęskę" - Michael Jackson
                    "Dobrzy ludzie piją dobre piwa" - Hunter S. Thompson
                    No Hops, no Glory :)

                    Comment

                    • e-prezes
                      Senior
                      • 05-2002
                      • 19167

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART Wyświetlenie odpowiedzi
                      Pioterb4 trochę życzliwości dla nowego BrowarBizowicza, nie musi wiedzieć na dzień dobry co i jak funkcjonuje tutaj. Disease - oglądając opakowanie, zerkaj proszę na producenta piwa potem na nazwę i w ten sposób odszukuj właściwe wątki - na Porterze masz ułatwione zadanie, bo podane jest miejsce produkcji tego piwa - jest to browar Zamkowy w Cieszynie. Zresztą widziałem że już tam umieściłeś wpis.
                      i ile razy można taką cierpliwą życzliwość wykazać? kolejna osoba wypisuje brednie.

                      Comment

                      • silvian
                        Senior
                        • 08-2008
                        • 727

                        A mnie coś się kojarzy, że po poście jacera o numerze 234, a przed obecnym postem 235 e-prezesa były jeszcze dwa następne. Czyżby zostały gdzieś przeniesione?
                        "Niech zatrwożą się niewierni, przyjaciele, na sztorc kosa..."

                        Comment

                        • fidoangel
                          Senior
                          • 07-2005
                          • 3489

                          Jakby człek wiedział o takich rzeczach to by screeny robił a tak to....
                          Też mi się wydawało, że TU posty znikają i nawet miałem na to dowód ale zapomniałem udokumentować a później mniej uważny i mniej "czepiający się" stałem i już...
                          "nie zostanę onanistką bo jestem anarchistką" :)

                          Widziałem u Dori i Kopyra i też tak myślę: Browar to nie apteka :))

                          Poszukujesz wiedzy na temat browarnictwa amatorskiego?
                          Przeczytaj >>>>FAQ<<<<
                          Sprawdź >>>Przewodnik<<<

                          Comment

                          • Pancernik
                            Senior
                            • 09-2005
                            • 9733

                            Jeżeli tyle osób się myli, może to (moim zdaniem) oznaczać jedną z dwóch możliwości:

                            a) osoba, zaczynająca aktywnie korzystać z forum, jest z reguły niedorozwinięta, dopiero po jakimś czasie, w miarę wypitych piw niekoncernowych i czytania zawartych na forum mądrości Koleżeństwa Seniorstwa, lekko jej się przejaśnia;
                            b) oznaczenie tego piwa jest mylące, zwłaszcza możliwość dokonywania nowych wpisów/ocen.

                            Ściskam Was wszystkich

                            Comment

                            • jacer
                              Senior
                              • 03-2006
                              • 9875

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pancernik Wyświetlenie odpowiedzi
                              a) osoba, zaczynająca aktywnie korzystać z forum, jest z reguły niedorozwinięta,
                              Młodzi, wykształceni z wielkich miast? No co ty!
                              Milicki Browar Rynkowy
                              Grupa STYRIAN

                              (1+sqrt5)/2
                              "Nie ma (...) piwa, które smakowałoby wszystkim. Każdy browarnik, który próbuje takie przygotować, skazany jest na klęskę" - Michael Jackson
                              "Dobrzy ludzie piją dobre piwa" - Hunter S. Thompson
                              No Hops, no Glory :)

                              Comment

                              • żąleną
                                Sojowe Oddziały Bojowe
                                • 01-2002
                                • 13239

                                Rzucacie się jak sępy na padlinę. Nie każdy jest czytelnikiem kontr.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎