Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Amber, Koźlak

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • ART
    mAD'MINd
    • 02-2001
    • 23805

    Zamieść ocenę ponownie.
    - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
    - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
    - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

    Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

    Comment

    • corsano
      Senior
      • 05-2013
      • 182

      Ocena z ARTomatu

      Kolor: Herbaciany, ciemno miedziany, klarowne [5]
      Piana: Piana drobnopęcherzykowa ale słaba, szybko opadająca, po 5 min znika kompletnie [3]
      Zapach: Mało intensywny, owocowy, chlebowy, końcówka dominują słody palone [4]
      Smak: Delikatny i gładki. Karmelowy, palony ze średnia goryczka, na końcu lekko kwaskowy [4.5]
      Wysycenie: Zdecydowanie za słabe, powinno być wyższe [3.5]
      Opakowanie: Nie ma co się rozpisywać. Genialne! [5]
      Uwagi: Świetny koźlak, pity w temperaturze 15°C

      Moja ocena: [4.175]

      Comment

      • piwoszstolat
        Member
        • 07-2013
        • 32

        Sympatyczne piwo, pite tylko dzięki waszym dobrym bądź bardzo dobrym opiniom o nim.Zasmakował i to jest najważniejsze.Warto do niego wrócić zarówno teraz jak i zimą kiedy będzie zapewne smakował wyśmienicie.

        Comment

        • Szakali
          Senior
          • 08-2013
          • 572

          Ocena z ARTomatu

          Kolor: Bardzo ładny ciemno miedziany kolor, [4.5]
          Piana: Piana mnie bardzo zaskoczyła,przez cały okres picia piwa utrzymywała się na wysokim poziomie .Chyba chodzi o odpowiednią temperaturę podania ,wielu się skarży,że piany nie ma bo piwo jest podawane zbyt zimne ... [5]
          Zapach: Jakiś taki karmelowy,łagodny ..bardzo przyjemy zapach. [4.5]
          Smak: Piwo mi bardzo smakuje,ja w nim wyczuwam jakiś taki karmel ,orzechy ,kawę , może nawet czekolade
          Od początku do końca bez zastrzeżeń. [4.5]
          Wysycenie: W sam raz ,bardzo łagodne. [4.5]
          Opakowanie: Świetna malowana butelka,zostawię ją sobie na pamiątkę [5]
          Uwagi: Piję tego koźlaka 2 raz w życiu,dla mnie piwo świetne...gdyby było tańsze mógłbym pić je codziennie .
          Każdemu polecam,smakowało nawet mojej mamie która nie cierpi piwa .Tylko nie polecam pić go z butelki czy prosto z lodówki bo można zepsuć sobie zdanie o tym piwie

          Moja ocena: [4.575]

          Comment

          • Szakali
            Senior
            • 08-2013
            • 572

            Dziś kolejny wieczór z Koźlakiem,bardzo czekałem na tę chwilę .Piana jak zwykle dobra,w smaku goryczka,która pozostaje długo w ustach..w tym egzemplarzu -warka 02.03.14 na pierwszy plan strasznie wybijał się orzechowy posmak co aż mnie zaskoczyło.Piwo zaczynałem pić w temp około 12 stopni,im było cieplejsze tym bardziej nasuwały się posmaki lekko kawowe,jakieś takie nuty owocowo -kwiatowe..nie było tak dużo tego karmelu jak w poprzednim egzemplarzu.Ogólnie dalej podtrzymuję,że to świetne piwo..ale z tego co widzę nie zawsze takie same.
            Warto spróbować,jeśli ktoś jeszcze nie pił

            Comment

            • mats
              Junior
              • 08-2013
              • 2

              Ocena z ARTomatu

              Kolor: Ciemnomiedziany, idealnie klarowny. [5]
              Piana: Beżowa. Na początku obfita, zapowiadająca się dobrze, lecz po jakimś czasie opadająca do cienkiej obrączki. Ładnie oblepia szkło. [4]
              Zapach: Zdecydowanie słodowo-karmelowy aromat, z wyczuwalnymi nutami palonych słodów, dymu. Przez moment dało się wyczuć nuty wiśniowe. [4]
              Smak: Wyczuwalny smak palonych słodów, karmelu. Goryczka bardzo wyrazista, pozostawiająca długie odczucie w ustach, dominująca pozostałe nuty. [4]
              Wysycenie: Mogłoby być delikatnie wyższe. [4]
              Opakowanie: Niekwestionowany mistrz, jedno z najładniejszych opakowań na polskim rynku. Malowana etykieta to dość rzadki, a cieszący oko widok. [5]
              Uwagi:

              Moja ocena: [4.1]

              Comment

              • Javox
                PremiumUżytkownik
                • 11-2009
                • 6136

                Piana... średnia, drobna ale szybko opada do "resztek", obwódki...
                Gaz... średni...
                Kolor... rubin...
                Zapach... karmel, kawa inka...
                Smak... karmel, średnia słodycz, orzech włoski, "pestki". Goryczka całkiem przyjemna, średnia...

                Piwo całkiem ok... ale raczej nie do częstego używania...

                Comment

                • Hapek
                  Senior
                  • 03-2013
                  • 100

                  Barwa rubinowa, piana drobno pęcherzykowa z czasem zanika i oblepia szkło. W smaku suszone owoce, słodowe,wytrawne. Wysycenie jak dla mnie za niskie, ale generalnie tragedii nie ma:-) Reasumując jeszcze wrócę do tego piwa, ale za jakiś czas.

                  Comment

                  • Puszek_72
                    Senior
                    • 02-2012
                    • 269

                    Ocena z ARTomatu

                    Kolor: Rubinowy, klarowny [5]
                    Piana: Nietrwała, szybko zostaję jedynie wąska obrączka ale ładnie się osadza na szkalnce [3.5]
                    Zapach: Karmelowo słodowy, przyjemny lekko owocowy [4]
                    Smak: Lekko słodkawe, przyjemnie kwaskowate, wyczuwalna nuta alkoholowa, korzenne . Treściwe, bogate w smaki [4]
                    Wysycenie: Odpowiednie [4]
                    Opakowanie: Łada dedykowana butelka. [4.5]
                    Uwagi: Piwo do którego chętnie wracam

                    Moja ocena: [4.025]

                    Comment

                    • woosaa
                      Senior
                      • 07-2005
                      • 1548

                      Piwo z datą 05.2013 wystrzeliło jak szampan(dobrze że z butelki nic nie uciekło).W smaku zrobiło się "ulepkowate" i przypominało mi Czarne z Fortuny.Piwo cały czas przebywało w piwnicy i myślę że to był "ostatni dzwonek "na nie.
                      mb WOS

                      Comment

                      • Seta
                        Piję piwo
                        • 10-2002
                        • 6964

                        Ocena z ARTomatu

                        Kolor: Mocnej herbaty, klarowne, z błyskiem. [5]
                        Piana: Beżowa, gęsta, intensywna, średnio brudzi szkło, pozostaje jako dziurawa firanka. [4]
                        Zapach: Słód, karmel, nawet ładny aromat chmielowy. Średnio intensywny. [4]
                        Smak: Do prawdziwego koźlaka brakuje mu nieco charakteru i pełni słodowej, ale nie jest źle - czuć karmelowość, lekką wytrawność, nieco palności i lekką goryczkę. [4]
                        Wysycenie: Średnio-niskie, mimo to ciut za wysokie. [4.5]
                        Opakowanie: Butelka ładna, ale ten kultowy tekst o tajemnicy piwowarów... No nie, nie dam maxa.. [4.5]
                        Uwagi: Nie spodziewałem się, że tak wysoko wyjdzie!

                        Moja ocena: [4.1]
                        Wszystkim zainteresowanych zapraszam do Gabinetu Medycyny Estetycznej w Warszawie. Ręczę za jakość usług. Info PW.

                        Comment

                        • dyczkin
                          Serce w kolorze blaugrana
                          • 05-2011
                          • 3657

                          Litościwy jesteś.
                          Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

                          Moje warzenie // Piwny Wojownik

                          Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

                          Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820

                          Comment

                          • Seta
                            Piję piwo
                            • 10-2002
                            • 6964

                            Czemu? Nie było złe...
                            Wszystkim zainteresowanych zapraszam do Gabinetu Medycyny Estetycznej w Warszawie. Ręczę za jakość usług. Info PW.

                            Comment

                            • dlugas
                              Senior
                              • 04-2006
                              • 4014

                              Ja go pamiętam tego Ambera jako dość nijakiego.
                              Wypić się dało, ale powtarzać nie ma po co. Lepiej kupić mniejszego od perły, który wydaje mi się wyraźniejszy
                              Google Zdjęcia - wypite piwa PL [brak częstych aktualizacji]
                              Instagram [zawsze świeże zdjęcia, nie zawsze świeże piwa]
                              FaceBook -To co na Instagramie, tylko że na FB

                              Comment

                              • Seta
                                Piję piwo
                                • 10-2002
                                • 6964

                                Też tak go pamiętałem. Dlatego się dziwię, że taka ocena mi wyszła. Chiba coś się poprawiło w Amberze.
                                Moim zdaniem jednak nieco lepszy od Perły.
                                Wszystkim zainteresowanych zapraszam do Gabinetu Medycyny Estetycznej w Warszawie. Ręczę za jakość usług. Info PW.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎