Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Okocim, Harnaś

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • pioterb4
    Senior
    • 05-2006
    • 4322

    A nam to loto, skąd są przywożone frytki do McDonalda.

    Comment

    • tezapl
      Junior
      • 07-2010
      • 3

      no spoko ale ja chcę wiedzieć

      Comment

      • pioterb4
        Senior
        • 05-2006
        • 4322

        Zadzwoń na infolinię i się zapytaj.

        Comment

        • Javox
          PremiumUżytkownik
          • 11-2009
          • 6136

          info@carlsberg.pl
          Pan Jacek Prezes Zarządu już czeka na twego maila....

          Comment

          • Arecki71
            Member
            • 05-2011
            • 37

            Jakiś czas temu przestałem pić to piwo jak i wszelkie jemu podobne koncerniaki. Wcześniej piłem je zapewne z powodu niskiej ceny oraz promocji polegającej np. na wygraniu darmowego piwa. Niestety co partia to inny smak, jakiś taki spirytusowy, w sumie nie mogłem strawić tych zmian smakowych no i rozstałem się z tym piwem.

            Comment

            • focus25
              Member
              • 01-2011
              • 39

              Ocena z ARTomatu

              Kolor: jasno złoty, odpowiedni [4]
              Piana: najlepszy aspekt tego piwa, początkowo wysoka potem nieco opada, ładnie brudzi szkło [5]
              Zapach: troszeczkę słodowy, dalej wyczuwalna mokra ściera od podłogi [2.5]
              Smak: niezwykle cienki, najpierw ledwo wyczuwalna niejaka goryczka delikatny słód na finiszu [2.5]
              Wysycenie: nie wystarczające, mogło by być trochę większe [3]
              Opakowanie: puszka, nie zachwyca, brak ekstraktu [3]
              Uwagi: zakupione w promocji 2x4x0,5l za 10zł, wychodzi 1,25 za puszkę, piwo mierne, ale za tą cenę niczego lepszego się nie spodziewałem

              Moja ocena: [2.875]

              Comment

              • Javox
                PremiumUżytkownik
                • 11-2009
                • 6136

                Chyba znaleźli tańszy koncentrat w innym regionie Chin...

                - stary artykuł o tym co nieco wyjaśni...

                Comment

                • amigo007
                  Senior
                  • 02-2008
                  • 252

                  Ja powiem, że od dłuższego czasu popijam harnasia i ostatnio nie jest takie złe. W moim małym miasteczku wyboru dużego nie ma. A harnasia broni właśnie niska cena, i stosunkowo dobry smak. Przykładowo w sklepie gdzie kupuję harnaś jest za 1.75zł, a wojak za 1.85zł. Oczywiście wojak jest już kompletną antydefinicją piwa. Więc zostaje mi harnaś. A wczoraj miałem okazję degustować heinekena, i ewidentnie mi nie smakował. Już lepszy harnaś :-)

                  Comment

                  • bob1969
                    Senior
                    • 02-2008
                    • 170

                    Pojawił się Harnaś w konserwie w kodem L6, warka do 25.12.2012r. Czyżby CP postawił gdzieś nową linię?

                    Comment

                    • blazers
                      Senior
                      • 10-2009
                      • 217

                      ten harnaś z kodem L6 jest masakrystyczny- przy nim te z brzeska-l3-smakują jak wyśmienite piwo! ktoś wie czy to "piwo" jest w Polsce rozlewane?

                      Comment

                      • Javox
                        PremiumUżytkownik
                        • 11-2009
                        • 6136

                        To jest jak w totolotku...
                        Last edited by Javox; 12-12-2012, 22:32.

                        Comment

                        • MlodyPiwosz
                          Member
                          • 04-2012
                          • 73

                          Kolor : złoty , ładny
                          Piana : gruboziarnista,puszysta , utrzymuje się do samego końca
                          Zapach : lekko słodowy i kwaskowaty
                          Smak : przyzwoity , jednak to rozwodnienie może denerwować . Żeby poczuć przyzwoitą gorycz trzeba wsiąść naprawdę dużego przysłowiowego "gula" . Mimo to tragedii nie ma.
                          Wysycenie : OK
                          Opakowanie : niebieska pucha , w tle Janosik inasze polskie Góry . Nie zachwyca ale też nie odtrąca
                          Uwagi : piwo całkiem przyzwoite jak na koncernowe . Jednak znam lepsze piwa o przybliżonych cenach

                          Comment

                          • cielak
                            Senior
                            • 03-2004
                            • 2890

                            A czy ktoś wie że to piwo było lane w Niemczech w lecie 2012?.Znak szczególny to karton w zgrzewce był na rogach zaokrąglony i folia była "za śliska". Ale jaki browar to nie wiem.
                            zupka chmielowa dobra i zdrowa!!

                            Comment

                            • blazers
                              Senior
                              • 10-2009
                              • 217

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika cielak Wyświetlenie odpowiedzi
                              A czy ktoś wie że to piwo było lane w Niemczech w lecie 2012?.Znak szczególny to karton w zgrzewce był na rogach zaokrąglony i folia była "za śliska". Ale jaki browar to nie wiem.
                              konserwa? to może to jest ten całkowicie niepijalny harnaś z kodem L6?

                              Comment


                              • Ocena z ARTomatu

                                Kolor: Delikatnie złoty. Jak dla mnie trochę za jasny. [3]
                                Piana: Piana drobnoziarnista. Na początku intensywna, potem zanika, ale do samego końca utrzymuje się w postaci kręgów przy ściankach kufla. [3]
                                Zapach: Czuć wyraźną nutę słodu, alkohol prawie niewyczuwalny. [4]
                                Smak: Jak dla mnie na początku wyczuwalny przyjemny smak słodu (szczególnie w wersji butelkowej). Jednak w puszkach po paru łykach wyczuwa się już trochę gorzkawy posmak. [3]
                                Wysycenie: Nasycenie na początku mocniejsze, a wraz z czasem jedynie pojedyncze bąbelki w kuflu. [3]
                                Opakowanie: Za możliwość wygrania piwa, ciekawe reklamy oraz Harnasia, który zdecydowanie wyróżnia to piwo na półkach sklepowych daje 4. [4]
                                Uwagi: Piwo to oceniam zarówno w wersji butelkowej (która jest smaczniejsza) jak i puszkowej, która nie zawsze utrzymuje tą samą jakość piwa (mimo iż rozlewana w tym samym browarze).

                                Moja ocena: [3.4]

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎