Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Łódzkie, Sarmackie Mocne

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Christof
    Senior
    • 04-2009
    • 128

    Właśnie zakupiłem Sarmackie z nową etykietą, data do 28.05.11. Zniknął napis: Wyprodukowano dla Biedronki. Teraz jest dla Jeronimo Martins, co może oznaczać, że właściciel chce rozszerzyć dystrybucję Sarmackiego na inne sklepy. Oby.

    Comment

    • kopyr
      Senior
      • 06-2004
      • 9475

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Christof Wyświetlenie odpowiedzi
      Właśnie zakupiłem Sarmackie z nową etykietą, data do 28.05.11. Zniknął napis: Wyprodukowano dla Biedronki. Teraz jest dla Jeronimo Martins, co może oznaczać, że właściciel chce rozszerzyć dystrybucję Sarmackiego na inne sklepy. Oby.
      Nie ekscytowałbym się. Niby na jakie?
      blog.kopyra.com

      Comment

      • Christof
        Senior
        • 04-2009
        • 128

        Może wykupił jakąś sieć? Albo tworzy nową.

        Comment

        • kopyr
          Senior
          • 06-2004
          • 9475

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Christof Wyświetlenie odpowiedzi
          Może wykupił jakąś sieć? Albo tworzy nową.
          Nic o tym nie słyszałem. To po prostu zmiana jednej linijki tekstu. Może ktoś w marketingu doszedł do wniosku, że niedobrze wygląda "wyprodukowano dla Biedronki" i tyle.
          blog.kopyra.com

          Comment

          • delvish
            Senior
            • 11-2004
            • 3508

            Spokojnie panowie, Jeronimo Martins to właściciel Biedronki. Jedyne co można podejrzewać, to eksport do Portugalii
            Last edited by delvish; 08-03-2011, 19:09.
            "You can't be a real country unless you have a beer and an airline - it helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer."
            (Frank Zappa)

            "It is not from the benevolence of the butcher, the brewer, or the baker that we expect our dinner, but from their regard to their own interest. We address ourselves, not to their humanity but to their self-love" (Adam Smith)

            Comment

            • kopyr
              Senior
              • 06-2004
              • 9475

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika delvish Wyświetlenie odpowiedzi
              Spokojnie panowie, Jeronimo Martins to właściciel Biedronki.
              Nikt z dyskutantów nie uważa inaczej.
              Last edited by kopyr; 08-03-2011, 20:07.
              blog.kopyra.com

              Comment

              • Pancernik
                Senior
                • 09-2005
                • 9735

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika delvish Wyświetlenie odpowiedzi
                Spokojnie panowie, Jeronimo Martins to właściciel Biedronki. Jedyne co można podejrzewać, to eksport do Portugalii
                Byłaby szansa na ubogacenie portugalskiego rynku piwnego, zwłaszcza w kategorii piw "poważniejszych" .

                Comment

                • VanPurRz
                  Senior
                  • 09-2008
                  • 4229

                  Samo piwo ma dobry stosunek jakości do ceny. W ogóle jest całkiem porządne chociaż nie jest to klasyczne Łódzkie Mocne.
                  "Nie myśl o tym, że wszystko się kończy. Myśl, że wszystko się dopiero zaczyna. To, co powinno być życiem: spokój, wolność i cisza" M. Hłasko, "Ósmy dzień tygodnia"

                  Comment

                  • Kwadri
                    Senior
                    • 10-2009
                    • 1216

                    Partia z nową etykietą i datą do 21.05.2011 dzięki maślanemu aromatowi, który czuć również w smaku bardzo przypomina mi Lubuskie, jednak jakby bardziej słodowe. Piana wysoka, sztywna i bardzo trwała. Dobre.
                    www.lkschmielowice.futbolowo.pl

                    Comment

                    • wrednyhawran
                      Senior
                      • 07-2010
                      • 1784

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Kwadri Wyświetlenie odpowiedzi
                      Partia z nową etykietą i datą do 21.05.2011 dzięki maślanemu aromatowi, który czuć również w smaku bardzo przypomina mi Lubuskie, jednak jakby bardziej słodowe. Piana wysoka, sztywna i bardzo trwała. Dobre.
                      Zgadzam się z kolegą, ta warka bardzo zbliżona do Lubuskiego, piana dosyć trwała, ale bez rewelacji, za to bardzo obniżono loty jeśli chodzi o kolor - jaśniutki złoty, a wręcz ciemna słomka, no jak na stronga to naprawdę marnie. Po kolorze oceniłbym to piwo na 9-11% ekstr.
                      W smaku wyraźnie wyczuwalna wspomniana wcześniej maślaność, cały czas piwo trzyma poziom, ale jest to zupełnie inne piwo niż to które piłem ostatnio (dokładnie miesiąc temu).
                      Nie wiem skąd aż takie rozbieżności smakowe w poszczególnych warkach, ale póki piwo jest smaczne to chyba nie ma powodów do niepokoju.
                      Czy jest coś lepszego niż piwo? - Dwa piwa!
                      Małe Piwko Blog
                      Małe Piwko Blog na facebooku
                      Domowy Browar Demon

                      Comment

                      • Tapir
                        Senior
                        • 10-2009
                        • 730

                        To i ja się podpiszę pod opiniami na temat warki 21.05. Rzeczywiście podobne do Lubuskiego, piana niezła, koloru nie ocenię bo spożywałem przy nieco przygaszonym świetle.
                        Nie mam problemu z alkoholem. Mam problem z pieniędzmi na alkohol.

                        Comment

                        • Camis
                          Junior
                          • 03-2011
                          • 1

                          Jak za ta cenę piwo dobre.


                          Pochwale się ze mieszkam na przeciwko browarów łódzkich na pomorskiej.

                          Comment

                          • Feti
                            Senior
                            • 10-2010
                            • 801

                            Warka do 09.06.2011. Kolorek bladawy, piana za to wyjątkowo trwała i obfita, w smaku faktycznie podchodzi pod Lubuskie. Ogólnie podoba mi się, że ma to piwo takie sporawe zmiany w smaku. Nigdy nie trafiłem na jakieś zepsute czy też z wadami , które dyskwalifikują ( skunks, DMS, ściera czy posmak gotowanej kukurydzy / moje określenie " jedzie karasiem"/). Co degustacja to niespodzianka. W sumie fajnie. Kilka piw w jednym

                            Comment

                            • wrednyhawran
                              Senior
                              • 07-2010
                              • 1784

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Feti Wyświetlenie odpowiedzi
                              Warka do 09.06.2011. Kolorek bladawy, piana za to wyjątkowo trwała i obfita, w smaku faktycznie podchodzi pod Lubuskie. Ogólnie podoba mi się, że ma to piwo takie sporawe zmiany w smaku. Nigdy nie trafiłem na jakieś zepsute czy też z wadami , które dyskwalifikują ( skunks, DMS, ściera czy posmak gotowanej kukurydzy / moje określenie " jedzie karasiem"/). Co degustacja to niespodzianka. W sumie fajnie. Kilka piw w jednym
                              No ale jednak piwo jest nieobliczalne ,pomimo faktu że zawsze jakoś dobre Ale jednak kurcze dobrze byłoby wiedzieć czego się po tym piwie spodziewać, a tu co warka to inne, trochę to mało komfortowe dla konsumenta
                              Czy jest coś lepszego niż piwo? - Dwa piwa!
                              Małe Piwko Blog
                              Małe Piwko Blog na facebooku
                              Domowy Browar Demon

                              Comment

                              • Feti
                                Senior
                                • 10-2010
                                • 801

                                Żadne piwo nie jest zawsze takie samo. Nawet koncerniaki nie sa zawsze identyczne. Mamy jakies piwo i raz w ocenie ktoś pisze, że gazu nie ma, potem ktoś pisze, że gazu jest jak w oranżadzie. Jestem z Płocka, tu ludzie piją KAsztelana, chociaż Tyskie jest tańsze. A KAsztelan nierówny jak diabli. Raz strasznie bezbarwny, wodnisty, innym razem ściera, kolejny raz kukurydziany ( nie napiszę karasiowy, bo derekd się wnerwi ) posmak. Ogólnie niesmaczne.
                                Do tematu. Piłem ostatnio kilka koncernowych "strongów" i moge powiedzieć jedno. Sarmackie zawsze jest od nich lepsze.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎