Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Błonie [Inne Beczki & Run the Jewels], No save point

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • darekd
    PremiumUżytkownik
    • 02-2003
    • 12205

    Błonie [Inne Beczki & Run the Jewels], No save point

    Ja myślałem, że ten Run the Jewels to jakiś browar, a to jacyś hip-hopowcy, a piwa i napoje to chyba takie ich gadżety jak czapki z daszkiem.

    Piwo w znanym i cenionym stylu "Posthuman IPA"

    Chłopaki (hip i hop) przekazują info, że piwo ma dewastująco wybuchowy aromat:



    Jeśli jeszcze dodam informację, że piwo powstało z okazji premiery gry Cyberpunk 2077 i opatrzone sloganem "Wake tej f#ck up samurai, we have a city to burn" to logicznym jest, że musiałem je kupić. No, pewien wpływ miała też spora przecena związana z kończącym się terminem piwa.

    Na stronie browaru nie znalazłem informacji na temat produktu:



    ale na ecie napisali dodatkowo o tym, że to "dystopijne" IPA. To jeszcze bardziej dla mnie tajemnicze i brzmi jak dysfunkcyjne, dyslektyczne, dysharmoniczne...

    6,5% alk.

    Aromat - przypominam ma być dewastująco. Jeśli rześka porzeczka i kilka świerkowych igiełek dewastuje to owszem. Trochę ciasteczkowego słodu i czuje się jak Szpilka po kolejnej walce bokserskiej...
    Piana - średnia, trwała koronka
    Barwa - zmętniona jasna herbata
    Wysycenie - umiarkowane, musujące
    Smak - specyficzne owoce (ale takie jak z przetworzonych napojów), plus łągodne słodsze tropikalne owoce, minimalna mięta, goryczka zdecydowanie delikatna, trochę ciastkowego słodu, posthumana nie wyczułem
    Treściwość - pełne piwo

    Mam dziwne poczucie, że ktoś podmienił opakowania. Na puszcze "fuck samuraj", wilcze kły i dystopia:



    a w środku kraina łagodności w klimatach "bobo-vity". Sympatyczne nawet, wcale nie straszne, pijalne. Dystopijny posthuman zaliczony!
Przetwarzanie...
X
😀
🥰
🤢
😎
😡
👍
👎