Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Okocim, Harnaś

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • e-prezes
    Senior
    • 05-2002
    • 19168

    tylko to nie ten sam segment kolego!

    Comment

    • zAjkA
      Senior
      • 12-2004
      • 1089

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Sławek118
      Mi też Harnaś bardzo smakuje moim zdaniem w swoim przedziale cenowym jest to najlepsze piwo. Mjąc do wyboru Żywca i Harnasia wybrałbym Harnasia.
      A co jeszcze zaliczasz do tego przedziału cenowego?
      Browar Kapitański- Warzone na pełnym morzu

      Comment

      • Sławek118
        Junior
        • 03-2005
        • 3

        Cuż wiem że Żywiec to nie ten sam przedział cenowy co Harnaś podałem go tylko dla przykładu. A do tego samego przedziału cenowego co Harnaś zaliczyłbym: Żubra, Tatre Pils, Warke czerwoną (nie wiem jak w innych regionach kraju ale u mnie jest w cenie zbliżonej do Harnasia) Tyskie Gronie.

        Comment

        • bolek1970
          Senior
          • 12-2005
          • 179

          Latem 2005 bedac w kraju, trafilem na promocje w "moim wiejskim sklepiku" po 1,66 za butelke. Kupowalem skrzynke na 48 godzin i pilem zamiast wody mineralnej(a upaly byly). Dalo sie nawet to dziadostwo pic bo niezle gasilo pragnienie.
          W casie ostatniej wizyty w styczniu 2006, po pierwszym lyku puszkowego...., reszta poszla do zlewu i ...Nigdy Wiecej.
          Czy jest jeszcze jakis dobry Okocim ???

          Comment

          • ART
            mAD'MINd
            • 02-2001
            • 23807

            meandrowanie w stylu jak we fragmencie niniejszego wątku, który został wydzielony tu:



            będę podstępnie podrzucał do działu Moderatusi albo wycinał w pień

            dla jasności chodzi o dział Piwo-Konkretnie a nie całe forum
            - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
            - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
            - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

            Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

            Comment

            • e-prezes
              Senior
              • 05-2002
              • 19168

              podkusiło mnie i zakupiłem butelkę...
              puste, kwaskowo-goryczkowe z przewagę tego pierwszego, koloru jasno-bursztynowego, z niezgorszą na początek pianą, ale przy porównaniu do innych piw (czeskich, estońskich) przywiezionych z giełdy żywieckiej najgoszy z ostatnio testowanych piw. nie oceniam, bo pewnie wyjdzie poniżej 3... a tak przyzwoicie smakował na początku... zupełnie jak jak w przypadku Zagłoby.

              Comment

              • wg2
                Senior
                • 07-2004
                • 264

                Jedyne co Harnaś ma dobre to reklama
                GAWEŁ

                Comment

                • HERRFLIK
                  Junior
                  • 06-2006
                  • 16

                  heh niestety to prawda

                  Comment

                  • Rojs
                    Junior
                    • 06-2006
                    • 1

                    W zabce chodzi po 1,45 bez kaucji - bajka, a jeszce lezy w lodowce - mmm...

                    Comment

                    • enduro_bytom
                      Junior
                      • 05-2006
                      • 5

                      w tym wypadku jaka cena, taka jakość..

                      Comment

                      • Bartomelov
                        Junior
                        • 05-2004
                        • 9

                        Ocena z ARTomatu

                        Kolor: bursztynowy. Wizualnie to piwo prezentuje się ładnie. [4.5]
                        Piana: Przeciętna. Można się nią cieszyć tylko przez minutę. Dobre i to. [3]
                        Zapach: Delikatny, słodowy, ale dobrze wyczuwalny. Zachęca do smakowania. [4]
                        Smak: Nic nadzwyczajnego, taki niewyrazisty. Nie jest zły, ale też niczym nie zachwyca, raczej słodkawy, wodnisty. Goryczki brak. Taki neutralny smak - pije się jak wodę. [3]
                        Wysycenie: Słabe od początku. [2]
                        Opakowanie: Opakowanie ładne, wyróżniające się. Choć duża zasługa tu reklamy. [4.5]
                        Uwagi: Takie piwo do gaszenia pragnienia, czyli szybkiego wypicia, kiedy jest się spragnionym. Bo w miarę tanie i łagodne w smaku. Tylko zbyt mocne, jak na takie piwo. Ale, już trudno, ideałów nie ma

                        Moja ocena: [3.45]

                        Comment

                        • supersklep
                          PiwBiz
                          • 01-2005
                          • 982

                          Nowe szarty Harnasia

                          Przypadkiem dzis zamówiłem Harnasia do sklepu i okazało sie że jest z zupełnie nowej szacie
                          ale to nie koniec zmian ,bo po nalaniu do szklanki pokazało sie bardzo jaśniutkie dobrze nachmielone piwo ,
                          Attached Files


                          Comment

                          • ARTHUR
                            Senior
                            • 07-2004
                            • 2338

                            W Browarze Szczecinskim-czyli Bosman Szczecin produkowany,ale kiedy bedzie w sklepach tego najstarsi indianie nie wiedza?

                            Tak jest zawsze kiedy wychodzi nowe piwo,czyli nowa etykieta,kapsel lub konkurs szczecin ma zawsze na koncu dostawe piwa!!!

                            Comment

                            • enduro
                              Member
                              • 03-2006
                              • 59

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Bragiel
                              Harnaś-prawie jak piwo. Jeżeliby zrobić wzorzec, nioczym wzorzec metra w Sevres, jak nie powinno smakować piwo, to tym wzorcem winno stać się piwo Harnaś.
                              Nie chcę się pastwić nad Harnasiem(bo jescze mi ciupażką odwinie) ale naprawdę jest to piwo dla masochistów.
                              Harnasia mógłbym wypić tylko jako piąte-szóste piwo, gdy człowiekowi jest już wszystko jedno i wlałby w siebie nawet kwas chlebowy czy inny spirytus.
                              Każdy kto ma normalne kubki smakowe i zmysł czucia tzw. węch i zmsył smaku, na samą myśl o Harnasiu wzdrygnie się z obrzydzenia i powie,, Harnaś-nie dziękuję".
                              Życzę tej marce szybkiego upadku, bo zajmuje w sklepach miejsce, jakie mogłoby zajmować normalne piwo.
                              zgadzam się w 100%.

                              z tym wzorcem, jak nie powinno smakować piwo - idealne porównanie.

                              Comment

                              • supersklep
                                PiwBiz
                                • 01-2005
                                • 982

                                Nowy Harnaś smakuje i wygląda inaczej i dlatego może Art wyłączy nowego Harnasia w oddzielny temat?


                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎