Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Gab, Stout

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • kjaros
    Senior
    • 03-2007
    • 377

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika gobong Wyświetlenie odpowiedzi
    (...) albo do Zabrza bo tam ostatnio widziałem na 2 sklepach nowiutkie szyldy browaru.
    Pamiętasz lokalizacje?
    Nawet najgłupsi politycy, nie są tak głupi jak społeczeństwo, które ich wybrało.

    Comment

    • gobong
      Senior
      • 04-2005
      • 658

      Jeden to był na Paderewskiego, drugi na Piłsudskiego numerow nie pamietam, ta pierwsza lokalizacjia na 100%, ta druga to tak na 80% bo teraz patrze w google ma mapke Zabrza, jechałem tak na pamięć, teraz patrząc na mape sobie tylko przypominam.

      Comment

      • leona
        PremiumUżytkownik
        • 07-2009
        • 5853

        Mam jeszcze butelkę prawdziwego gabowskiego Stouta, jest 1,5 roku po terminie ale chętnie podzielę się wrażeniami po tak długim polegiwaniu. Tylko jaki to ma sens rozwalać temat?
        Czy naprawdę nie można wydzielić 2 różnych wątków dla piw, które jedyne co mają wspólnego to nazwa i miejsce (geograficznie bo nie właścicielsko) warzenia? A fotka rozpoczynająca wątek... spuśćmy zasłonę milczenia.

        Comment

        • ART
          mAD'MINd
          • 02-2001
          • 23805

          Kiedyś się tym zajmnę.
          - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
          - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
          - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

          Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

          Comment

          • leona
            PremiumUżytkownik
            • 07-2009
            • 5853

            Prawdziwy Stout z GABa

            Sylwester to dla niektórych okazja, żeby opić się ekskluzywnymi piwami trzymanymi w ciemnych zakątkach na specjalne okazje. Mnie też coś specjalnego dane było spróbować.
            "Prawdziwy" Stout z Wąsoszy, warka z czerwca 2010 r.

            Piana ładna, drobna ale zbyt szybko opadła.
            Wysycenie niskie ale oczywiście świetnie do tego piwa pasowało.
            W aromacie mocne uderzenie kawy i czekolady, jest też suszona śliwka i lekkie nuty winne. Zapach świetny i w ciemno mógłbym śmiało pomylić z porterem.
            Smak jedwabiście gładki, kawowy, ze średnią goryczką i zakończony kwaskowatym posmakiem. Pycha.

            Zaskoczony jestem, że leżakowanie temu piwu zdecydowanie pomogło, wzmocniło smaki i aromaty, dobrze zharmonizowało całość. Szkoda, że trzeba napisać, że mieliśmy solidnego stouta za normalną cenę.

            Comment

            • Pendragon
              Senior
              • 03-2006
              • 13950

              Twoje zdanie na temat konkretnych wytworów piwowarskichPoddziały: Polska | Europa | Piwa domowe (...)


              A ten temat powinno się zamknąć.
              Last edited by Pendragon; 14-11-2012, 11:45.

              moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


              Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

              Comment

              • leona
                PremiumUżytkownik
                • 07-2009
                • 5853

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pendragon Wyświetlenie odpowiedzi
                www.browar.biz/forum/showthread.php?t=96290

                A ten temat powinno się zamknąć.
                Jeszcze nie, okazało się, że kolega ma jeszcze butelkę z datą 2009. Gdzie ja wnioski z degustacji zamieszczę?
                Last edited by leona; 14-11-2012, 11:53.

                Comment

                • Pendragon
                  Senior
                  • 03-2006
                  • 13950

                  Gdy będziesz chciał napisać recenzję, to temat można na chwilę aktywować.

                  moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                  Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                  Comment

                  Przetwarzanie...
                  X
                  😀
                  🥰
                  🤢
                  😎
                  😡
                  👍
                  👎