Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Bosman, Full

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • DariuszSawicki
    Senior
    • 08-2012
    • 2868

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Javox Wyświetlenie odpowiedzi

    Ale Specjal kosztuje niecałe 4 zł a Full około 3-ech
    O jakim Specjale piszesz o takiej cenie, chyba nie o tym z Elbląga
    U mnie cena to 2.50 zł, na dodatek świeży, wprost przywieziony z Elbląga i pity w knajpie z kranu jest doprawdy smaczny.
    Natomiast Bosman Full kosztuje u mnie prawie cztery złote.
    Jest akurat w tej chwili w Biedronce tańszy, gdzieś z rok temu był w Lidlu i Żabce też tani.
    Jednak poza tym, u mnie to ciężko zdobyczne piwo i dosyć drogie jak na koncern.
    Co innego Specjal

    Comment

    • amigo007
      Senior
      • 02-2008
      • 252

      U mnie w zachodniopomorskim w Kamieniu Pomorskim, w intermarche jest bosman full najdroższy 2,60zł + kaucja. W dwóch spożywczakach mam go po 2,40zł + kaucja. A jeszcze w dwóch innych jest po 1,99zł + kaucja. I za tę cenę jest to najlepiej sprzedające się piwo. Po chwilowym spadku formy (03.08.14), znowuż jest najlepszym wyborem spośród tysko-tatro-żubro-harnasio-żywców. Tak na pewno lepsze niż żywiec kosztujący 3zł + kaucja. Dobrze schłodzony bosman full wchodzi świetnie, przy cenie 1,99zł nie ma lepszej alternatywy. No chyba że przytrafi się gorsza warka...

      Comment

      • Javox
        PremiumUżytkownik
        • 11-2009
        • 6134

        Piszę jeszcze raz. Mieszkam teraz pod Krakowem i w moim IM na południu są takie ceny Bosmanów jak napisałem. Gdzie indziej nie widziałem /może Alma mieć/.

        Ej no nie mówię o Specjalu z EB bo to było by w tym temacie absurdalne. Jest u nas też po 2,50.

        Nad morzem w jego zachodniej części spiłem sporo "taniego" Bosmana bo to był prawie jedyny wybór. Pamiętam ceny niewiele powyżej 2 zł

        Był na południu nawet epizod Bosmana z Brzeska ale to była straszna padaka.

        Comment

        • dlugas
          Senior
          • 04-2006
          • 4014

          Bosman z tego co pamiętam jest w almie i PiP
          Puszka ok 3-3,50zł

          Lepiej już kupić 2 tatry w promocji. Przynajmniej ,można się szybciej "porobić"

          Dla mnie ten bosman to jednorazowy zakup, nie lubie takiej miodnoowocowości w pseudoparapilsach
          Google Zdjęcia - wypite piwa PL [brak częstych aktualizacji]
          Instagram [zawsze świeże zdjęcia, nie zawsze świeże piwa]
          FaceBook -To co na Instagramie, tylko że na FB

          Comment

          • Mario_Lopez
            Senior
            • 08-2009
            • 991

            W krakowskich Almach nie ma, ani w Galerii Kazimierz, ani na Pilotów...

            Chciałbym sobie łyknąć Bosmana w butelce, ale takowego nie widziałem w Krakowie (może słabo patrzę), albo pora odwiedzić najbliższe Intermarche (gdziekolwiek jest)
            Last edited by Mario_Lopez; 10-09-2014, 20:34.
            Ale nie o tym, bo to u Was, nie u mnie
            Ale nie o tym, bo to u Was, nie u mnie...


            EBE EBE

            Comment

            • dlugas
              Senior
              • 04-2006
              • 4014

              Sprawdziłem W rzeszowskiej almie stoi butelka i puszka

              W PiP chyba tylko puszka.

              Ale co z tego jak to słodki, mało wyraźny lagerek
              Last edited by dlugas; 15-09-2014, 14:35.
              Google Zdjęcia - wypite piwa PL [brak częstych aktualizacji]
              Instagram [zawsze świeże zdjęcia, nie zawsze świeże piwa]
              FaceBook -To co na Instagramie, tylko że na FB

              Comment

              • Pivotal
                Senior
                • 05-2013
                • 671

                Ocena z ARTomatu

                Kolor: Złoty,ładny i wyraźny. Piwo przejrzyste z drobinkami. [4]
                Piana: Dość wysoka,po trzech minutach zmniejsza się do cienkiej warstwy. Piana jest barwy białej,składa się z drobnych i średnich pęcherzyków,ładnie oblepia ścianki i pozostaje do końca. [3.5]
                Zapach: Średniej mocy. Słodowy i ciut chmielowy. [2.5]
                Smak: Słodowy z niewielką goryczką i jakby delikatną zbożowością. [3.5]
                Wysycenie: Akurat w tym...utrzymał się do końca picia piwa. Chwała mu za to! [3]
                Opakowanie: Butelka zwrotna,okocimska. Etykiety Bosmana podobają mi się,te dodatkowo były konkursowe. Na etach oczywiście brak konkretnych wiadomości o składzie i ekstrakcie. Kapsel konkursowy. [3.5]
                Uwagi: Warka do 25.02.2015,wypite 8.09'14. Może być,choć Bosman obniżył swoją jakość już dawno. Pod koniec maja piłem ''czerwonego"w którym gazu było tylko na kilka minut,dosłownie! Zaniechałem wtedy oceniania na forum,bo musiałbym przyznać 1 punkt,a mam sentyment do tego piwa...sami rozumiecie. Natomiast zapach miał nieco mocniejszy,a barwę jaśniejszą od ocenianego dzisiaj. Pod koniec sierpnia piłem Fulla z beczki i ten wydawał się być smaczniejszy i zgodny z powyższym opisem,może miało na to wpływ,że piłem w bardzo miłym towarzystwie(?).

                Moja ocena: [3.15]

                Comment

                • amigo007
                  Senior
                  • 02-2008
                  • 252

                  Piję bosmana bardzo często, jest to najpopularniejsze piwo u mnie (zachodniopomorskie). I jednak bądź co bądź, ale generalnie bosman trzyma poziom. W tym roku tylko raz trafiłem na gorszą partię. A tak to bosmanik zawsze smakuje tak samo (całkiem dobrze). Na pewno jest lepszy od tyskiego i żywca. Pozdrawiam.
                  Last edited by amigo007; 20-09-2014, 17:51.

                  Comment

                  • Javox
                    PremiumUżytkownik
                    • 11-2009
                    • 6134

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika DariuszSawicki Wyświetlenie odpowiedzi
                    O jakim Specjale piszesz o takiej cenie, chyba nie o tym z Elbląga

                    Natomiast Bosman Full kosztuje u mnie prawie cztery złote.
                    Jest akurat w tej chwili w Biedronce tańszy, gdzieś z rok temu był w Lidlu i Żabce też tani.
                    Jednak poza tym, u mnie to ciężko zdobyczne piwo i dosyć drogie jak na koncern.
                    Co innego Specjal
                    Specjalnie dla Ciebie sprawdziłem ceny Bosmana (kod L1) w InterMarche koło Krakowa:

                    Full puszka 2,99
                    Full butelka 2,59
                    Specjal puszka 3,99
                    Dziś w Biedzie widziałem Full'a po 2,49 /puszka/.

                    Comment

                    • Javox
                      PremiumUżytkownik
                      • 11-2009
                      • 6134

                      Ocena z ARTomatu

                      Kolor: Złoto. [3.5]
                      Piana: Jest więcej podczas nalewania. Na dłużej niepełna warstewka. Prawie nic na szkle. [3.5]
                      Zapach: Alkohol i niezbyt miłe owoce. [1.5]
                      Smak: Coś słodkawego, zbożowego, estry owocowe z alkoholem. Na finiszu gorzkość. [2.5]
                      Wysycenie: Średnie. [3]
                      Opakowanie: Nuta marynarska ale dawnej grafice wyraźnie ustępuje. [3.5]
                      Uwagi: Rzut do Biedry. Kod L116. Piwo jako ratunkowe spełni swoje zadanie. Po kilku piwach w jednej sesji rano łeb rozerwie na bank.

                      Moja ocena: [2.375]
                      Attached Files
                      Last edited by Javox; 30-09-2014, 16:16.

                      Comment

                      • ARTHUR
                        Senior
                        • 07-2004
                        • 2338

                        W takich butelkach jest sprzedawany Bosman Full zauważone dzisiaj w sklepie.
                        Jednak Carlsberg ma gdzieś Szczecińśki Browar jak sprzedaje w byle jakich butelkach piwo.
                        Butelka jest od: BROWAR REGIONALNY JAKUBIAK.

                        Znalazłem piwo bosman także w Butelkach o Żywca,Fortuny nic sobie sprawy nie zdają.
                        Attached Files

                        Comment

                        • amigo007
                          Senior
                          • 02-2008
                          • 252

                          Też trafiłem ostatnio na butelkę od żywca. Kto wie może bosman zmieni producenta :-) A tak poważnie to coś kuleje u nich kontrola jakości opakowań. Albo że względu na cięcie kosztów wypuścili partię butelek, które przypadkowo błędnie tam trafiły. Ale trzeba przyznać, że ciekawie prezentuje się bosman w żywieckiej butelce :-)

                          Comment

                          • Javox
                            PremiumUżytkownik
                            • 11-2009
                            • 6134

                            A ja trafiłem na prawidłową flaszkę okocimską i jakby minimalnie lepszy smak...

                            Pierwszy pozytywny objaw to lepsza piana bo przy nalewaniu była spora, potem warstwa była pełna i szkło w koronkach.
                            Drugie zaskoczenie to zapach słaby słodowy... w porównaniu do poprzedniego "próbowania" /owocowego/ to postęp.
                            Smak słodkawo słodowy ale karton ze szmatami był dziwnie na znośnym poziomie.
                            Goryczka nie była wysoka ale dobrze że jakaś jest.

                            Gaz gryzie więc to "idealne" piwo do przepychania tłustego ze smażonym

                            Comment

                            • Pivotal
                              Senior
                              • 05-2013
                              • 671

                              Niecodzienny fart.

                              Widziałem dzisiaj faceta z piwem (Bosman Full),butelka wypadła mu na chodnik i się nie rozbiła! Wszyscy na przystanku wybałuszali oczy,o tak Chyba jakiś wierzący,bo buk mu sprzyjał. Normalnie cud!

                              Comment

                              • Javox
                                PremiumUżytkownik
                                • 11-2009
                                • 6134

                                buk? ... mu sprzyja?

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎