Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Łódzkie, Sarmackie Mocne

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • karold28
    Member
    • 10-2010
    • 84

    Zmiana nastąpiła jednak w cenie. Teraz 3,29. Przynajmniej w tej biedronce co byłem.

    Comment

    • kosher
      Senior
      • 04-2005
      • 2296

      U mnie wciąż po 2,99 zł. a warka do 21 maja.

      Comment

      • karold28
        Member
        • 10-2010
        • 84

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kosher Wyświetlenie odpowiedzi
        U mnie wciąż po 2,99 zł. a warka do 21 maja.

        Facet twierdził, że jeszcze wczoraj kupował po 2,99, a dziś już 3,29.

        Comment

        • Feti
          Senior
          • 10-2010
          • 801

          W płockiej Biedronce na Podolszycach Północ za 3.29.

          Comment

          • kosher
            Senior
            • 04-2005
            • 2296

            No to drożyzna się robi
            Zaczynają odpowiednio pozycjonować cenowo to piwo po naszych pochlebnych opiniach.

            Comment

            • Feti
              Senior
              • 10-2010
              • 801

              Pije właśnie warkę z dat a ważności do 09.05.2011 i chyba jakaś pomyłka piwowara, bo chmiel czuć.

              Comment

              • leona
                PremiumUżytkownik
                • 07-2009
                • 5853

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Feti Wyświetlenie odpowiedzi
                Pije właśnie warkę z dat a ważności do 09.05.2011 i chyba jakaś pomyłka piwowara, bo chmiel czuć.
                Przed południem zawsze smakuje inaczej

                Comment

                • Pancernik
                  Senior
                  • 09-2005
                  • 9735

                  Wczoraj wreszcie dokonałem symultanicznego porównania Sarmackiego Mocnego, Łódzkiego Mocnego i Junaka Strong.
                  Miłe doznania wzrokowo-zapachowo-smakowe potwierdziły, że jest to to samo piwo, jedyna zauważalna różnica, to chyba JS był nieco bardziej nagazowany.
                  Największym minusem tego piwa (tych piw?) jest opakowanie: pucha (ŁM i JS) albo PET (SM)...
                  W związku z tym ze względu na parametr "stosunek jakości do ceny" test wygrywa Sarmackie Mocne .

                  Comment

                  • chemmobile
                    Senior
                    • 03-2009
                    • 2168

                    A w mojej Biedronce jest już butelka z nową etykietą i nową ceną 3,29zł.
                    Lwówek Śląski - 800 lat tradycji piwowarskich.
                    Kto piwem szynkuje, dawać ma właściwą miarę, kto to ominie, zapłaci 4 białe grosze kary - lwóweckie prawo piwowarskie AD 1609

                    Comment

                    • Myszon007
                      Senior
                      • 02-2007
                      • 1208

                      Oooo to jednak moje informacje o zmianie etykietki potwierdzają się czy nowa etykietka to jeden z zamieszczonych przeze mnie projektów czy jest to zupełnie inny wzór?
                      ♪♫

                      Comment

                      • chemmobile
                        Senior
                        • 03-2009
                        • 2168

                        Hmmm... butelki nie mam teraz pod ręką, ale jest podobna do obecnej, jednak bardziej wyrazista kolorystycznie, pewne elementy zostały powiększone. Nie jest to całkiem nowa etykieta, a jedynie "odświeżona" wersja obecnej.
                        Lwówek Śląski - 800 lat tradycji piwowarskich.
                        Kto piwem szynkuje, dawać ma właściwą miarę, kto to ominie, zapłaci 4 białe grosze kary - lwóweckie prawo piwowarskie AD 1609

                        Comment

                        • celtyk87
                          Senior
                          • 11-2008
                          • 208

                          Powiem wam ze tez przeżyłem wczoraj szok kupując sarmackie. Była wywieszka z ceną 2,99zł a przy kasie okazało się ze kosztuje 3,29zł.Czytając teraz wasze posty widzę że nie był to odosobniony przypadek tylko ogólnopolska podwyżka.

                          Comment

                          • zamber
                            Junior
                            • 09-2003
                            • 5

                            No faktycznie, w Płocku na Podolach Sarmackie w nowej etykiecie i nowej cenie. Piwo które pije codziennie. Cały plan finansowy na 2011 muszę układać od nowa, albo...do Lidla po Argus'a mocnego po 1,36PLN, żeby na Wielkanoc pozwolić sobie na Ciechana albo Lwówka
                            Last edited by zamber; 04-03-2011, 22:06.

                            Comment

                            • anteks
                              maruda
                              • 08-2003
                              • 10739

                              Zdegustowałem warkę z 15,04,11 bardzo niskie wysycenie , piana gęsta śmietankowa jak w stoucie
                              Mniej książków więcej piwa

                              Comment

                              • Myszon007
                                Senior
                                • 02-2007
                                • 1208

                                Nowa etykietka skłoniła mnie do zakupu butelczyny Sarmackiego... Gaz i piana - w normie. W smaku obecna na szczęście goryczka, i to z gatunku tych przyjemnych Etykietka ładniejsza od poprzedniej, pojawił się sarmata z wąsem cieszy fakt, że mimo iż to piwo dyskontowe, pozostawiono informację o ekstrakcie i producencie - czego brakuje często w "topowych" markach... A co do cen, to zauważcie z pierwszego posta że piwo to jest obecnie tańsze niż w 2004 roku, pomimo podwyżek VAT-u, akcyzy, surowców itd itp. przy zachowaniu dobrej jakości. Nic tylko pędzić po zgrzewkę
                                ♪♫

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎