Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Okocim, Harnaś

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • piwożłopiks
    Junior
    • 08-2004
    • 17

    piwo bardzo dobre w stosunku jakosc-cena charakteryzuje sie delkiatnym aczkolwiek wyrazistym smakiem w porownaniu z zagranicznymi piwami wypada nizwykle dobrze, nie pieni sie za duzo przez co wchodzi jak maselko jednak ciezko na jednym posiedzeniu wypic wiecej niz 3 buteleczki gdyz piwo niezwykle rozpycha mi brzucha

    Moja ocena: [4.075]
    ---------------
    Ocena usunieta z rankingu.
    Poczawszy od 22.I.2003, oceny bez sensownego uzasadnienia ich przez oceniajacego, beda usuwane z rankingu.
    Art, Admin

    ---------------
    piwo piwoo piwooo, i piwoooo i wódaaaa

    Comment

    • dziamkaj
      Junior
      • 08-2004
      • 5

      Całkowicie utożsamiam sie z wypowiedzią kolegi wyżej , niezwykle dopasowane składniki i wyborna cena powodują ,że piwo samo wbiega do gardła !
      Last edited by dziamkaj; 14-08-2004, 14:22.

      Comment

      • dziamkaj
        Junior
        • 08-2004
        • 5

        Za sumą punktów piwa zdecydowanie przemawia smak tego trunku,delikatny i wykwintny nie pozwala być znużonym nawet po kilku butelkach płynu,kolor piwa jest rzeczą gustu i nie ma powodu dlużej sie nad nim rozwodzic ,gdyż na piwo nie należy patrzeć tylko smakować[prawdopodobnie dlatego producenci umieszczajają płyn w ciemnych butelkach].Piana również trzyma poziom i nie powoduje zmartwień.Sprawa nieco gorzej wygląda z nasyceniem CO2 , co sprawia ze piwo lepiej pić szybko by nie być rozczarowanym smakiem końcowych łyków,które z minuty na minute są coraz cieższe z powodu braku tzw. gazu.Zapach należyty dla pożądnego piwa.Opakowanie pozwala być dumnym z dokonanego zakupu.Na uwage zwraca fakt, iż producenci podkreślają na opakowaniu zawartość witamin [witamina C] !! przez co piwo nabiera jeszcze większych walorów zdrowotnych i jest b. wskazane na przeziębienia[niestety w ostatnim przypadku nie wskazane jest spożywanie produktu prosto z lodówki]

        Moja ocena: [3.6]
        ---------------
        Ocena usunieta z rankingu.
        Poczawszy od 22.I.2003, oceny bez sensownego uzasadnienia ich przez oceniajacego, beda usuwane z rankingu.
        Art, Admin

        ---------------

        Comment

        • szarpik
          Senior
          • 02-2002
          • 676

          Chyba jedyny godny uwagi (obecnie) produkt Okocimia. Pasuje na upalne dni , prosto z lodówki , smak nie jest moze jakis wyjątkowy , ale jak na koncernową masówke jednak nieco oryginalny. Dobrze stonowana goryczka i poprawne nasycenie gazem wystarczają by pic to piwko z przyjemnością. W skali kraju piwo srednie , ale jak na wyrób koncernowy całkiem smaczne
          WWW.EKSTRAKLASA.NET

          Comment

          • ART
            mAD'MINd
            • 02-2001
            • 23799

            uwagi nie na temat zostały przeniesione do nowego wątku.
            - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
            - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
            - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

            Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

            Comment

            • Mistrzu
              Senior
              • 08-2003
              • 750

              Kolor piękny, bursztynowy przy 12% wag.
              Nasycenie nie jest zbyt rewelacyjne. Jest mało widoczne, bardziej go czuć na języku.
              Smak - jak dla mnie po pierwszych delikatnych słodkich wrażeniach (jak po herbatce mrożonej) zbyt mocno zaczyna dominować goryczka.
              Piana – sztywna, trwała, ale nie tak gęsta jak np. niepasteryzowanego Śląskiego.
              Zapach – słabiutki, ale to co czuć jest przyjemnie łagodne z lekka słodkawe.
              Piwo pite z puszki o granatowym kolorze i obrazu oszczędnym w wyrazie, co według mnie stanowi duży atut opakowania.

              Moja ocena: [3.1]

              Comment

              • peter_1000
                Senior
                • 05-2003
                • 583

                Piwo, które ostatecznie potwierdziło mi iż istnieje smak koncernowy.
                Piwo zakupiłem w Biedronce (cena cóś poniżej 2 zeta). Degustowane niestety (a może w wypadku koncernowych bez znaczenia) w puszcze.
                Kolor to ładny ciemny bursztyn, jednak jak na pilsa moim zdaniem za ciut za ciemny (czy wcześniej ktoś się czepiał że piwo jest za ciemne? ), sugerujący piwo mocne. Piana w stylu: była i nima. Nie pozostawia po sobie żadnych śladów zarówno na szklance jak i na powierzchni piwa. Nagazowanie w normie. Zapach delikatny, bardziej słodowy niż chmielowy, przyjamny acz typowy dla koncerniaków. Podobnie i smak. Nie ma się czego przyczepić, jednak nie ma też się nad czym zachwycać. Nieźle wyważone nuty słodowe i chmielowe. Harnaś posiada pewną słodycz charakterystyczną dla piw mocnych.Opakowanie kolorystycznie stonowane, jednak bez specjalnego polotu.

                Moja ocena: [3.725]
                Przemyski Browar Forteczny oraz wędzarnia

                Comment

                • wieszun
                  Junior
                  • 09-2004
                  • 2

                  Nie wie o co chodzi.. Jak go w morde lać to napewno z zatkanym nochalem bo poprostu.... ŚMIERDZI!!! Lepiej juz Volta kupic bo tańszy a tak nie śmierdzi

                  Moja ocena: [1.4]
                  ---------------
                  Ocena usunieta z rankingu.
                  Poczawszy od 22.I.2003, oceny bez sensownego uzasadnienia ich przez oceniajacego, beda usuwane z rankingu.
                  Art, Admin

                  ---------------

                  Comment

                  • ZIOMEK2
                    Gość
                    • 09-2004
                    • 2523

                    Powiem krótko-TEGO się nie da PIC!

                    Moja ocena: [2.625]
                    ---------------
                    Ocena usunieta z rankingu.
                    Poczawszy od 22.I.2003, oceny bez sensownego uzasadnienia ich przez oceniajacego, beda usuwane z rankingu.
                    Art, Admin

                    ---------------

                    Comment

                    • Czapayew
                      Senior
                      • 10-2002
                      • 1966

                      Kupiłem po raz drugi dla nowego kapsla. Jedyne, co co nowego stwierdziłem to ściemnienie piwa (ciemny bursztyn). Reszta - niestety - bez zmian.
                      "W winie jest mądrość, w piwie siła, a w wodzie są tylko bakterie"

                      www.zamkoszlaki.com
                      www.piwnekapsle.net

                      Comment

                      • lzkamil
                        kierowca bombowca
                        • 01-2003
                        • 3611

                        Czapayew napisał(a)
                        Jedyne, co co nowego stwierdziłem to ściemnienie piwa (ciemny bursztyn).
                        nomen omen...
                        Lepszy jabol pod okapem
                        niż GŻ, CP i KP !


                        Kompania Piwowarska obcięła Żubrowi rogi i jaja.

                        Wspieraj swój Browar - zostań Premium-Użytkownikiem!

                        Moja pierwsza literka to małe L a nie duże I :)

                        Comment

                        • Czapayew
                          Senior
                          • 10-2002
                          • 1966

                          Well - chyba powinienem był napisać, że piwo pociemniało...
                          "W winie jest mądrość, w piwie siła, a w wodzie są tylko bakterie"

                          www.zamkoszlaki.com
                          www.piwnekapsle.net

                          Comment

                          • grzech
                            Senior
                            • 04-2001
                            • 4592

                            Dawni doń nie zagladałem, więc postanowiłem nabyć butelkę drogą kupna.

                            Zmienił się od ostatniego razu. Kolor bursztynowy, piana dość przeciętna, ale w normie. Nasycenie CO2 także dobre. Zapach i smak idące w stronę słodu, jest nuta słodkawo-owocowa, delikatna goryczka, ale czegoś w nim brakuje. Może, gdyby było nieco mocniejsze o wyższym ekstrakcie zyskałoby ? Ale i tak nie było złe.

                            Moja ocena: [3.725]

                            Comment

                            • smrtan
                              Senior
                              • 03-2002
                              • 229

                              Ocena z ARTomatu

                              Kolor: taki sobie... poprawny i nic więcej [3]
                              Piana: bardzo słaba... bez rewelacji (i to raczej eufemizm) [2]
                              Zapach: gorszy niż kiedyś... [2.5]
                              Smak: fatalny... przykro to pisać ale obecny smak Harnasia kompletnie mi nie odpowiada.... [1.5]
                              Wysycenie: przeciętne... rzakłym że nawet bardzo... [2]
                              Opakowanie: nawet w głupiej zdałoby się kwestii opakowania Okocim sprawił mi zawód podczas tego nieszczęsnego "ulepszania" Harnasia. Jasnoniebieska szata graficzna z wersji 5,7% była imho ładniejsza i bardziej cieszyła oko... [3.5]
                              Uwagi: odkąd wersja 5,7% odeszła do lamusa i zastąpiła ją trwale wersja 6,2% zaprzestałem konsumpcji tego piwa... za dużo procentów, gdzieś zatracił się fajny smak "słabszego" Harnasia... Jednym słowem fajny początek - a potem zepsuli co się dało

                              Moja ocena: [2.1]
                              Piweczko Roku 2007 rozstrzygnięte!

                              W browar.biz: smrtan | w Piweczko.org: slobodan

                              Mój browar domowy
                              Etykiety moich piw domowych

                              Comment

                              • Piecia
                                Senior
                                • 02-2002
                                • 3307

                                w lutym br degustowałem toto z beczki, teraz tankuję z butelki - nie oceniam na ARTomacie z racji grypy...ale pochwalic mozna tylko za kolor i etykietę - zarówno z beczki jak i z butelki zupełnie pozbawione smaku....woda nagazowana i zabarwiona z dodatkiem alkoholu - nie smakuje mi to piwo.....
                                Koniec i bomba,
                                Kto nie pije ten trąba !!!
                                __________________________
                                piję bo lubię!

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎