Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Bosman, Full

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • amigo007
    Senior
    • 02-2008
    • 252

    #91
    Ale to g**** jak mówisz wybija się zdecydowanie ponad "mizerię" koncernowych sikaczy. Oczywiście można też trafić na gorszą partię. Ale przy dobrej partii jest na prawdę smaczne. Zresztą nie każdego stać ciągle kupować piwa po 5-8 zł za butelkę. I dodatkowo często te drogie piwa nie są niczym wyjątkowym. A bosman jest całkiem smacznym piwem, a dodatkowo jego cena u mnie w mieście to 2-2,40zł za butelkę (+ kaucja). Za tą cenę dostajemy porządne NORMALNE piwo. Pozdrawiam :-)

    Comment

    • natas
      Junior
      • 01-2011
      • 26

      #92
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika amigo007 Wyświetlenie odpowiedzi
      Ale to g**** jak mówisz wybija się zdecydowanie ponad "mizerię" koncernowych sikaczy. Oczywiście można też trafić na gorszą partię. Ale przy dobrej partii jest na prawdę smaczne. Zresztą nie każdego stać ciągle kupować piwa po 5-8 zł za butelkę. I dodatkowo często te drogie piwa nie są niczym wyjątkowym. A bosman jest całkiem smacznym piwem, a dodatkowo jego cena u mnie w mieście to 2-2,40zł za butelkę (+ kaucja). Za tą cenę dostajemy porządne NORMALNE piwo. Pozdrawiam :-)
      Chyba nie wiesz co piszesz. Ciechan Wyborne kosztuje 3-3,50zł (co nie jest jakąś ceną zaporową) a smak nieporównywalnie lepszy. Lubuskie Jasne jest jeszcze tańsze. Rozumiem patriotyzm regionalny, ale Bosman jest naprawdę okropnym piwem, po którym boli głowa nie do opisania Do tego nie jest piwem ani polskim ani regionalnym już od wielu lat

      Comment

      • celek
        Junior
        • 12-2008
        • 3

        #93
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Prusak Wyświetlenie odpowiedzi
        Nie wiem, nie potrafię wyjść ze zdumienia. Skąd się ci ludzie biorą? I zastanawiam się, po co właściwie takie działania. W nadziei, że przekonają entuzjastów piwnych do tego g...?
        Ci ludzie panie ciekawski biorą się z miasta Łodzi.
        Nie prowadzę, żadnych działań, opisałem wrażenia moje i moich kolegów po blisko tygodniowym piwkowaniu bosmana nad morzem.
        Panie entuzjasto piwny-nie zamierzam do niczego przekonywać, jedna osoba z Lublina mniej kupi Bosmana, może browar nie upadnie do przyszłego tygodnia z tego powodu. Toteż za tydzień będąc w Kołobrzegu nie napiję się przez te kilka dni innego piwa niż Bosman Full !
        podobno o gustach się nie dyskutuje a to zdaje się być właśnie gust :/

        Comment

        • zgoda
          Senior
          • 05-2005
          • 3516

          #94
          Tu się właśnie dyskutuje, jakbyś nie zauważył. Dlatego to forum jest pełne jadu i nienawiści, za co je przecież kochamy.
          Browar Clair de Lune - zapiski literackie, brewing log, na fejsbóku, blog

          Comment

          • amigo007
            Senior
            • 02-2008
            • 252

            #95
            Dla mnie nadal bosman jest głównym piwem. Ma on swoje wahania smaku, jak każda koncernówka. Chociaż na gorsze partię mamy szanse głównie trafić poza sezonem letnim kiedy jest największe spożycie. Z tego co zauważyłem, to generalnie większość koncernowych piw jest jakby smaczniejsza latem. Celek pijąc porządnie schłodzonego bosmanka ponownie się nie zawiedziesz. Dla mnie też taki dobrze schłodzony jest najlepszy, bo po ogrzaniu już nie smakuję. Polecam wszystkim na urlopie nad morzem bosmanka

            Comment

            • celek
              Junior
              • 12-2008
              • 3

              #96
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika zgoda Wyświetlenie odpowiedzi
              Tu się właśnie dyskutuje, jakbyś nie zauważył. Dlatego to forum jest pełne jadu i nienawiści, za co je przecież kochamy.
              Oczywiście tylko dyskusja opiera się na argumentacji a pisanie, że piwo to gów... bo tak i kropka to dla mnie żaden argument. Raczej nie to co wymieniłeś przyciąga mnie na forum-jest to fachowa wiedza, zaangażowanie. Tu dowiedziałem, się jak ważyć piwo w domu.
              Przepraszam za offtop-nie mogłem być dłużny.

              amigo007 tylko schłodzone. Trzeba się napić na rok do przodu bo później może nie być okazji

              Comment

              • zgoda
                Senior
                • 05-2005
                • 3516

                #97
                Do posięścia wiedzy o ważeniu nie jest potrzebne żadne forum, każda waga ma instrukcję obsługi.

                MSPANC.
                Browar Clair de Lune - zapiski literackie, brewing log, na fejsbóku, blog

                Comment

                • pioterb4
                  Senior
                  • 05-2006
                  • 4322

                  #98
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika amigo007 Wyświetlenie odpowiedzi
                  Ale to g**** jak mówisz wybija się zdecydowanie ponad "mizerię" koncernowych sikaczy. Oczywiście można też trafić na gorszą partię. Ale przy dobrej partii jest na prawdę smaczne. Zresztą nie każdego stać ciągle kupować piwa po 5-8 zł za butelkę. I dodatkowo często te drogie piwa nie są niczym wyjątkowym. A bosman jest całkiem smacznym piwem, a dodatkowo jego cena u mnie w mieście to 2-2,40zł za butelkę (+ kaucja). Za tą cenę dostajemy porządne NORMALNE piwo. Pozdrawiam :-)
                  To mamy różne definicje normalności...

                  Comment

                  • Javox
                    PremiumUżytkownik
                    • 11-2009
                    • 6134

                    #99
                    Dobra... czas coś o piwie napisać...

                    Po długim czasie... od wakacji 2012... nie piłem Bosmana więc chętnie go kupiłem...

                    Nie ma tu rewelacji... chyba klimat nadmorski poprawia smak tego piwa...

                    Wypite w "zwykłych" warunkach jest już bardziej zwykłe...

                    Wszystko w tym piwie jest uśrednione... klasyka koncernowa...
                    Attached Files

                    Comment

                    • DariuszSawicki
                      Senior
                      • 08-2012
                      • 2868

                      U mnie w mieście doprawdy trudno jest zdobyć to koncernowe piwo.
                      Niby Szczecin i moje miasto to północ Polski, ale to jednak dwa różne rejony.W Szczecinie nie wiedzą co to jest zima i lato.
                      U mnie jest tylko zima i lato, które właśnie chyba się zaczęło.

                      Piana biała, potężna. Pęcherzyki grube, ale trzymają się długo. Ładny osad na szkle.
                      W zapachu ciężko coś wyczuć, może lekki chmiel. Im bardziej wącham, tym bardziej nic nie czuję. Na szczęście piwo nie ma żadnych wad.
                      W smaku piwo jest lekko słodowe, zupełnie bez goryczki, wodniste i po prostu nijakie.
                      Nawet alkoholu tu nie czuję. Piwo wchodzi jak woda.

                      Kupiłem tylko dlatego, że u mnie to rarytas
                      Data do 27.08.14.

                      Comment

                      • tfur
                        Senior
                        • 05-2006
                        • 1303

                        ścierowata ohyda, okropna mina!
                        w ustroniu morskim z piwem bieda
                        podkusiło mnie, żeby spróbować
                        jeden niuch, jeden łyk i wylewka
                        zielony brok to przy tym poezja
                        veni, emi, bibi

                        Comment

                        • amigo007
                          Senior
                          • 02-2008
                          • 252

                          Potwierdzam. Wczoraj piłem i coś się obecnie popsuło (jakiś czas temu było jeszcze nie najgorsze, lodowate piło się przyjemnie).

                          Comment

                          • dlugas
                            Senior
                            • 04-2006
                            • 4014

                            Kupione w Biedronce. Puszka 2,29zł
                            Źle zainwestowane pieniądze.

                            Piana znikoma, aromat słodkawy.
                            Smak: jest słodkawo, landrynkowo. Goryczki zero. Słodowości prawie brak. Za to pseudo kwiatowość, miodowość i landryny.

                            Warka 28.12.2014

                            Nie ohydne, ale za słodkie. Jak ktoś nie lubi takich koncerniaków to UNIKAĆ
                            Google Zdjęcia - wypite piwa PL [brak częstych aktualizacji]
                            Instagram [zawsze świeże zdjęcia, nie zawsze świeże piwa]
                            FaceBook -To co na Instagramie, tylko że na FB

                            Comment

                            • Mario_Lopez
                              Senior
                              • 08-2009
                              • 991

                              Do odróżnienia od Tyskich, Żywców i Harnasi.

                              Słabo dostępne na południu, ale z ratunkiem przybiegł sklep dla biednych ludzi i zakupiłem w pakiecie z Piastem Wrocławskim, niemieckim Holstenem i litewskim Utenosem.

                              Kilka lat temu w Kołobrzegu smakował mi ten Bosman, teraz to tylko powtórka dla przypomnienia, niestety gdzie indziej niż na plaży traci cały urok.
                              Ale nie o tym, bo to u Was, nie u mnie
                              Ale nie o tym, bo to u Was, nie u mnie...


                              EBE EBE

                              Comment

                              • Javox
                                PremiumUżytkownik
                                • 11-2009
                                • 6134

                                Na południu dostępne jest ale np. w Intermarche.

                                Ale Specjal kosztuje niecałe 4 zł a Full około 3-ech więc zwłaszcza na Specjala się nie rzucają.
                                Poza tym jak Tatra jest o połowę tańsza to nie ma złudzeń co ludzie wybierają.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎